e-Veselības nedēļā par m-Veselību

24

Komentāri (24)

Sadzirdi.lv 12.05.2015. 13.07

Cik tad ilgi tās mobilās aplikācijas pastāv, lai varētu objektīvi spriest, vai tās palielina dzīvildzi, vai ne?

P.S. Varbūt tas uz ārstniecību neattiecas, bet ir aplkācijas, kas palīdz nedzirdīgiem un vājdzirdīgiem cilvekiem komunicēties.

0
0
Atbildēt

0

Absints 11.05.2015. 15.24

m-daiktus jau taisa elektroniķi, tā kā pie visa vainot sliktos programmētājus nebūtu labi. Bez tam mobilās aplikācija izstrāde jau pati par sevi neko nedod, vajag arī ideju, reklāmu un pārdošanu. Un tur tie sliktie programmētāji ir tādi pašvaki. Tā kā ,šķiet, ka peramais zēns te ir atrasts nepareizais. Savukārt, par to ka aplikācijas pašas par sevi neuzlabo veselību, bet drīzāk to pasliktina, piekrītu, bet par autora ekspertīzi, ieceļot 3 no viņām saulītē, nepiekrītu gan. Ir tak arī citas. Kas gan ir slikts, ja veicu pašdiagnostiku. Izmēru pulsa biežumu, piemēram, nevis aptiekā, bet ar mobilo telefonu. Vai uzzinu, piemēram, cik esmu kilometrus šodien noskrējis, un kāds man ir asinsspiediens. Tas, ka kāds šos datus pēc tam izmanto, lai pašārstētos, nenozīmē, ka tos nedrīkst nomērīt. Kūlas ugunsgrēki ir tik kaitīgi nevis tāpēc, ka tiek dedzināta kūla, bet tāpēc, ka netiek ievēroti ugunsdrošības noteikumu. Tāpat ar aplikācijām – nevis tās ir kaitīgas, bet uz to pamata veiktā paārstēšanās. m-pašārstēšanās ir tikpat kaitīga, un tāda pati, kā cita pašārstēšanās. Ne vairāk, ne mazāk.

+1
0
Atbildēt

0

Neticis 11.05.2015. 12.28

Programmētāji nav peļņas kāri, viņi tikai izpilda rīkojumus. Peļņas kāri ir Padomju laikos auguši Latvijas IT firmu īpašnieki.

+1
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam