Sabiedrotie palīdzēs

42

Komentāri (42)

uldis_sene 21.12.2014. 10.25

Ja jau es informāciju iegūstu no vieniem avotiem, tad sanāk, ka to no otriem! Cik garš, tik plats. Un kāpēc man būtu jātic kaut kādiem augstu amatu un masu mediju švabrakiem, kuru pasniegtās teorijas no elementārās loģikas viedokļa, plīst pa visām šuvēm?

0
0
Atbildēt

0

zēniņš 21.12.2014. 05.08

Var just, ka visu savu informāciju iegūsti no vieniem avotiem.

Lai arī nav vēl pierādīts, kas tieši notrieca Boingu, izmeklēšanā ir konstatēts, ka tā ir bijusi raķete “zeme-gaiss” — gandrīz simtprocentīgi droši, ka buks.

Nu samisējās separātiem..

Un kāpēc man būtu jātic kaut kam, ko stāsta CIA analītiķis, kas aizgāja pensijā 1990-ajā gadā? Cik daudz viņš zin un cik daudz viņš min?
Tas, ko viņš saka, ir viņa viedoklis, pieņēmums, nevis pierādījums, kā tu, īstena krievu medija garā, centies to pasniegt.

0
0
Atbildēt

0

uldis_sene 20.12.2014. 12.38

http://youtu.be/QMytMES_nKU

CIP virsnieks apliecina, ka apvērsumu Ukrainā noorganizēja ASV specdienesti. Uzzināsit vēl daudz cita interesanta.

0
0
Atbildēt

1

jirgensone_ieva 08.12.2010. 16.00

Neaizmirsīsim, ka plāns ir tikai uz papīra, kas notiktu ja tiešām tiktu atbrīvota Kaļiņingrada :) un Polijas teritorijā nomesta atombumba, mēs varam tikai zīlēt…. un minēt….

0
0
Atbildēt

0

Ieva 08.12.2010. 12.28

Nu nebūsim naivi. Pie tik plašas datubāzes pieejamības, tā jau sen bija to valstu rīcībā kurām ir normāli izlūkdienesti. Tā kā jautājums ir nevis par valstu, bet publikas reakciju.
Dabiski, ka Krievija par NATO plāniem Baltijas un Polijas aizsardzība zināja. Un labi, ka zināja. Jo tad saprata, ka tas nevar būt tā kā ar Gruziju.

+2
0
Atbildēt

0

oskaar 08.12.2010. 03.17

Viss teiktais izklausās skaisti un pareizi.
Bet, manuprāt, WikiLeaks dokumentiem ir gauži zema ticamības pakāpe. Vienīgais ticamības apliecinājums varētu būt milzu apjoms- uz tā rēķina var pieņemt, ka dažādas “sīkas” ziņas (kā NATO attiecības ar Baltiju un Poliju) neviens koriģējis nebūs. :) Bet pieļauju, ka kaut kādos būtiskākos pasaules mēroga jautājumos tajā informācijas gūzmā var būt kaut kas pielikts klāt, bet kaut kas arī noņemts. Nu- tāpat kā mūsu slavenajos Čekas maisos.
Vērtējot diplomātisko dokumentu “aiziešanu neceļos” neesmu pārliecināts, vai ir labi, ka “labā vēsts” ir aiznesta līdz publiskajai telpai. Varbūt būtu bijis labāk, ja tā klusi glabātos tikai to ļaužu atvilktnēs, kas pie šī jautājuma nopietni strādā. Jo- vai mazums kādas interesantas akcijas var sagaidīt no viena vai otra virziena vietējiem “radikāļiem”.

+4
-4
Atbildēt

1

    austrisv > oskaar 08.12.2010. 10.14

    “Treknie gadi beidzās aizpērnajā rudenī, tomēr tas netraucēja pirmajā liesajā vasarā Krievijai kopā ar Baltkrieviju šis valsts rietumos sarīkot neredzēti plašus manevrus,”

    Tieši pēc šiem manerviem pie Latvijas robežas, skaidri varēja saprast, ka Krievija nav atmetusi domu par Baltijas valstu atkal iekļaušanu lielajā impērijā, ko tagad atkal sauc par Krieviju!
    Manuprāt, nekad neesmu ticējusi, ka Krievijas politika ir mainījusies. Politika Krievijā nemainīsies, mainījusies ir tikai retorika! Izlikšanās māksla varbūt arī ietekmējusi Rietumvalstis, bet Baltijas valstis un Polija jau gan zina, ka Krievijas ārpolitika ir pilnīgi neprognozējama!!!Konflikts Gruzijā to pierādīja, ka lieliski darbojas vecā Krievijas politika: skaldi un valdi!!! Jāskatās, vai arī tagad Latvijā netiks darīts tas pats princips: skaldi un valdi! Mēģinājumi jau ir bijuši(Latgale) un tagad latgaliešu valoda!

    +6
    0
    Atbildēt

    0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam