Viņš man lika justies creepy*

5

Komentāri (5)

mumss 21.03.2024. 23.25

Laikam esmu vecs vai dumjš (vai abi), bet nekādi nevaru saskatīt, ka notiek kaut kas briesmīgs, biedējošs un nosodāms. Visos laikos un visās sabiedrībās (klāt neesmu bijis!) blakus likumiem, tradīcijām, normām, pieņēmumiem ir vienkārši deviācijas. Nu, piemēram (redzējis neesmu!), būtne ar trim acīm – nu, kā tāds citplanētietis. Nu, ir viņš tāds un tur neko nevar un nevajag darīt. Vismaz tiktāl, kamēr viņš nesāk mani fiziski aizskart. Briesmīgi skatīties, rupji izrunāties (caur tulku!), nepareizi smaržot vai vēl kaut ko – tas viss (gan atsevišķi, gan viss kopā) ir sastopams tik reti, ka tur nekāds regulējums nav ne vajadzīgs, ne iespējams. Un tagad – pārceļot šo modeli uz akadēmisko vidi – es redzu to pašu: ja atskaitām fizisku vardarbību, kura var izpausties gan pret sievieti, gan vīrieti, gan bērnu, gan amatpersonu, es redzu cīņu ar vējdzirnavām, kuru braši bēdīgais dons Kihots veica ar sparu un bez jebkādiem rezultātiem (ja atskaitām pedagoģisko efektu…)..

0
0
Atbildēt

0

murrey 21.03.2024. 21.50

[Par pasniedzēju, pie kura meitenes nāk īsos svārkos, lai dabūtu labākas atzīmes.]Tad jau tas ir par tām meitenēm un pasniedzējs ir upuris. Un būdams pasniedzējs, es taču nesūdzēšos kādam, ka studentes uz eksāmenu atnākušas īsos svārkos un plikiem pleciem arī viņai pašai nez’ vai aizrādīšu.
[biedējoša vai pārlieku cieša vērošana] Tas jau atgādina ētikas kodeksu dažās Austrumu zemēs…

+3
-1
Atbildēt

0

Jānis Lakijs 21.03.2024. 10.10

Šausmas, ar ko tā latviešu inteliģence nodarbojas sava zaļā, ilgstpējīgā un nebinārā radošuma attīstīšanas vietā…

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 21.03.2024. 06.43

ētika, kurā viena dzimuma seksisms tiek nosodīts un otra dzimuma seksisms tiek attaisnots – tā nav ētika klasiskā šā vārda izpratnē – es to skaidroju ar mūsdienu kroplo feminimsmu, kad tiek jaukta un putrota līdztiesiba un vienlīdzība
man darba vietā bija jāaizpilda anketa, darba devējs mums lika, piepsieda to darīt un ailītē dzimums – trīs dzimumi sieviete, vīrietis, nebināra persona un tā perfekti parāda ārprātu, kurā tiek ar varu dzīta mūsu sabiedriba – zinātne mums skaidri un gaiši saka – ir divi dzimumi – bet – izrādās, ka tad, kad vajag šo sabiedrību dekonstruet – tad uzrodas kāds trešais – ideoloģiskais dzimums nebinārs

nu ko – nesen murgoju par atomkaru – kad pārdomāju tās šausmas, tad spriedu, ka nu tik vien to krenķu būtu

+5
-5
Atbildēt

1

  Uldis.M42 > Sskaisle 21.03.2024. 16.16

  “Ētika”, kur divdzimumu seksisms tiek nosodīts, bet viendzimuma, turklāt, kur par upuriem ir nepilngadīgi jaunieši, cildināts, nav nekāda ētika, bet noziegums, par kuru visbaisākie sodi, kādi jebkad bijuši izdomāti, nevar būt pārmērīgi bargi.

  +2
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam