Politikas nezināmais zirdziņš

12

Komentāri (12)

lno 15.11.2016. 19.26

lno 15.11.2016. 19.13

Ķīps. Vispār tagad būs interesanti- kā Tramps Meksiku piespiedīs uzbūvēt sienu…vai kādas būs atrunas, ka to nevar izdarīt. No kurienes izraki, ka Tramps piespiedīs meksikāņus būvēt šo sienu?:)

__________________________

1/3 no sienas jau uzcēla Bušs, kādēļ lai Tramps nevarētu pabeigt? Tagad visi, kuri grib risināt problēmas, automātiski tiek ieskaitīti populistos.

… Трамп и сказал: «Первое: Я строю стену». Какой поднялся вой! Как будто их всех пообещали повесить на этой стене. Ребята, что касается стены. С этой стеной история была такая… Здесь можно сделать такой длинный доклад…, но я, конечно, его делать не буду. Что касается этой границы, длина которой с Америкой 3145 километров, эта история началась в 1993 году, когда там усилили патрули, а то сильно буйно стали переходить. В 94-м году в районе Сан-Диего было построено 10 километров забора, ну, потому что они ж туда перли просто толпами. Переходили кусок земли, садились на поезда и ехали. В результате количество нелегалов на этом участке после построения 10 километров забора – напомню, в 94-м год – упало на 75%. В 98-м году, еще через 4 года вся граница между Калифорнией и Мексикой была огорожена этим высоким и малопроходимым забором. 22 года назад был построен забор между Калифорнией и Мексикой. Хоть бы одна демонстрация о том, что «Нет, не смейте! Расисты, националисты!» Все было спокойно.

В 2006 году Буш продвинул так называемый «закон о безопасном заборе». Этот забор уже должен быть вовсе даже не в 10 километров. И в 2009 году этот забор был построен и длина его стала в результате ныне 1078 километров, то есть ровно треть границы. Это было простроено уже 7 лет назад – более тысячи километров, треть стены давно построено. Был какой-то вопль? Были какие-то демонстрации, были какие-то протесты? Ничего не было! У людей, которые имеют в голове соответствующий вторичный продукт в качестве наполнителя черепной коробки, и представления нет о том, что это давно решенный вопрос на теоретическом и практическом уровне, что все это сделано задолго до Трампа, что весь вопрос как-то повис, ну, денег нет…, ну, лоббисты, которым нужна дешевая мексиканская рабсила и прочее… http://echo.msk.ru/programs/just_think/1872930-echo/

+5
0
Atbildēt

0

Absints 15.11.2016. 17.58

Domāju ka Tramps ar Krieviju draugi nebūs. Viņš ir teicis, ka valstij vajag stipru līderi, piesaucot Putinu, bet bučoties ar Krieviju viņam neļaus tie paši proletāriskie populisti, kas viņu ievēlēja. Domāju kā tipisks Trampa vēlētājs ar Krievijas onkuļiem baida bērnus.

Otrs – izpildīt savu saukli “make America great again” Tramps nevar, ja Amerika pārtrauc spēlēt starptautiskā žandarma lomu. Tieši tas jau arī nosaka Amerikas vietu ārpolitikā. Ja Amerika ieraus asti un aizies stūrī pārdomāt dzīvi, tad tā būs “no more great”.

Trešais – pēc populisma uzplūdiem neizbēgami seko atplūdi. Var to saukt arī par paģirām. Tramps faktiski sola visu “salauzt”, jo tad ir cerība, ka būs kaut kas labāks. Tramps nesola “būvēt” labāk, viņš sola atbrīvot laukumu labākai būvei. Tas nozīmē, ka Trampa fanus gaida vilšanās, vilšanās tai brīdi, kad arī viņi sapratis, cik tukši ir bijuši Trampa solījumi.

Ceturtais – Populistu patreizējam uzvaras gājienam Pasaulē būtu jābūt stingrai mācībai Eiropas Savienības politiķiem. Ja politika netiks mainīta, tāds pats Tramps, Brexits sagaida Eiropu. Orbānu visi kritizē, bet viņš pirmais uzcēla sienu, ko tagad ceļ visi. Syriza Grieķijā pastāv uz to, ka valsts funkcija pirmām kārtām ir aizstāvēt savas valsts pilsoņus- un vinnē vēlēšanās, Lepēna Francijā…

Piemēram bēgļu jautājums. Eiropai ir pietiekama kapacitāte, lai to atrisinātu. Ar satelītu palīdzību ir labi redzams, no kurienes tās bēgļu laivas izbrauc. Nu tad civilizēti nogādā tas start vietā, piemēram. Vai otrs piemērs- ja visās valstīs būtu vienādi pabalsti, un likumi, kas regulē bēgļu uzņemšanu, pie kam tie būtu tādi, kurus var izpildīt nabadzīgākās Eiropas valstis, bēgļu pārvērošanās starp valstīm zaudē jēgu. Vai, ja Eiopas Savienība nodrošīnātu savu robežu aizsardzību, kaut vai būvējot sienu, vai noliekot robežsargu laivas ik pa dažiem metriem, tad bēgļu problēmas nebūtu.. jo nebūtu pašu bēgļu. Vai..

Ir simts risinājumi, vienkārši Brisele ir sapinusies politkorektumā, kā rezultātā represē Eiropas Savienības iedzīvotāju…un tas balso par izstāšanos..

Vispār tagad būs interesanti- kā Tramps Meksiku piespiedīs uzbūvēt sienu…vai kādas būs atrunas, ka to nevar izdarīt. Šī šova sižeta samezglojums ir, gaidīsim risinājumu…

+3
-2
Atbildēt

0

lno 15.11.2016. 14.12

Vai Turībā ir arī kāds patstāvīgi domājošs pasniedzējs?:)

+5
-1
Atbildēt

0

Miervaldis 15.11.2016. 10.29

Ir parādījies ”jauns stils” vēlēšanu kampaņās. Kandidāts, kas uzskata vēlētājus par muļķiem, un vēlētāji, kas šo statusu ar sajūsmu pieņem.

+2
-6
Atbildēt

1

    atrium > Miervaldis 16.11.2016. 14.49

    Miervaldis

    Ne muļķus, bet smagi slimus ar politkorektumu un vēlētājs šo diagnozi ir akceptējis un vēlas atveseļoties. Domāju tas sagaida arī ES vēlētāju un īpaši, Latvijas, tos kuri balsoja par Vienotību, kura primāri rūpējās par marginālām grupām: nelegāļiem, noziedzniekiem un pederastiem, rupji uzspļaujot sabiedrības vairākumam, krietniem strādīgiem un patriotiski noskaņotiem latviešiem un normāliem ārvalstniekiem, kuri integrējušies homo sapiens sabiedrībā.

    +1
    -1
    Atbildēt

    0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam