RADOŠAIS PILSĒTNIEKS (Centrs 3.-14. augusts) VIETU NAV • IR.lv
3. augusts 2020
RADOŠAIS PILSĒTNIEKS (Centrs 3.-14. augusts) VIETU NAV
3. augusts 2020
RADOŠAIS PILSĒTNIEKS (Centrs 3.-14. augusts) VIETU NAV

RADOŠAIS PILSĒTNIEKS (Centrs 3.-14. augusts) VIETU NAV

Nometnes tēma ir māksla un radošums.
Nometnes dalībnieki dosies uz Nila Īles mūzikas studiju, kur iepazīs un izmēģinās dažādu tautu mūzikas instrumentus (perkusijas) un veidos kopējas muzikālas kompozīcijas.
Nometnes dalībnieki dosies uz Salmu muzeju Tukumā, kur apskatīs vairāk nekā 500 no salmiem veidotus mākslas darbus, un radošajā darbnīcā uzzinās vairāk par šo materiālu, mācīsies ar to praktiski darboties un izveidos paši savu salmu figūriņu.
Nometnes dalībnieki sarakstīs savas komandas himnu - par notikumiem, iespaidiem, kas nometnes laikā piedzīvoti. Dalībnieki paši radīs dziesmas tekstu, izvēlēsies dziesmas melodiju un ritma pavadījumu. Nometnes noslēgumā komandas cita citai demonstrēs savu veikumu.
Nodarbības dalībnieki iepazīsies ar animācijas pirmsākumiem un pašu mazāko filmas pamatvienību: divu attēlu saplūšanu vienā. Katrs dalībnieks izveidos pats savu taumatropu.
Iepazīsies ar ča-ča-ča un grafiti vēsturi, un paši izmēģinās gan kājas dejas soļos, gan rokas krāsu lietojumā.
Trenēs savu koncentrēšanās prasmi, pacietību un attīstīs radošās spējas, veidojot punktiņu mandalas.

Nometnes dalībnieki piedalīsies dažādās nodarbībās.
Plānotās aktivitātes nometnes norises vietā:
- muzikālas nodarbības;
- vizuālās mākslas nodarbības;
- kustību mākslas nodarbības;
- dizaina radošās darbnīcas.
Ikdienas spēles, rotaļas un fiziskās aktivitātes notiks skolu pagalmos gan organizēti nometnes personāla vadībā, gan ļaujot pašiem izvēlēties sev interesējošas nodarbes.
Ieguvumi nometnes dalībniekiem:
- iegūtas zināšanas dažādās  jomās (vizuālā māksla, mūzika, literatūra, vēsture);
- iespēja radoši izpausties mūzikā, kustībā, vizuālajā mākslā;
- iespēja pilnveidot savas pētnieciskās prasmes;
- aktīvas darbošanās iespējas;
- veco draugu satikšana un jaunu draugu iegūšana.
Arī šogad nometnes skolotāji būs lieliskie skolas DOMDARIS skolotāji un arī citi bērnu iemīļotie skolotāji, kas jau sesto gadu pēc kārtas dalīs savas vasaras brīvdienas ar IR nometņu dalībniekiem.

Nometnes norises vieta:
Jau otro gadu IR nometnes notiks skolas DOMDARIS telpās, Brīvības ielā 104. Skolai ir modernas, mājīgas telpas un labiekārtota, zaļa āra teritorija.

Nometnes norises laiks:
Darbadienās laikā no 3. augusta līdz 14. augustam. Nodarbību laiks plkst. 9.00 -17.00. Nometnes vietā kāds no skolotājiem būs no plkst. 8.00, dalībniekus jāizņem līdz plkst. 18.00.

Nometnes dalībnieki: 7 - 12 gadus veci bērni.

Dalības maksa par vienu nometni 279 EUR, kas ietver: dalību nometnē 10 darba dienas, 3 ēdienreizes dienā, ekspedīciju izmaksas  un materiālus nodarbībām.
Piesakoties dalībai vairākās IR rīkotajās 2020. gada vasaras nometnēs vai piesakot vairākus bērnus no vienas ģimenes, dalības maksai piešķiram 10% atlaidi. Atlaides nesummējas.

Piesakoties, lūdzu, rūpīgi izlasiet pirkšanas noteikumus! Aizpildot un iesniedzot pieteikuma anketu, pieteiktais dalībnieks tiek iekļauts izvēlētās nometnes dalībnieku sarakstā atbilstoši norādītājai informācijai. Taču līgums uzskatāms par noslēgtu ar brīdi, kad Izdevniecība ir saņēmusi avansa vai pilnu dalības maksas maksājumu (pēc Jūsu izvēles).

"Bērnu nometņu organizēšanas un darbības kārtība" paredz, ka jābūt arī rakstiskam līgumam. Nepieciešamos dokumentus varat lejupielādēt šeit:
IR nometnes_līgums 2020
1. pielikums_anketa
2. pielikums_kārtības noteikumi

Lūdzam šos dokumentus izdrukāt 2 eksemplāros un parakstītus atnest nometnes pirmajā dienā. Ja vēlaties, lai bērns varētu patstāvīgi doties mājās no nometnes, Jums kopā ar citiem dokumentiem jāiesniedz arī Iesniegums

Šogad Ministru kabinets noteicis, ka "nometnes dalībnieki ne ātrāk kā 7 dienas pirms Nometnes darbības sākuma saņem ģimenes ārsta izziņu, kurā apliecināts, ka bērnam nav infekcijas slimību pazīmes un nav bijis kontaktā ar COVID -19 saslimušajiem vai to kontaktpersonām".

Nometne notiks, ievērojot Vadlīnijas nometņu rīkotājiem.

Īsi pirms nometnes sākuma Jūs saņemsiet e- pastu no nometnes vadītājas ar saziņai nepieciešamajiem kontaktiem un norises praktisko informāciju.

Vairāk informācijas: [email protected], 27734907.

29. jūlijs
Vasaras akadēmija jauniešiem “Aktīvs domātājs”
Vasaras akadēmija jauniešiem “Aktīvs domātājs”
5. augusts
IR VASARAS SKOLA BĒRNIEM (5.-9. augusts)
IR VASARAS SKOLA BĒRNIEM (5.-9. augusts)
5. augusts
IR VASARAS SKOLA BĒRNIEM (5.-16. augusts)
IR VASARAS SKOLA BĒRNIEM (5.-16. augusts)
12. augusts
IR VASARAS SKOLA BĒRNIEM (12.-16. augusts)
IR VASARAS SKOLA BĒRNIEM (12.-16. augusts)

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu