Mums ir jāsagatavojas

16

Komentāri (16)

Uldis.M42 15.05.2024. 13.10

Ja ierindas plānprātiņš līdzīgi kā https://ir.lv/comments-page/?post_id=547667 04.05.2024. 03.22 komentārā citē Rīcības Prezidentu Trampa kungu no CNN vai NYT, tam pietiktu ar sabojātu fizionomiju, bet kad to dara siles lops vai propagandons, tas ir pelnījis litru uzvārītas eļļas rīklē. Es jau reiz pietiek.com painteresējos par ko visvairāk marksisti, plānprātiņi un fekāliju stumdītāji tik ļoti nīst Trampu. Piedāvāju variantus:
1. 3 gadu laikā atgrieza valstī 6 miljonus Obamas izdzītās darba vietas.
2. Būtiski samazināja inflāciju.
3. Viņa laikā, kā bija solīts, Meksikas policija sargāja ASV robežu pret Kariņa un Streipa sugas un saprāta brāļiem.
4. Viņa saprātīgā enerģētikas politika nodzina naftas cenas līdz 30 dolāriem, kas bija nāvējoši Irānas lupatgalvu režīmam un krievu pasaulei, bet liela svētība ASV un civilizētās pasaules ekonomikai.
5. Ar Trampa iedotiem Javelin, Stinger un snaipera šautenēm, kam pirms tam bija uzlicis savu veto nēģeris, ukraiņiem izdevās apturēt krievu uzbrukumu 2022. gada februārī – martā. Trampa laikā mazais gļēvais sadistiskais krievu smerdelis un pedofīls sēdēja klusi kā pelīte aiz virtuves slotas paslēpusies, jo nevarēja zināt, vai Tramps nesadomās aizsūtīt uz kremli vienu Trident.
6. Krievu lidmašīnas pārstāja lidot virs ASV kara kuģiem, jo Tramps bija piešķīris atļauju kuģu kapteiņiem tās notriekt pēc saviem ieskatiem draudu gadījumā.
7. Uz Ukrainas un krievijas okupētās Donbasa daļas robežas kritušo skaits samazinājās 16 reizes.
8. Viņš piespieda ES parazītus un fekāliju stumdītājus tērēt aizsardzībai 2%, kā bija sarunāts. Saubos vai daudz deģenerātu atradīsies, kas šodienas situācijā viņam to uzdrīkstētos pārmest.
9. Pateicoties viņam Izraēlas galvaspilsēta tika pārvestu uz Jeruzālemi, ko pirms viņa visi ASV prezidenti bija solījuši atbalstīt un AAE ar Izraēlu nodibināja diplomātiskās attiecības.
10. Viņa laikā tika likvidēta kremļa finansētā al-Qaeda un Putina – Obamas izveidotais IGIL. Tika likvidēts viens no pasaules bīstamākiem teroristiem Suleimani, par ko Obama, Pelosi un Kariņš pieraudāja pilnus spilvenus.
11. Pēc draudzīgas parunāšanas ar mandu Kim, kad viņš tam parādīja savējo “sarkano pogu”, tas pārstāja veikt kodolizmēģinājumus un šaut raķetes pāri Japānai.
12. Attiecībās ar Ķīnu tika panākta daudz taisnīgāka importa – eksporta bilance. Viņa laikā Si nekādi nebūtu uzdrīkstējies laist pāri ASV spiegošanas gaisa balonu.
13. Atķirībā no Baidena, kura dēls un meita ir narkomāni, Tramps ir izaudzinājis trīs krietnus bērnus.
Tas viss tika paveikts laikā, kad starptautiskā finansu noziedznieka Sorosa algotie tiesneši viņam sūtīja pa trīs pavēstēm dienā.
Varbūt manis augstāk minētā padibeņu kategorija varētu papildināt Trampa “noziegumu” klāstu?

0
-1
Atbildēt

0

Uldis.M42 15.05.2024. 11.12

Šodien valsts svētkos 90. gadadienā kopš latviešu vadonis (sauciet par fīreju, ja gribas) Kārlis Ulmanis patrieca no silēm freibergas, zatļerus, dombrovskus, kariņus, pabrikus, bordānus un citus ienaidniekus, liedzot tiem iespēju atdot Latviju krieviem, kas līdz vācu atbrīvotāju atnākšanai būtu paguvuši visus latviešus nobeigt, es apsveicu visus labas gribas Latvijas pilsoņus un Latvijā dzīvojošos draudzīgos ārzemniekus.

0
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 13.05.2024. 06.42

Man bija milzīga vilšanās par igauņiem un Kallasu, kad uzzināju, ka viņas vīrs Krievijā taisījis miljoniem vērtu asiņaino biznesu. Un vēl lielāka vilšanās man bija, ka par šo nodevību – vārdos viens, darbos cits – Kallasa neatkāpās no amata, kā vinai prasīja tauta.
Tāpēc esmu gandarīta , ka ne kariņš , ne kallasa amatam NATO vairs nekandidē.

Skaista, gudra , talantīga – visas trīs Baltijas valstu premjeres dāmas ir patīkama izskata. Ka nu tā iekšiņa saderētos ar āriņu.
Un kā par lielu lielu nožēlojamību saka / raksta IR redaktore – Ločmele – cerot, ka dāmas nošarmēšot šolcu, lai tas palīdzēt Baltijai. Nu ja Latvija ir stingir turēta kontrolētu nabagu lomā, tad jau nekas cits neatliek, ka pucēt dāmas un sūtīt šarmēt pasauli , lai tā palīdz. Tas ir nenormāli nožēlojami, protams

+2
-2
Atbildēt

0

Andris Vītols 12.05.2024. 16.12

Muļķis Jūs neesat, sekojat politiskajiem procesiem, komentējat. … … Nevajag pāriet uz oponentu personīgajiem aizskārumiem, kā to bieži dara visādi pamuļķi, provokatori, Latvijas ienaidnieki parasti ANONĪMĀ veidā. … … Tad kādi citi varianti, ja muļķis Jūs neesat ???. … …

0
0
Atbildēt

1

  Andris Vītols > Andris Vītols 12.05.2024. 16.17

  Tā bija atbilde ”Uldis.M42 ”. …

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Uldis.M42 > Andris Vītols 12.05.2024. 18.10

  Paldies, ka muļķis neesmu, bet es pat neapvainojos, kad mani kāds nosauc par muļķi, zinot to ko zinu es.
  Es pagaidām vēl neesmu anonīms, jo DP, SAB un tātad arī krievijas FSB zin, kas es esmu, kur atrodos, vienkārši man negribētos lai krievmīļi un JV/Progresīvo fanāti durtu riepas manai mašīnai un smērētu manu durvju rokturi ar fekālijām. Varbūt specdienesti neuzskata par racionālu mani nogalināt, jo visi manis rakstītie komentāri glabājas daudzās drošās vietās un manas nāves gadījumā tiem uzrastos liela publicitātes vērtība.
  Man nav problēma sūtīt komentārus no 6-10, vai pat vairāk IP adresēm vienlaikus 0,5 km radiusā un likt kā suņiem rikšot visām Latvijā bāzētām krievijas FSB struktūvienībām, vienkārši man, atšķirībā no freibergām, zatļeriem, dombrovskiem, kariņiem, pabrikiem, bordāniem un citām padlām, jāgādā arī par savu dienišķo maizi.
  Varbūt būtu ko iebilst manis iepriekš nosaukto organismu aizstāvībai?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Uldis.M42 13.05.2024. 02.23

  Jūs rakstījāt –‘’ Varbūt būtu ko iebilst manis iepriekš nosaukto organismu aizstāvībai?’’- … … Es dažreiz centos aizstāvēt V.V.Freibergu, K.Kariņu … pret NEPAMATOTAJIEM apvainojumiem., bet tam nebija nekādas jēgas !!! … Es neesmu ne prokurors, ne tiesnesis, ne advokāts, kuram būtu pienākums kādu apsūdzēt vai aizstāvēt. … Mums ir dažādi viedokļi par daudziem politiķiem, par vakcīnām utt. … Jums ir SAVA TICĪBA, pret kuru esmu bezspēcīgs, argumenti neko nemaina, pūles bezjēdzīgas !!! … … …
  Pavisam muļķīgi ir paust savu viedokli, ja otrs pāriet uz oponenta personīgajiem aizskārumiem. … Daži Jūsu komentāri robežojas ar naida runām, bet Jums tā nešķiet, ja jau pati ‘’IR’’ redakcija tos nedzēš (šādu ‘’IR’’labvēlību pret anonīmām rupjībām un naida runām es tiešām nesaprotu). … … Tie ir nopietni apvainojumi – manu vārdu un uzvārdu atkārtoti nosaucot par ‘’kļičku’’, apvainojot sadarbībā ar čeku utt. … … … … Vai nav arī tā, ka pats zaglis bļauj ‘’ķeriet zagli’’. … Vai tad visvairāk stukaču nebija starp ‘’lielākajiem patriotiem’’??? …

  0
  0
  Atbildēt

  2

  Uldis.M42 > Andris Vītols 13.05.2024. 10.05

  Par vakcīnām. Man tāda neizpratne, kāpēc Covid afēristi un marodieri, kuri, ja tiem izdosies nosprāgt mājās savās gultās, būs piedirsuši Temīdas muti: Kariņš ar Pavļutu, neizlietotās vakcīnas atdeva kremļa kontrolētam Nikaragua fašistiskam režīmam? Mans pieņēmums, ka caur Nikaragua, kuru neviens nevar izkontrolēt, vakcīnas tika notirgotas, par ko es roku liktu ķīlā un paļaujos, ka atjaunotās Latvijas Politiskā policija to apstiprinās.
  Es nošpricētos ne nosodu ne izsmeju, jo pats sākumā biju tik naivs, ka pieļāvu iespēju vakcinēties, bet, paldies Dievam, pār mani nāca apskaidrība. Abu neliešu dēļ man nebija iespēja apmeklēt Riga Food un, iespējams, tāpēc esmu zaudējis pāris tūkstošus, par ko es tiem noteikti uzrēķināšu pamatīgus procentus.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Andris Vītols > Andris Vītols 13.05.2024. 17.06

  Jūsu komentāros nav tādi primitīvi apgalvojumi, kā KREMĻA nozombētajiem (ka latvieši paši iestājās PSRS, ka latvieši paši vainojami represijās, jo izsūtāmo sarakstus veidojuši utt.). … …
  Jūsu komentāri ir tiešām gudrāki, viltīgāki , bet ar putinistiem līdzīgu mērķi – NOMELNOT un sanaidot latviešus, nomelnot Latvijas politiķus … … Ar kādu MĒRĶI Jūs to cenšaties darīt ??? … Kas Jūs esat, ja atļaujaties rakstīt riebeklības par barikāžu dalībniekiem ??? … Uz barikādēm pamatā bija tie, kuri bija dienējuši tajā ‘’padumjā armijā’’. … Nevajag tā pārdzīvot, ja Jūs nepaņēma tajā ‘’padumjajā armijā’’, iedzeriet kaut ko nomierinošu. … Kāpēc Jūs neņēma armijā ??? …

  0
  0
  Atbildēt

  2

  Uldis.M42 > Andris Vītols 14.05.2024. 12.48

  Tur jābūt izcilam deģenerātam, lai lepotos ar to, ka bija iespēja laizīt krievu poļitruka zābaku. Ja nebūtu pārkāpta Ženēvas konvencija un latvieši nebūtu varmācīgi rekrutēti padumjā armijā, nedomāju, ka prokremlisko zagļu un pederastu parķijām šodien būtu izdevies savākt kaut 3% vēlētāju balsis.
  Padalīšos ar latviešu nīdējiem un padumjās armijas, čekas un komparķijas viķirāniem par barikāžu laikā pieredzēto. Jau no pirmās stundas es apbraukāju visus tiltus un painteresējos, kas cilvēkiem vajadzīgs. Izrādījās, krietnie latvieši viņus jau ir apgādājuši ar visu. Tad es aizbraucu uz Zaķusalas paši galu, uz kurieni latviešu māmuļām bija sarežģīti nokļūt. Tur situācija pavisam nebija tik laba. Turpmāk katru dienu veikalā Pidara Sučkas un Dzirnavu ielas stūrī es nopirku 25 kg desas un divas reizes naktī es uzvārīju tēju, pielēju 5 un 3 litru termosus un braucu uz Zaķusalas galu, kur veči sēdēja pie ugunskuriem un cienāju viņus ar desām un tēju. Uz katru “paldies” es atteicu, ka Jums paldies, ka manā vietā sargājiet televīzijas torni.
  Kad tribunālā tiesās Freibergu, Zatļeru, Dombrovski, Kariņu un vēl desmitiem neliešu, man noteikti atradīsies vairāki desmiti apsūdzības liecinieku, kuri apstiprinās manu vārdu patiesību.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Uldis.M42 14.05.2024. 17.14

  Daļēji piekrītu Jums, jo tur jābūt izcilam deģenerātam, lai apmelotu, nomelnotu –‘’ varmācīgi rekrutētos padumjā armijā’’- … … Visdrīzāk Jūs pats -‘’..laizījāt.. poļitruka zābaku’’- LAI IZVAIRĪTOS no dienesta !!! … Kas Jūs esat, ja piespiedu kārtā mobilizētos Jūs saukājat par –‘’zābaku bučotājiem’’- , bet vienlaicīgi aizstāvat dažus komuņakas, kuri brīvprātīgi iestājās PSKP ??? … … KĀPĒC Jūs neņēma armijā, ja varbūt iesaukšanas komisariātā nelaizījāt –‘’ krievu poļitruka zābaku’’- ??? …… (atbilde Jūsu izvēlētajā stilā) …

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Uldis.M42 > Andris Vītols 15.05.2024. 11.45

  Mani nepaņēma armijā tāpēc, ka mans IQ, atšķirībā no komjaunatnes aktīvistiem bija pārāk augsts. Ja es būtu dienējis, noteikti nebūtu 22 gadu vecumā nopircis savu pirmo automašīnu. Es to varēju izdarīt arī 20 gados, tikai tad man vēl nebija nopirktas tiesības. Ja poļitruks mani līdzīgi citiem nelaimīgiem rekrūtiem būtu garīgi sakropļojis es, droši vien, ar savu kroplību lepotos un arī noteikti būtu iestājies Vienotībā un beigās tribunāls mani pakārtu vai sodītu ar mūža katorgu.
  Es esmu līdzjūtīgs pret cilvēkiem ar invaliditāti, bet tos, kas ar to lepojas, es saucu par kropļiem.

  0
  0
  Atbildēt

  0

mumss 10.05.2024. 21.03

Simpātiska dāma, skaidra galva un asa reakcija – jā / nē. Ļoti labs iespaids.

+2
0
Atbildēt

1

  Uldis.M42 > mumss 11.05.2024. 14.56

  Par ko Latvijai tāds lāsts ar prežiem un premjeriem, ja tikai par Bērziņu un Levitu un Šķēli, var pateikt, ka, atšķirībā no pārējiem, bija neslikti? Nu labi, soreiz poļiem pašu stulbuma dēļ, nepaveicās ar Putina kājslauķi Tusku, bet tuski jau nav mūžīgi un nekur nav teikt, ka tos negaidīti nevar piemeklēt Kenedija un Palmes liktenis.

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Uldis.M42 12.05.2024. 00.45

  Vai tie abi divi ( Bērziņš, Šķēle ) nebija vai bija ar Rubiku, Brežņevu utt. vienā partijā ??? … Jums daži ir ”vienlīdzīgāki” – ārpus kritikas !!! … Tie KOMUŅAKAS , kuri audzēja sarkanās pukes SARKANAJIEM SVĒTKIEM – tie ārpus kritikas !!! … Dzejnieki, ārsti – tie gan rakstījuši nepareizus dzejoļus, ārstējuši nepareizos komuņakas !!! … Vai tad Šķēles partija neizvirzīja Jūsu kritizēto Zatleru tajā amatā ??? .. Vai tad Bērziņa, Lemberga partija nebalsoja par tiem Jūsu peltajiem prezidentiem ??? … Daži Jums vienlīdzīgāki ! …

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Uldis.M42 > Andris Vītols 12.05.2024. 11.34

  Vai runa par to parķiju, kurā bija komuņjagas Rungaiņa, kurš pielicis savu roku vismaz pus miljarda valsts īpašuma nozagšanā vai izvazāšanā, draudziņš Reirs, Dienas prihvatizētāja Ēlerte, Karina Pētersone, kurai Vienotības prokremliskie zagļi un fekāliju stumdītāji bija izkārtojuši Saeimas ģenerālsekretāres sili un LC izaudzētais mūdzis A. Piebalgs, Valmieras 11 varoņu komjauniešu vidusskolas komjaunatnes organizācijas sekretārs, PSKP 19. Vissavienības konferences delegāts?
  Es atteikšos izteikt kritiku par Bērziņu, kamēr Freibergas un Zatļera dzimtas nav izpirkušas viņu valstij nodarītos drausmīgos reputācijas zaudējumus, tiem piedaloties 9. maija šabašā Maskavā un apgānot fizisko un morālo kropļu: Staļina un Rūzvelta kara, desmitiem miljonu skaistu, talantīgu un labsirdīgu eiropiešu upuru piemiņu.
  Man neatradīsies neviena slikta vārda par Šķēli, kamēr Dombrovska un Kariņa tuvinieki līdz pat desmitai pakāpei ar saviem iekšējiem orgāniem nebūs atmaksājuši abu izdzimteņu sataisīto un izsaimniekoto 20 miljardus lielo parādu.
  Vai tik pašam uzcītīgam padumjās armijas kaujas un politisko mācību teicamniekam drošā vietā nav paglabāta komparķijas biedra karte un vai tik komentētājs ar kļičku Andris Vītols nav čekas maisu sarakstā? Tas būtu loģiski galēji reakcionāram lielāko neliešu, uz kura fona nobāl pat Šlesera organizētās noziedzības grupējums, apoliģētam.

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam