24. oktobris
IR Kultūras ceļojums uz Barselonu 24. – 28.10.2020
24. oktobris
IR Kultūras ceļojums uz Barselonu 24. – 28.10.2020

IR Kultūras ceļojums uz Barselonu 24. – 28.10.2020

Sekojam līdzi aktuālajai situācijai Spānijā. Ja situācija neuzlabosies, ceļojums tiks atcelts vai pārcelts uz nākošo gadu.

IR Kultūras ceļojums uz Barselonu būs četras interesantas un piepildītas dienas, kuras ļaus izbaudīt Spānijas atvasaru un krāšņo Katalonijas galvaspilsētu Barselonu, tās kultūras, mākslas un vēstures esenci. Latvijas rudens ir īstais laiks, lai tajā ienestu Spānijas atvasaru. 

Ceļojuma laikā mēs:

 • Iepazīsim Antonio Gaudi radītos arhitektūras šedevrus Barselonas centrā, kā arī apmeklēsim Guelja parku un Sagrada Familia (svētās ģimenes) katedrāli, ko ceļ jau 138 gadus.
 • Gida pavadībā izzināsim Barri Gotic (Barselonas vecpilsētas) un ēbreju kvartāla vēstures noslēpumus, kā arī apmeklēsim grezno Barselonas katedrāli, kuras iekšpagalmā dzīvo "svētās zosis".
 • Dosimies pilnas dienas ekskursijā uz divām ļoti interesantām vietām - Žironu un Figeresu. Žironai, kuras aizsākumi meklējami jau Romas impērijas laikā, ir ļoti interesanta vēsture - to mēdz dēvēt par "1000 aplenkumu pilsētu", bet laika posmā no 12.-15. gadsimtam Žironā atradās viena no Eiropā pazīstamākajām kabalistikas skolām.
 • Figeresas simbols ir dižais Salvadors Dalī. Salvadors Dalī bija neordināra personība, kura radīja unikālus mākslas darbus. Tikpat neordinārs ir Dalī muzejs - teātris Figeresā, kuru mēs apmeklēsim ekskursijas ietvaros.
 • Esot Barselonā ir jāizbauda ugunīgais spāņu temperaments, kas izteikts flamenko ritmos! Palau de la Musica Catalana ir viena no krāšņākajām koncertzālēm pasaulē – ne velti tā 1997. gadā iekļauta UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Tieši šeit mēs apmeklēsim lielisku, flamenko uzvedumu "Gran Gala Flamenco".

 IR Kultūras ceļojums uz Barselonu tā ir ne tikai plaša, ekskursiju un kultūras programma, bet arī komfortabla atpūta 3* Superior viesnīcā pilsētas centrā ar peldbaseinu. Un protams arī lieliski ceļabiedri un interesanti sarunu biedri!

IR Kultūras ceļojuma uz Barselonu cenā iekļauts:

 • aviobiļete Rīga-Barselona-Rīga (254 €),
 • nakšņošana 3* Superior viesnīcā Jazz Hotel Barcelona (4 naktis),
 • brokastis viesnīcas restorānā,
 • grupas transfērs uz un no viesnīcas,
 • ekskursija pa Barselonu gida pavadībā kājām un ar autobusu (ekskursija angļu vai krievu valodā),
 • Barselonas katedrāles apmeklējuma biļete,
 • ekskursija Gaudi arhitektūras apskatei gida vadībā,
 • ieejas biļete Guelja parkā,
 • ieejas biļete Sagrada Familia,
 • vienas dienas ekskursija uz Figeiresu un Žironu gida vadībā,
 • ieejas biļete Dalī muzejā,
 • trīs kārtu pusdienas Žironā,
 • grupas vadītāja pakalpojumi.

Ceļojuma programma

1.diena (24.oktobris)Pl.13:50 izlidošana uz Barselonu ar AirBaltic reisu Nr.BT683. Barselonā ielidosim pl.16:30. Pa ceļam uz viesnīcu gida vadībā dosimies 2 h garā ekskursijā pa pilsētu. Viesnīcā iekārtosimies ap pl.19:30. Pēc tam brīvais laiks patstavīgām vakariņām un Barselonas apskatei.

2.diena (25.oktobris) Pēc brokastīm viesnīcas restorānā pl.9:30 dosimies četru stundu garā kājāmgājēju ekskursijā, lai gida vadībā apskatītu Barselonas vecpilsētu, ebreju kvartālu un Eiksample rajonu. Pēc ekskursijas dienas atlikusī daļa brīvais laiks pilsētas iepazīšanai un izbaudīšanai. Pl.20:45 dosimies Palau de la Musica Calatana Barselonas koncertzāli, lai klausītos flamenko.

3.diena (26.oktobris) Pēc brokastīm viesnīcas restorānā pl.10 dosimies arhitekta Atonio Gaudi arhitektūras un dzīves filozofijas iepazīšanas ekskursijā. Pēc pl.14 brīvais laiks pusdienām un pilsētas iepazīšanai.

4.diena (27.oktobris) Pēc brokastīm viesnīcas restorānā pl.9 dosimies pilnas dienas ekskursijā uz Žironu un Salvadora Dalī muzeju – teātri Figeiresas pilsētā. Ekskursijā mūs pavadīs gids, kura vadībā apskatīsim gan Žironas vecpilsētu, Dalī muzeju. Ap pl.19:30 plānots atgriezties Barselonā viesnīcā. Vakars patstāvīgai pilsētas iepazīšanai un baudīšanai.

5.diena (28.oktobris) Pēc brokastīm viesnīcas restorānā pl.8:30 izrakstīšanās no viesnīcas un ar transfēru došanās uz lidostu. Atgriešanās Rīgā pl.16.

Saistībā ar covid-19 ceļojuma laikā tiks ievēroti gan konkrētajā valstī noteiktie piesardzības pasākumi, gan arī ceļojuma organizatoru ieviestie: 55-vietīgs autobuss, kas ļaus ievērot distanci pārvietotjoties.

Ceļojuma apmaksa notiek pa daļām. Vairāk informācijas: ir.lv/ir-notikums/kategorija/celojumi, [email protected] vai 27 734 907. Vietu skaits ierobežots.

Līgumu iespējams apskatīt un lejuplādēt šeit.

IR Kultūras ceļojuma uz Barsleonu programmu var apskatīt un lejuplādēt šeit.

AS Cits medijs tūrisma operatora reģistrācijas Nr.TATO-2016-31. Tūristu iemaksātās naudas apdrošināšanas polises Nr.31/000/000033/19.

Print Friendly, PDF & Email
30. novembris
EFEKTĪVAS SAPULCES- NOST AR GARLAICĪBU UN LAIKA IZNIEKOŠANU! Tiešsaistes darbnīca ar Katrīnu Ošleju
EFEKTĪVAS SAPULCES- NOST AR GARLAICĪBU UN LAIKA IZNIEKOŠANU! Tiešsaistes darbnīca ar Katrīnu Ošleju
1. decembris
IDEJU ĢENERĒŠANAS TEHNIKAS. Darbnīca ar Olgu Kazaku
IDEJU ĢENERĒŠANAS TEHNIKAS. Darbnīca ar Olgu Kazaku
3. decembris
MĀRKETINGA COVIDEJAS. Radošā darbnīca ar Raimondu Plataci
MĀRKETINGA COVIDEJAS. Radošā darbnīca ar Raimondu Plataci
8. decembris
KONSTRUKTĪVA DIALOGA METODIKA. Darbnīca ar Edmundu Apsalonu
KONSTRUKTĪVA DIALOGA METODIKA. Darbnīca ar Edmundu Apsalonu
9. decembris
SARUNU VEŠANA: KĀ IETEKMĒT? Seminārs ar Tomu Kreicbergu
SARUNU VEŠANA: KĀ IETEKMĒT? Seminārs ar Tomu Kreicbergu

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu