Viena nāve, sešas dzīves

3

Komentāri (3)

J.Biotops 18.04.2024. 12.33

Dzīvo, cik gribi, pārsteigumi vienmēr gadīsies.
Neārstējama slinkuma dēļ sen pieņemto nodomu atļaut izmantot manus orgānus juridiski noformēju tikai kārtējo reizi mainot pasi. Ģimenē visiem, kam būtu vajadzīgs zināt manu viedokli, tas jau bija zināms.
Būdams krietnos gados, apjautātājos tēmu zinošam dakterim par iedomas lietderību – vai tik veca modeļa detaļas vēl var būt izmatojamas? Izrādās, ka varot gan, pie tam tā nemaz vairs nebūšot mana darīšana – kvalitāti vērtēšot eksperti. Tā nu par šo tēmu jau daudzus gadus dzīvoju mierīgi. Cik zinu, maniem tuvākajiem viedoklis līdzīgs.
Bija pārliecībā, ka līdzīgi rīkojies vairākums. Pirms gadiem diviem ar lielu pārsteigumu uzzināju, ka nekā – sirdsugdrās tautas dēli un meitas vairumā prasās tikt apglabāti pilnā komplektā. Tārpiem garšīgāk, līdzcilvēkiem… a kas man no viņiem?

+4
0
Atbildēt

1

  Uldis.M42 > J.Biotops 18.04.2024. 13.34

  Tā kā gadiem ilgi biju asins donors, esmu gatavs arī ziedot savus orgānus. Tam ir arī merkantīls raksturs, proti tie turpinātu dzīvi citā organismā, kad pārējais jau būtu sadalīts līdz pēdējai molekulai.
  Ja būtu īpaša vajadzība, es būtu gatavs atdot pusi no aknas, otra puse manā veselīgā organismā reģenerētos. Vienā no miljarda gadījumiem es varētu padalīties ar padibeņu nīsto Rīcības prezidentu Trampa kungu, lai izbeigtos kari un terora akti.

  +2
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 18.04.2024. 08.37

Tieši šādu gadījumu dēļ es parakstīju, ka manu ķermeni nedrīkst izmantot, jo neuzticos mediķiem.
Man tā jaunās sievietes nāve un gaudošie ārsti un ārstējāmie šķiet ļoti ļoti ļoti aizdomīgi

+3
-9
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam