5. jūlijs
IR TEHNOLOĢIJU SKOLA 2021. (5.-9. jūlijs)
5. jūlijs
IR TEHNOLOĢIJU SKOLA 2021. (5.-9. jūlijs)

IR TEHNOLOĢIJU SKOLA 2021. (5.-9. jūlijs)

ESAM IZVEIDOJUŠI 2021. GADA VASARAS NOMETŅU PIEDĀVĀJUMU. LAI REZERVĒTU VIETU, LŪDZAM REĢISTRĒTIES DALĪBAI JAU TAGAD, BET RĒĶINUS MAKSĀT TIKAI TAD, KAD BŪSIM APSTIPRINĀJUŠI, KA NOMETNES TIEŠĀM VARĒS NOTIKT. PALDIES PAR SAPRATNI!

Ja tehnoloģijas ir Tava aizraušanās, piesakies IR tehnoloģiju skolā!
5 dienas kopā ar medicīnas un datorikas jomas ekspertiem apgūsim dažādas tehnoloģiju jomas un  strādāsim pie tehniskiem risinājumiem.
5 dienās no reāliem izaicinājumiem nonāksim līdz prototipa versijai, apgūstot digitālās un fiziskās prototipēšanas prasmes.

Kam: 16-18. gadus veciem jauniešiem, kuri aizraujas ar tehnoloģijām un vēlas iegūt jaunas, pielietojamas zināšanas
Kad: 5. – 9. jūlijā plkst. 10.00-17.00
Kur: LU Datorikas fakultātē, Raiņa bulvārī 19

Varam saderēt, ka mēs visi kaut reizi dzīvē, aizgājuši pie ārsta, uzzinām, ka kāda kaite ir “ielaista”. Ārstam to būtu bijis viegli novērst, ja Tavu ķermeni varētu pastāvīgi uzraudzīt vai vismaz Tu regulāri apciemotu ārstu. Lieki teikt, ka tas jums abiem būtu dārgi un laikietilpīgi.
Bet šī nav bezizejas situācija – Tu jau šobrīd lieto vienu no risinājumiem: viedtehnoloģijas.
Saskaņā ar Pew pētniecības centru apkopotajiem datiem, tiek lēsts, ka pasaulē ir aptuveni 2.5 miljardi viedtālruņu lietotāju. Citiem vārdiem sakot, 76% iedzīvotāju attīstītajās valstīs lieto viedtālruni, taču arī attīstības valstīs rādītājs ir visai iespaidīgs – 45%.
Tie ir vairāki miljardi ierīču, kas ar sensoru palīdzību ļautu sajust pasauli mums apkārt, tostarp pārraudzīt katra cilvēka veselības stāvokli, gādāt par labu fizisko aktīvitāti un pareizo diētu. Tas paver iespējas radīt lietotni, ar kuru psihiatrs vai psihoterapeits, nesagaidot nākamo seansu, var palīdzēt pacientam un vajadzības gadījumā veikt intervenci. Tos var savienot ar papildierīcēm, kā viedpulksteņiem, lai ģimenes ārsts varētu Tevi nosūtīt pie kardiologa, ja dati vēsta par sirds un asinsvadu slimību risku.

Mums ir zinoši ārsti un mūsdienu tehnoloģijas; to tandēma potenciāls ir teju neizsmeļams. Mūsu priekšā ir uzdevums šo potenciālu pārvērst risinājumos!

Tehnoloģiju skolas ietvaros piecu dienu laikā no problēmu aprakstiem nonāksim līdz prototipam. Gan sabiedrības veselības, gan tehnoloģiskās zināšanas nodrošinās lietpratēji ar lekcijām un darbnīcām katru dienu.

Lai apgūtu tehnoloģiskās prasmes, dalībniekiem ļausim lietot medicīnas tehnoloģiju projektu studijas LU DF LAB iekārtas, dodot vaļu spert pirmos soļus tīmekļa un virtuālās realitātes, balss asistentu un čatbotu, kā arī 3D printēšanas un lāzergriešanas pasaulē. Savukārt ar sabiedrības un medicīnas idejām, kā prevenciju un ikdienas tehnoloģijām pieejamajiem datiem, iepazīstinās jomu pārstāvji un darbnīcās izvērsīs paši dalībnieki.
Nometne notiks jau otro gadu.

Nometni organizē Latvijas Universitātes medicīnas tehnoloģiju projektu studijas kodols – Kaspars Eglītis (https://www.linkedin.com/in/kaspars-eglitis) un Emil Syundyukov (https://www.linkedin.com/in/syundyukov/)

Kaspars ir Datorikas fakultātes bakalaurants un laborants, ka arī DF LAB administrators. Kaspars vairāku gadu garumā dažādām auditorijām rīkojis pasākumus, vadījis lekcijas, kā arī mācījis studentiem, interesentiem un jaunuzņēmējiem strādāt ar prototipēšanas tehnoloģijām.
Emil arī ir students, proti, doktorants šinī pašā fakultātē, kā arī pētnieks un pasniedzējs. Viņš velta sevi medicīnai un izglītībai, un pašreiz ir projektu “Longenesis” tehniskais vadītājs.

Dalības maksa 220 EUR .
Cenā iekļautas: nodarbības ar mentoru atbalstu, nepieciešamās tehnoloģijas un materiāli, ekspertu darbnīcas,
kā arī ēdināšana 2 reizes dienā - pusdienas un launags.
Piesakoties dalībai vairākās IR rīkotajās nometnēs vai piesakot vairākus dalībniekus no vienas ģimenes, dalības maksai piešķiram 10% atlaidi. Atlaides nesummējas.
Piesakoties, lūdzu, rūpīgi izlasiet pirkšanas noteikumus! Aizpildot un iesniedzot pieteikuma anketu, pieteiktais dalībnieks tiek iekļauts izvēlētās nometnes dalībnieku sarakstā atbilstoši norādītājai informācijai. Taču līgums uzskatāms par noslēgtu ar brīdi, kad Izdevniecība ir saņēmusi avansa vai pilnu dalības maksas maksājumu (pēc Jūsu izvēles).

IR tehnoloģiju skola taps sadarbībā ar:

 

 

Print Friendly, PDF & Email
13. maijs
KOMANDAS SPĒKS. Darbnīca ar Laumu Žubuli
KOMANDAS SPĒKS. Darbnīca ar Laumu Žubuli
18. maijs
ORGANIZĀCIJU KOMUNIKĀCIJA SOCIĀLAJOS TĪKLOS. Darbnīca ar Olgu Kazaku
ORGANIZĀCIJU KOMUNIKĀCIJA SOCIĀLAJOS TĪKLOS. Darbnīca ar Olgu Kazaku
2. jūnijs
EMOCIJAS DARBA VIETĀ. Tiešsaistes darbnīca ar Katrīnu Ošleju
EMOCIJAS DARBA VIETĀ. Tiešsaistes darbnīca ar Katrīnu Ošleju
5. jūlijs
PILSĒTNIEKS UN DABA (Āgenskalns 5.-16. jūlijs)
PILSĒTNIEKS UN DABA (Āgenskalns 5.-16. jūlijs)
2. augusts
Vasaras akadēmija pusaudžiem “Aktīvs domātājs” (2.-13. augusts) VIETU NAV
Vasaras akadēmija pusaudžiem “Aktīvs domātājs” (2.-13. augusts) VIETU NAV

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu