ASV pirmo reizi 40 gadu laikā izsniedz atļaujas jēlnaftas eksportam
22Saistītie raksti
Radars /
20. novembris
Radars pasaulē
Intervija /
28. oktobris
Ukrainas uzvaras priekšnoteikumi
Ārpolitika /
27. septembris
Ārskats nr. 94: Izraēla gatavojas karam Libānā. Tramps pazemo ukraiņus. Kāda ir Apvienoto Nāciju jēga?
Komentāri (22)
Nika 25.06.2014. 15.52
Vēl vajag lai Irāna uzņem apgriezienus, tad naftas un gāzes cena kritīs- kremlim kirdik.
0
Anna Gaigule 25.06.2014. 13.51
Ja ASV valdība vienlaikus neatceļ naftas importu, tad tā ir naudas pārpumpēšana no valsts uz privātu kabatu — valdība tērē naudu importam, bet pelna dažas vietējās firmas, kuras eksportē.
0
Dina 25.06.2014. 13.47
Skaisti. Pēdējo reiz ko tādu jeņķi darīja Vjetamas kara laikā, kad ekonomika šķīda un plīsa pa visām vīlēm. Ja pie tā vēl piemetināsim, ka dolāra kurss pret rubli ir nokrities līdz kārtējam rekordzemajam līmenim, tad tagad visai Pasaulei uzskatāmi ir redzams, kuras valsts ekonomika šobrīd vissmagāk cieš no „sankcijām” pret Krieviju … : )))
Cerēsim, ka Ukrainas avantūras sekas jeņķiem būs ne mazāk jūtamas kā Vjetnamas karš … :)
1
ILZE > Dina 25.06.2014. 14.24
Kurmītis
Ja pēc Afganistānas, bija saglabājies “ļaunuma impērijas” ogrizoks, raša-paraša, Ukrainā pienāks krievu pasaules gals. Pēc desmit gadiem par atklātu un izdotu krievu starptautiskā tiesa jau maksās miljonu eiro, lai pasaules sabiedrība būtu droša, ka to drausmīgo izdzimteņu pastrādātās zvērības, nekad vairs neatkārtosies.
0
Ligiña Doniña 25.06.2014. 13.39
Tātad, naftu un gāzi ar tankeriem uz Eiropu un āmen. LT būs terminālis sašķidrinātajai gāzei. Naftu izkraujam Rīgā. Kad beidzot tās olas pārstās turēt vienā grozā?
0
ILZE 25.06.2014. 12.59
Protams, pārvadāt gāzi ir daudz neērtāk un dārgāk, kā naftu. Gāzi vajag lietot pašu transportam un, izmantojot šā brīža lēto cenu, izčakarēt Krievijas un Ķīnas ķīmisko rūpniecību. Slānekļa tehnoloģijas naftas ieguvē dod ASV iespējas, no jau agrāk iztukšotiem urbumiem, iegūt vairāk, nekā bija iegūts līdz šim.
Putina draudi, izmantot energoresursus, kā ieroci, būs ne pa jokam nobiedējis saprātīgākos Rietumu politiķus.
Kandidātvalsts, Islandes, praktiski neierobežotie, lētie energoresursi, dod iespēju tur saražot visas pasaules alumīniju, amonjaku, sārmus, slāpekļskābi, sālsskābi, slāpekļa mēslojumu un daudz citu energoietilpīgu produktu, bet ar elektrolīzē iegūto ūdeņradi uzpildīt dirižabļus, kas produktus nogādās pasaules tirgos.
0