Lauku vientulība

4

Komentāri (4)

J.šveiks 12.02.2024. 17.12

Kāda vientulība , nevajag gulēt , vajag meklēt izaugsmi…Laukos pietieks ar 5 % iedzīvotāju ,,kuri dos produkciju tirgum. Tas sen jau attīstajās valstīs… jā ,bija kolkozi , kur bija nepieciešami vergi lauku brigādēs un lopu staļļos… padomā vai šodien tie ir vajadzīgi?

0
0
Atbildēt

0

Finegans 10.02.2024. 21.41

Negribētos īsti autoram piekrist. Tikpat labi varētu apgalvot, ka visi pārceļas uz Antarktīdu. Jo tur taču arī strauji pieaug cilvēku skaits.

0
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 08.02.2024. 07.36

Man tiešām nav konkrēta informācija, bet – ko esmu novērojusi Eiropas lielpilsētās, piemēram, Vācijā – tur pilsētu iedzīvotāju skaits ir palielināts un iebraucēju rēķina. Vācieši , valsts pamatiedzīvotāji , no savām mājām tiek padzīti. Ne tā, ka ierodas policija un viņus padzen, bet tā, ka viņi nespēj vairs samaksāt par dzīvokļiem, par mājām, bet iebraucēji spēj. Paradokss – jā un kāds vēl. Katru dienu Vācijas mediji ir pilni ar to, kā apturēt fašistisko AfD, bet nav neviena paša normāla skatījuma , analīzes par to, kāpēc AfD ir popularitātē nupat jau apsteidzis pat zaļos un sociķus.
Arī Zviedrijā situācija ir līdzīga, iebraucēji tiek priviliģēti, viņiem bērni dzimst viens pēc otra, jo valsts politika ir priviliģet un atbalstīt iebraucejus, nevis vietējos iedzīvotājus, nodokļu maksātājus.
Lasu, ka Dānijā cilvēki ir laimīgākie pasaulē, bet Dānija stingri pateica, ka viss – punkts , mēs vairāk imigrantus uzņemt nespējam un neuzņemsim, kamēr Latvijā …. prieks kur tu rodies, laime kur kavējies – pamatiedzīvotājiem padara nepiejamu vai gandrīz nepieejamu visu – medicīnu, izglītību, mājokļus.
Līdzīgi par trampu – visi baidās no trampa , bet kāpēc tramps ļoti ļoti iespējams nāks pie varas? Ja jau Baidens un demokrāti ir tik labi, kāpēc amerikāņi par viņiem nebalsos?

Un tas pats par mums – mūs baida ar šļeseru, mēs paši no viņa baidamies, bet vienlaicīgi – jaunā vienotība ar koalīciju ir izdarījusi maksimālo, lai par viņiem vairs nebalsotu un nelīdzēs ne manipulācijas ar statistikas datiem, ne melīgie apgalvojumi par pateicīgo un laimīgo tautu

0
-2
Atbildēt

0

Sskaisle 08.02.2024. 07.24

nr 1 – cik ļoti ir sarežģījusies mediju lietošana. Pirms rakstīt savu komentāru nolēmu iekopēt saiti ar ziņām , kuras izlasīju šorīt. Un sev par pārsteigumu – nevaru tās vairs atrast. Runa ir par valsts iestāžu izšķērdibu un par konkrēto gadījumu lasīju gan la.lv, kasjauns, gan nra.lv. Nav – nu nav un viss. Tad ievadīju atslēgas vārdus un tad to rakstu dabūju – https://jauns.lv/raksts/zinas/593836-briskens-divas-pasta-nodalas-butu-iespejams-saglabat-ja-dudas-kungs-nebutu-devies-savos-dargajos-komandejumos

Tas, ko es gribu pateikt, ka mediji sniedz mums ļoti ļoti pretrunīgu, nepilnīgu, manipulētu utt. informāciju.
Nu piemēram, raudseps apgalvo, ka visa pasaule pārceļas uz pilsētām un tāpēc arī Latvijā ir jālikvidē lauki un punkts.

Vienlaicīgi es lasu, ka nr.1 – cilvēki no Rīgas – mūsu vienigās lielpilsētas bēg, Rīgas iedzivotāju skaits samazinās un nr2 – es lasu , ka nauda valstij ir un ļoti daudz naudas mums ir , bet to izškērdīgi un bezatbildīgi un absolūti nesodīti izmanto tikai politiķi un amatpersonas.

Nu svaigākais skandāls Latvijas pasts – mums , nodokļu maksātājiem pazino, ka pasta nodaļas jāslēdz, jo nav naudas, nu vienkārši nav naudas cilvēku vajadzību nodrošināšanai. Bet- izrādās, ka tā nav patiesība, Tikko uzzinam, ka uzņēmuma padomes amatpersona,( ir vel valde un vēl ir augsti apmaksāti birokrāti) Šveicē komandējuma vienā dienā iztērējis tieši un konkrēti 1000 eiro un par 25 dienām kopā notērējis 25 000. Normāli?
Un kā es saprotu, no mediju ļoti ļoti skopi sniegtajām ziņām, par varnešu dzīrēm, tāda situācija ir visās nozarēs. IZM pamato ,ka lauku skolas jāslēdz jo nav naudas , nunnav, vienlaicīgi – cik ministrei ir padomnieki – un kādas ir algas katram padomniekam un kur nu vel ierēdņi. Jau slēgtas simtiem skolas – FB raksta 370 skolas jau slēgtas, skolēnu un skolotaju skats samazinājies, bet ierēdnu skaits palielinājies

Tad man rodas jautājums – vai problēma ir pasaulē notiekošie urbanizācijas procesi,vai Latvijā nomērdētā demokrātija un partiju nežēlīga diktatūra, kas valsti – manā vērtējumā , ir novedusi pie bardaka, haosa, vai sauciet to kā gribiet ?

0
-1
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam