Iedzīvotāji par zālēm pārmaksā vismaz 50 miljonus eiro gadā

4

Komentāri (4)

kolpants 05.02.2018. 10.58

Хм, Единство наехало на Е-веселибу, им намекнули, что не надо так делать и появилась такая уже защищающая систему статья?)))

Да уж… Izrakstot receptes, ārsts redzot visus Latvijas aptiekās pieejamos konkrētā medikamenta analogus, var izvēlēties lētāko.

А типа они и сейчас не знают))) Просто не редкость, когда врачи или аптеки получают бонусы от продавцов. В последнее время, конечно, уже не так явно, было несколько скандалов. Но все равно, практика такая есть. Или просто продавец делает, например, семинар по новым продуктам..На юге Франции.. С утра с 10 до 12 семинар, а потом..типа свободное время..Ну вы поняли…

Если уж государство так заботит кошелек жителя, почему бы не сделать на том же сайте агентства лекарств простейшую таблицу-название лекарства и доступные аналоги с диапазоном цен (раз цены все равно видны в системе).
А потом запустить по ТВ соц.рекламу с простейшим текстом “зайти на сайт такой-то и узнай, какие есть аналоги и по каким ценам”.

+1
0
Atbildēt

0

J.šveiks 05.02.2018. 08.19

esmu invalīds , man sāp ceļgali , es pie ārsta neeju , ieziežu tos ar pašgatavotu opodeldoku,tas iznāk lētāk, bet kad valstij uzbruks ienaidnieks un tai klāsies plāni , tad katram kroplim jābūt savā vietā , pieteikšos vezumniekos

+1
0
Atbildēt

2

    BardainaisSigne > J.šveiks 05.02.2018. 14.45

    Fitoterapeits Artūrs Tereško piebilst, ka locītavas ir jāeļļo, jāpabaro. Vislabāk to darīt iekšķīgi, pievienojot uzturam eļļu, kas bagātīgi satur omega-3 taukskābes. Dakteris uzskata, ka nav vērts iegādāties aptiekā dārgas kapsulas ar zivju vai krila eļļu, gana laba ir mūsu pašu kaņepju eļļa, kas satur pietiekami daudz vērtīgo taukskābju. Kaņepju eļļu lieto pa tējkarotei trīs reizes dienā. Gardi un veselīgi.
    Ja locītavu veselībai vēlas izmantot ārīgi uzklājamu ziedi, labāk izvēlēties tādu, kas satur ēteriskās eļļas. Atšķirībā no citas eļļas ēteriskā eļļa tiek cauri ādas barjerai, nedaudz paplašina asinsvadus, tādējādi uzlabojot asins apgādi. Tiek izmainīta sāpju receptoru uztvere – cilvēkam šķiet, ka sāp mazāk. Ne velti daudzi izmanto tā dēvēto zirgu ziedi, jo labi palīdzot. Šī ziede satur mentola un kampara ēterisko eļļu. Līdzīga iedarbība ir arī ziedei Zelta zvaigzne jeb tā dēvētajai zvaigznītei.Ja locītavas jau sāp, noder dabas līdzekļi, kas mazina sāpes un iekaisuma procesus. Pretsāpju iedarbība ir apses mizai, pumpuriem un lapām, arī vītola mizai. Kolagēna sintēzei, kas nodrošina saistaudu elastību un izturību, svarīga ir askorbīnskābe, līdz ar to arī uzturā un zāļu tējās noderīgi ir ar šo vitamīnu bagāti produkti: rožu, upeņu, smiltsērkšķu augļi, gaiļbiksīšu un nātru lapas.

    “Savukārt lazdas miza un lapas uzlabo sīko asinsvadu darbību, tātad arī noderīga tēja,” iesaka Artūrs Tereško. Viņš uzteic augus, kas satur salicilātus, tādu kā dabisko aspirīnu: avene, vīgrieze, kārkla miza. http://www.stilaparks.lv/jaunumi/3/6413/

    +1
    0
    Atbildēt

    0

    Sskaisle > J.šveiks 05.02.2018. 22.25

    šveik, nezinu, cik tu nopietni, bet man sāpēja labais ceļgals. DR – kaut kāds traumatologs pateica, ka šitādiem plāno kauliņu cilvēkiem tā esot un ka vienīgais risinājums ir daudz kustēties un neļaut augt svaram un es to daru un sāpes uznāk tikai ilgstoši sēdot – lidmašīnā, vao piemēram, ja pēc darba ir teātris, bet pēc teātra atkal jāsēž – tad sēdēsana ir kā mocibas un sāp – bet tikai labais ceļgals

    Tu kusties daudz? Kā ar alu? Ceru, ka nedzeri. Un kāa smēķēšanu?

    0
    0
    Atbildēt

    0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam