PILSĒTNIEKS UN DABA (Āgenskalns 5.-16. jūlijs) • IR.lv
5. jūlijs 2021
PILSĒTNIEKS UN DABA (Āgenskalns 5.-16. jūlijs)
5. jūlijs 2021
PILSĒTNIEKS UN DABA (Āgenskalns 5.-16. jūlijs)

PILSĒTNIEKS UN DABA (Āgenskalns 5.-16. jūlijs)

Ir 1 BRĪVA VIETA.  JA PIETEIKSIETIES, MĒS AR JUMS SAZINĀSIMIES, LAI APSTIPRINĀTU.

Jūlija nometnes galvenā tēma būs Latvijas daba – tās izzināšana un aizsardzība. Izglītojošās un jautrās nodarbībās pētīsim dabu, apgūsim dažādas praktiskas iemaņas un prasmes, kas nepieciešamas, lai došanās dabā būtu droša gan dabai, gan pašiem.

  • Pētīsim un izzināsim Latvijas mežu (augus, dzīvniekus un putnus, viņu pēdas un balsis), un sagatavosimies meža ekspedīcijai uz Baldones mežiem kopā ar Latvijas valsts mežu ekspertiem.
  • Darbosimies ar dažādiem dabas materiāliem, darināsim sapņu ķērājus, un mūzikas instrumentus un radoši izmantosim tos.
  • Savienosim dabisko un digitālo, fotografēsim un filmēsim (bērniem vēlami mobilie telefoni ar kamerām).
  • Uzzināsim, kā varam palīdzēt saglabāt dabas resursus, atbildīgi rīkojoties ikdienā, un mēģināsim iegūtās zināšanas izmantot praksē jau nometnes laikā.
  • Sportosim un spēlēsim jautras spēles.

Pievienojieties mums! Kopā, kaut arī distancējoties, tomēr ir jautrāk! Lielāko dienas daļu pavadīsim laukā - skolas zaļajā teritorijā. Ārā maskas nav jālieto.
Ieguvumi nometnes dalībniekiem:
- iegūtas zināšanas dažādās zinātnes jomās (dabaszinības, vēsture);
- iespēja paplašināt savu fizisko aktivitāšu loku;
- iespēja pilnveidot savas pētnieciskās prasmes;
- aktīvas darbošanās iespējas;
- veco draugu satikšana un jaunu draugu iegūšana;
- jēgpilni pavadīts laiks.

Nometnes vadītāja būs Ilze Ramiņa. Ilze IR nometnēs būs jau sesto gadu, tāpat kā daudzi citi bērnu iemīļoti skolotāji.

Nometnes norises vieta:
Āgenskalna sākumskola  atrodas Kandavas ielā 4, k-1, netālu no Latvijas Universitātes Botāniskā dārza. Skolai ir plašas, mājīgas telpas un labiekārtota, zaļa āra teritorija. IR nometnes šeit notiek jau daudzus gadus.

Nometnes norises laiks:
Darbadienās laikā no 5. jūlija līdz 16. jūlijam. Nodarbību laiks plkst. 9.00 -17.00. Nometnes vietā kāds no skolotājiem būs no plkst. 8.00, dalībniekus jāizņem līdz plkst. 18.00.

Nometnes dalībnieki: 7 - 12 gadus veci bērni.

Dalības maksa par jūlija nometni ir 348 EUR, kas ietver: dalību nometnē 10 darba dienas, 3 ēdienreizes dienā, ekspedīciju izmaksas  un materiālus nodarbībām.
Piesakoties dalībai vairākās IR rīkotajās 2021. gada vasaras nometnēs vai piesakot vairākus bērnus no vienas ģimenes, dalības maksai piešķiram 10% atlaidi. Atlaides nesummējas.

Neatlieciet pieteikšanos uz pēdējo brīdi! Lai piedalītos nometnē būs jāveic Covid-19 siekalu tests, vajadzīgas arī ģimenes ārsta zīmes (ne vecākas par 7 dienām).

Lai piedalītos skolā, nepieciešama ģimenes ārsta izziņa (ne vecāka par 7 dienām).

Lai piedalītos 48 stundu laikā pirms nometnes sākuma jāveic SARS-CoV-2 vīrusa RNS noteikšanas tests. Testu nodošanu organizē rīkotājs, šajā gadījumā tas būs bezmaksas: Testu veikšana Gulbja laboratorijā

Testu var neveikt, ja:

  • var apliecināt  Covid-19 inficēšanās epizodi no vienpadsmitās līdz simt astoņdesmitajai dienai pēc parauga ņemšanas datuma, ar kuru laboratoriski tika apstiprināta Covid-19 infekcija, nosakot SARS-CoV-2 vīrusa RNS.
  • ja var dokumentāri var apliecināt, ka ir vakcinētas pret Covid-19, sākot ar piecpadsmito dienu pēc pilna vakcinācijas kursa pabeigšanas ar Eiropas Zāļu aģentūras vai līdzvērtīgu regulatoru reģistrētām vai Pasaules Veselības organizācijas atzītām vakcīnām atbilstoši vakcīnas lietošanas instrukcijai vai no divdesmit otrās dienas līdz deviņdesmitajai dienai pēc vakcīnas “Vaxzevria” pirmās devas saņemšanas un uzreiz pēc “Vaxzevria” otrās devas saņemšanas.

Piesakoties, lūdzu, rūpīgi izlasiet pirkšanas noteikumus! Aizpildot un iesniedzot pieteikuma anketu, pieteiktais dalībnieks tiek iekļauts izvēlētās nometnes dalībnieku sarakstā atbilstoši norādītājai informācijai. Taču līgums uzskatāms par noslēgtu ar brīdi, kad Izdevniecība ir saņēmusi avansa vai pilnu dalības maksas maksājumu (pēc Jūsu izvēles).

Ja jums ir jautājumi, rakstiet vai zvaniet mums: [email protected], 29447030

17. jūnijs
IR VASARAS SKOLA BĒRNIEM (17.-21. jūnijs)
IR VASARAS SKOLA BĒRNIEM (17.-21. jūnijs)
8. jūlijs
IR VASARAS SKOLA BĒRNIEM (8.-12. jūlijs)
IR VASARAS SKOLA BĒRNIEM (8.-12. jūlijs)
29. jūlijs
Vasaras akadēmija jauniešiem “Aktīvs domātājs”
Vasaras akadēmija jauniešiem “Aktīvs domātājs”
5. augusts
IR VASARAS SKOLA BĒRNIEM (5.-9. augusts)
IR VASARAS SKOLA BĒRNIEM (5.-9. augusts)
5. augusts
IR VASARAS SKOLA BĒRNIEM (5.-16. augusts)
IR VASARAS SKOLA BĒRNIEM (5.-16. augusts)

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu