PILSĒTNIEKS UN DABA (Centrs 6.-17. jūlijs) • IR.lv
6. jūlijs 2020
PILSĒTNIEKS UN DABA (Centrs 6.-17. jūlijs)
6. jūlijs 2020
PILSĒTNIEKS UN DABA (Centrs 6.-17. jūlijs)

PILSĒTNIEKS UN DABA (Centrs 6.-17. jūlijs)

Šī gada jūlija nometnes tēma ir daba - dzīvā un nedzīvā, tā, kas atrodas uz sauszemes un ūdenī, tā, kas jāsaudzē un  tā, no kuras jāuzmanās.

Apgūsim dažādas praktiskas iemaņas un prasmes, kas nepieciešamas, lai došanās dabā būtu droša gan dabai, gan pašiem. Tad dosimies meža ekspedīcijā uz Tīreļiem, kur uzzināsim daudz jauna par mežu no īstiem ekspertiem. Sarīkosim pikniku un ugunskurā cepsim desiņas un Marshmallow.

Izglītojošās un jautrās nodarbībās pētīsim dabu, piemēram, ūdeni, plānosim dabai draudzīgu pilsētu un nodarbosimies ar urbāno dārzniecību. Dosimies ekspedīcijā uz Ziedoņdārzu, lai izpētītu, kas aug tur un kā augi vispār jūtas pilsētā.

Turpināsim pērn iesākto aizraujošo tradīciju - IR nometņu rekordus. Būs dažādas jautras spēles – stafetes, virves vilkšana un komandas saliedēšanās. Kopā ar Brain Games spēļu ekspertiem apgūsim jaunas galda spēles.

Pievienojieties mums! Kopā, kaut arī distancējoties, tomēr ir jautrāk!

Ieguvumi nometnes dalībniekiem:
- iegūtas zināšanas dažādās zinātnes jomās (dabaszinības, vēsture);
- iespēja paplašināt savu fizisko aktivitāšu loku;
- iespēja pilnveidot savas pētnieciskās prasmes;
- aktīvas darbošanās iespējas;
- veco draugu satikšana un jaunu draugu iegūšana;
- izlasīta grāmata.

Arī šogad nometnes skolotāji būs lieliskie skolas DOMDARIS skolotāji un arī citi bērnu iemīļotie skolotāji, kas jau sesto gadu pēc kārtas dalīs savas vasaras brīvdienas ar IR nometņu dalībniekiem.

Nometnes norises vieta:
Jau otro gadu IR nometnes notiks skolas DOMDARIS telpās, Brīvības ielā 104. Skolai ir modernas, mājīgas telpas un labiekārtota, zaļa āra teritorija.

Nometnes norises laiks:
Darbadienās laikā no 6. jūlija līdz 17. jūlijam. Nodarbību laiks plkst. 9.00 -17.00. Nometnes vietā kāds no skolotājiem būs no plkst. 8.00, dalībniekus jāizņem līdz plkst. 18.00.

Nometnes dalībnieki: 7 - 12 gadus veci bērni.

Dalības maksa par vienu nometni 279 EUR, kas ietver: dalību nometnē 10 darba dienas, 3 ēdienreizes dienā, ekspedīciju izmaksas  un materiālus nodarbībām.
Iespējamas papildus izmaksas: tiem, kam nepieciešams e-talons (4-6 braucieniem vienas nometnes ietvaros).
Piesakoties dalībai vairākās IR rīkotajās 2020. gada vasaras nometnēs vai piesakot vairākus bērnus no vienas ģimenes, dalības maksai piešķiram 10% atlaidi. Atlaides nesummējas.

Piesakoties, lūdzu, rūpīgi izlasiet pirkšanas noteikumus! Aizpildot un iesniedzot pieteikuma anketu, pieteiktais dalībnieks tiek iekļauts izvēlētās nometnes dalībnieku sarakstā atbilstoši norādītājai informācijai. Taču līgums uzskatāms par noslēgtu ar brīdi, kad Izdevniecība ir saņēmusi avansa vai pilnu dalības maksas maksājumu (pēc Jūsu izvēles).

"Bērnu nometņu organizēšanas un darbības kārtība" paredz, ka jābūt arī rakstiskam līgumam. Nepieciešamos dokumentus varat lejupielādēt šeit:
IR nometnes_līgums 2020
1. pielikums_anketa
2. pielikums_kārtības noteikumi

Lūdzam šos dokumentus izdrukāt 2 eksemplāros un parakstītus atnest nometnes pirmajā dienā. Ja vēlaties, lai bērns varētu patstāvīgi doties mājās no nometnes, Jums kopā ar citiem dokumentiem jāiesniedz arī Iesniegums

Šogad Ministru kabinets noteicis, ka "nometnes dalībnieki ne ātrāk kā 7 dienas pirms Nometnes darbības sākuma saņem ģimenes ārsta izziņu, kurā apliecināts, ka bērnam nav infekcijas slimību pazīmes un nav bijis kontaktā ar COVID -19 saslimušajiem vai to kontaktpersonām".

Nometne notiks, ievērojot Vadlīnijas nometņu rīkotājiem.

Īsi pirms nometnes sākuma Jūs saņemsiet e- pastu no nometnes vadītājas ar saziņai nepieciešamajiem kontaktiem un norises praktisko informāciju.

Vairāk informācijas: [email protected], 27734907.

29. jūlijs
Vasaras akadēmija jauniešiem “Aktīvs domātājs”
Vasaras akadēmija jauniešiem “Aktīvs domātājs”
5. augusts
IR VASARAS SKOLA BĒRNIEM (5.-9. augusts)
IR VASARAS SKOLA BĒRNIEM (5.-9. augusts)
5. augusts
IR VASARAS SKOLA BĒRNIEM (5.-16. augusts)
IR VASARAS SKOLA BĒRNIEM (5.-16. augusts)
12. augusts
IR VASARAS SKOLA BĒRNIEM (12.-16. augusts)
IR VASARAS SKOLA BĒRNIEM (12.-16. augusts)

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu