Nav cilvēku, nav problēmas? 11

Komentāri (11)

Uldis.M42 07.11.2023. 13.39

Spriežot pēc bildes, Bahrampura varētu būt tai vecumā, ka kā hunveibins, vai sarkanais khmers (diemžēl nezinu, kā Irānā cauc tos plānprātiņus) 1979. gadā varēja palīdzēt tumsonīgiem lupatgalvām, kas persiešus, līdzīgi kā popi – alkaši un pederasti, krievus, dzen uz viduslaikiem, sagrābt varu.
Vīriešu dzimtas īpatņi, vecumā no 10 – 70 gadiem spējīgi turēt rokās ieročus, vispār nevar tikt atzīti par bēgļiem, jo viņu pienākums cīnīties par savu ģimeni, tautu un valsti, ja vien viņi nav nozīmīgi politiskie un sabiedriskie darbinieki, kuru atrašanās trimdā nestu daudz vairāk labuma. Pēc taisnības visiem, persiem, arābiem un nēģeriem, kuri pus gada laikā nav maksājuši nodokļus, vai izdarījuši administratīvos vai kriminālos pārkāpumus, ir jāpiedāvā brīvprātīgi repatriēties, apmaksājot tiem ceļa izdevumus, bet tos, kuri atsakās, sakraut saukravas kuģos un izkraut uz plostiem, Āfrikas krastā, kur notiek intensīva kara darbība, tā būtiski samazinot sociālo un municipālo dienestu un kriminālo slogu.
Tas, ka Dāniju satrauc iepriekšējo politiķu radītais demogrāfiskais piesārņojums, ir pareizi, bet ko darīt Latvijai, kas jau tā ir demogrāfiski piesāņotāka valsts pasaulē, turklāt ar organismiem, kuri no titulnācijas atšķiras vēl vairāk nekā papuasi vai pigmeji, jo to izpratne par “labo un ļauno” vienmēr ir apgriezti proporcionāla mūsējai, turklāt mūsu varu sagrābušie prokremliskie zagļi un sodomīti par visu varu grib piesārņojumu maksimāli palielināt, lai izdzītu no valsts pēdējos latviešus.
NYT, kā zināms ir ASV marksistu, korumpantu, parazītu, melno rasistu un sodomītu parķijas rupors, bet tās administrācijas laikā no 2021. gada valstī ir ieceļoši vismaz 6 miljoni nelegāļu, starp tiem daudz teroristu, kas izklīduši pa visu valsti, turklāt liela daļa no tiem, bez kādas kontroles un ierobežojumiem, valstī ir ienesuši daudzas tonnas fentanīla un citus bīstamus sintētiskus opiātus, ar kuriem salīdzinājuma heroīns ir kā vieglas miega zāles. Es ieteiktu visiem labas gribas cilvēkiem iespļaut purnā katram, kurš atsaucas uz NYT, WaPo, CNN, CBS un citiem naida un melu ražotājiem un izplatītājiem.

0
0
Atbildēt

0

Ilze Pētersone 06.11.2023. 08.59

Dāņi cenšas labot pašu pieļautās kļūdas, kad bija plaši atvēruši durvis ieceļotājiem. Raksta žēlabainā intonācija ir lieka. Paskatāmies, kas notiek Zviedrijā, tāpēc ne tikai Dānijai, bet visai Eiropai ir krasi jāmaina politika pret imigrāciju un jau ieceļojušajiem sveštautiešiem.

+2
0
Atbildēt

0

Sskaisle 05.11.2023. 10.51

Es saprotu, ka Ņujorka ir tālu un ka NYT žurnālistus neinteresē un viņi neko nezin ne par krieviju un staļinu, ne par latviešiem un staļina=padkrievu genocīdu pret nacion.minoritātēm …..

Tomēr man tas šķiet superciniski, ko šajā virsrakstā un rakstā pasaka autori – pārvākšanos no viena saulaina silta mājokļa , Dānijas valsts pilnībā vai daļēji apmaksāta, uz citu tikpat siltu un saulainu, tikai jaunu …. salīdzina ar cilvēku nošaušanu, nomocīšanu bez tiesas spriefumiem, bez vainas staļina krievijas laikā. Krievijas , kuru toreiz un iespējams arī tagad, vismaz attiecībā uz nac. minoritātēm raksturo teiciens- nav cilvēka, nav problēmu.

Jā no NYT kaut ko tik ciniski absurdu negaidīju….

0
0
Atbildēt

2

  Sskaisle > Sskaisle 05.11.2023. 10.59

  Un vēl- fb tikko lasīju ierakstu – māte Latvija, par tiem nabagiem Latvijā.

  Mums ir vismazāk dzīvojamo kvadrātmetru uz vienu cilvēku visā ES. T.i. – mums ir vismazākie dzīvoklīši uz vislielāko cilvēku skaitu. Mums ir visvairāk dzīvesvietu bez vannas un wc iekštelpās.
  Es jau rakstīju par savu grupasbiedreni, kura visu mūžu nostrādājusi muzejā un 2 bērrnus uzaudzināja ar malku apkurināmā vecā mājā ar wc un aku pagalmā….

  Bet te raksts “cik slikti”!!! nabaga emigrantiem Dānijā.

  Tāds cinisma kalngals – kaut gan , kas gan vēl mūs var pārsteigt ? Pasaules gals? Pasaules karš?

  Vieni meli pārklāj nākošos , arvien drausmīgākus un cilvēki pierod un notic
  …. aukstumā un pustumsā ar pusķilavu kuņģī klausās ziņas par emigrantu slikto situāciju nežēlīgajā Dānijā un domā …cik labi mums te Latvijā

  Nu gluži kā putina krievi, kyri slydina…cik labi, ka nedzīvojam Amerikā

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  kolpants > Sskaisle 07.11.2023. 09.10

  коренные жители США индейцы вам возразят-как можно сравнить высылку с последующим возвращением с тотальным истреблением, когда просто уничтожали. Каждому лично его трагедия кажется самой ужасной и уникальной, и поэтому остальные даже права не имеют сравнивать какие-то свои “мелочи” с его страшной трагедией.
  Они много чего не знают. Не знают, например, как красные латышские стрелки помогали топить в крови восстания крестьян в 2018 году. Ах, это другое, такие страницы истории мы стараемся не вспоминать.
  Как тут относительно недавно один заявил: ну нельзя же сравнивать тех стрелков, они просто жертвы пропоганды, с теми, кто высылал в 1940. И понятно, почему нельзя-стрелки же свои..А так как сейчас популярно распространять этническую ответственность (все русские, даже заграничные, ответственны за действия Путина), то не хочется же попадать под такие процессы. Сразу “Это другое”.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Uldis.M42 > kolpants 07.11.2023. 14.08

  Krievu necilvēki Aziopas teritorijā ir pilnīgi iznīcinājuši simtiem pamattautu. Vai zini, fašistiskais “ņedobitok”, no kurienes nosaukums Krasnaja Poļana? Tas no čerkesu izlietām asinīm. Tos, kurus nenogalināja, ar kuģiem veda uz Turciju, kur patiesībā nonāca tikai neliela daļa, pārējie vienkārši tika samesti jūrā.
  Par tādu dzīvi, kā indiāņiem ASV, ne tikai krievu paverdzinātās mazās tautas, kuras apzināti novestas līdz izmiršanas robežai, bet pat mazam sadistiskam pedofīlam uzticīgā tā sauktā krievu vidusšķira nevar pat sapņot.
  Lai ko arī nebūtu darījuši latviešu strēlnieki (par sarkaniem tos krietni vēlāk nosauca krievu vēstures viltotāji), tā būtu bijuši tikai neliela atmaksa par Pētera I karapūļu zvērībām, par rusifikāciju, par 1905. gadu, par WWI sarīkošanu. Pareizi būtu bijis, ja strēlnieki būtu toreiz izgriezuši visus krievu un žīdu bandu barvežus, tupo bidlomasu sadzinuši lāģeros celt gaišo nākotni un aplecinājuši visas Marfas, Parašas, Agafjas, Jevlapijas. Nebūtu bijis drausmīgā imperiālistiskā WWII, kura mērķis bija paverdzināt visas pasaules tautas un dot krieviem pierīties cilvēku asinis, šodien pasaulē nebūtu karu un terora aktu, nebūtu bada. Uz planētas būtu, varbūt 3 miljardi iedzīvotāju, bet tie visi būtu izglītoti, veselīgi un pārtikuši.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 02.11.2023. 09.20

Daudz lasu mediju vācu val. Tur diezgan bieži ir virsraksti, ka Vācijas tiesu sistēma nespēj apkarot musulmaņu klanu sistēmu.

Tas, ka šīs musulmaņu sabiedrības funkcionē pēc šariata likumiem, ir skaidrs. Ko kreisie noklusē, ka tā pati stambulas konvencija NEKO!!!nemaina šajās musulmaņu sabiedrībās un viņu likumos, bet tikai dekonstruē balto cilvēku sabiedrības.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 02.11.2023. 09.02

Vēl. Ko es uztveru kā apzinātu prokremlisku progresīvo politiķu rīcību- logina, parodija par ministri, piešķīrusi miljonus programmām, kurās jāpēta, kā bēgļiem apgūt Latvijas tiesu sistēmu.

Kamēr – tā pati Datversmes tiesa 90% gadījumu vispār izsksta tikai bēgļu lietas.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 02.11.2023. 08.59

Varētu domāt …., bet- kādi ir varianti? Parīze, Brisele, visa Zviedrija? Eiropas tālāka- t.i. plašāka un dziļāka islamizācija?

Tā kā es sliecos piekrist dāņu mēģinājumiem pretoties šai kreiso politiķu īstenotajai Eiropas islamizācijai.

Nra.lv pirms kāda mēneša lasīju par to, ka Latv8jas valsts par musulmaņu bēgļu uzņemšanu saņem simtiem milj ES programmu naudas, kas aiziet uz Iekšlietu ministriju, bet tā tālāk novirza privātfirmām. Kamēr bēgļu lietu risināšanā tiek tērēti valsts budžeta līdzekļi, kuru nav mūsu pašu cilvēkiem- nu kaut vai ģimenēm ar bērniem.

Tā kā es pieturos pie domas, ka musulmaņu imigrācija ir savu uzvaras gājienu jau veikusi.

Un Rietumu politiķu runas, ka kaut kas jāmaina im8grācijas politikā ir tukša muldēšana.

0
0
Atbildēt

1

  Uldis.M42 > Sskaisle 02.11.2023. 17.36

  Kremļa nopirktās un sakompromitētās Briseles kleptokrātijas un sodomijas uzdevums iznīcināt baltos cilvēkus, tos aizstājot ar mauriem, krieviem un citām padibenēm

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam