Sakarības

44

Komentāri (44)

dzerkaleliva 27.02.2013. 21.45

Un par biržu un euro runājot, es jau te vēlēšanu naktī rakstīju, ka ir jāpērk.
To kritumu sarīkoja pašas bankas, lai pa lēto atkla uzpirktu.
Bankas vēl visu cels uz augšu, viņas savādāk nevar, jau atkal šodien pamatīgi ceļ. Bet ar savu celšanu sajās visu vēl vairāk. Augsts euro tas ir – dārga nafta, dārga pārtika un dārgas visas izejvielas, tas ir augsts bezdarbs ES, tas ir ES konkurētnespēja un neizbēgams kirdiks.
Galu, galā tās ir jaunas balsis Beppem.
Priecājaties, vēl ir laiciņš palicis priekam.

0
0
Atbildēt

0

dzerkaleliva 27.02.2013. 21.41

Šodienas Romas centrālajā laikrakstā ir liels raksts attiecībā uz visiem šiem ārzemju komentāriem, īpaši fričiem.
————————-
Germania, Napolitano non vede il leader Spd:
“Rispettiamo Germania, rispetto per l’Italia”
————————-
Runa ir par to, ka Itālijas prezidents ir atsaucis savu tikšanos Vācijā, sakarā ar Vācijas apvainojumiem itāļiem par klauniem. Vācieši un viņu līdzskrējēji neapjēdz, ka itāļi sev uz galvas kāpt neļaus un sajās visu vēl tikai daudz vairāk, kā teica Krūgmans.
————————–
But the Italian election signals that the eurocrats, who never miss an opportunity to miss an opportunity, are getting very close to the edge.
—————————
Diez vai jūs jenoti vispār apjēdzat, kas ar pasauli un jūsu veiksmes stāstu notiks tad, kad ārkārtas vēlēšanās Beppe savāks 50% plus viena balss un Itālijas izstāsies no euro zonas un ES. Diez vai jums ir kaut mazākā sajēga, ka to pasaules ekonomika var arī nepārdzīvot. Nerunājot par Itālijas ekonomikas apjomu, tā ir arī lielākais valsts parādzīmju tirgus ES. Tā kā, priecājaties vien tālāk. Berluskoni vēl ir sīkums ar to, ko jums noliks priekšā Beppe un drīz, pavisam drīz.

0
-1
Atbildēt

0

alexander 27.02.2013. 12.45

Interesanti, ka Eiropas politiskajās aprindās attiecībā uz Itālijas vēlēšanu rezultātiem ir līdzīgs noskaņojums kā globālajiem investoriem. Bijušajam Vācijas finanšu ministram un sociāldemokrātu partijas kandidātam kanclera amatam sķiet, ka Itālijas vēlēšanu iznākums ir veseli divi klauni, Berluskoni un bijušais komiķis Grillo, bet Spānijas ārlietu ministrs to raksturo kā lēcienu nekurienē, kas nevienam nerada pozitīvas sekas. Bet pašus Berluskoni un Grillo vismaz investoru noskaņojums neuztrauc, jo Berluskoni ieskatā globālie tirgi ir neatkarīgi un mazliet ķerti, bet Grillo parādzīmju likmju izmaiņas sauc par halucinācijām.

+2
0
Atbildēt

0

ligakalnina 27.02.2013. 09.57

Daži, atkal, uzskata, ka, salīdzinot ar visiem pārējiem, Berluskoni ekonomikai nemaz nav tas sliktākais variants.

0
-3
Atbildēt

0

Sanšains 27.02.2013. 09.41

Bet šī ziņa – “UK loses top AAA credit rating for first time since 1978” – biržas un medijus atstāj praktiski pilnīgi vienaldzīgus.
http://www.bbc.co.uk/news/business-21554311

0
-2
Atbildēt

0

lebronj2356 27.02.2013. 07.24

Žēl, ka Ernests nelasa biržas “analītiķu” skaidrojumus tās darbībām – pie veiksmīga vārdu savirknējuma viens faktors kalpo gan kritumam, gan pieaugumam. Arī faktori nav racionāli – piemēram slikta raža Nigērijā var novest pie +10$ klāt naftas barelim, utml :)

Biržas kustību nosaka spekulanti, nevis racionāli fakti !

+5
-6
Atbildēt

1

    Rudīte Krūmiņa > lebronj2356 27.02.2013. 09.07

    Biržas kustību nosaka racionāli fakti, bet ne biržas analītiķi, ne žurnālisti, ne investori lielāko daļu informācijas nekad nezinās.

    Diemžēl finanšu žurnālistiem ir jāsacepj konkrēts skaits ziņu relīžu dienā neatkarīgi no tā kas dienas laikā notiek. Diemžēl analītiķim vienmēr ir jābūt viedoklim neatkarīgi no tā vai viņš ir pamanījis kaut ko tādu ko citi nav. Diemžēl investoram naudu vajag ne vienmēr tad kad ir izdevīgi pārdot. Diemžēl nekad nav iespēja uztaisīt atkārtotu eksperimentu, lai par cēlonību pienācīgi pārliecinātos.

    Tomēr, ja nāk pie varas kāds populistiskāks spēks vai gaidāms deadlock, tas investoru pamatoti var padarīt bažīgu.

    +7
    -1
    Atbildēt

    0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam