Skandāls vai provokācija?

3

Komentāri (3)

Atis Priedītis 30.09.2023. 00.52

Beidzot ir jāatzīst, ka cilvēki dzīvo zem reliģiju, ideoloģiju un slavenu personu – savu elku hipnozes. Diemžēl, tieši šis fenomens liedz uz pasauli paskatīties ar plaši atvērtām acīm un ieraudzīt to, kas notiek patiesībā. Šī cilvēkus programmējošā fenomena dēļ pasaulē notiek kari, etniskie un reliģiskie konflikti un citas briesmīgas lietas.

Vai ir iespējams no šīs hipnozes atbrīvoties? Ir, bet tas prasa zināmu drosmi un spēju uzdot pašam sev jautājumu – vai tiešām viss ir tieši tā kā apgalvo reliģiskie un ideoloģiskie līderi, un kā apgalvo cilvēki – elki. Šobrīd gandrīz visi cilvēki prot lasīt. Tātad pastāv iespēja pašiem iegūt gandrīz jebkura rakstura informāciju un pašiem izlemt – ticēt tai vai apšaubīt rakstīto.

Manuprāt, tieši tāpēc cilvēci nākotnē gaida ļoti liela revolūcija visās pasaules uzskatu jomās. Piemērs, kā bija iespējams Kristietību, kuras misija ir paust mīlestības idejas starp cilvēkiem, pārvērst par karus un cilvēku slepkavošanas atbalstošu mācību. Un šobrīd pat līdz absurdam – plaši paust uzskatus, ka ir pienācis laiks veikt uz Zemes Apokalipsi ar gandrīz visas cilvēces bojāeju.

Esmu pārliecināts, ka pamazām daudzi cilvēki sāks saprast šādu ideju briesmīgumu. Nekāda Apokalipse nenotiks un radīsies pavisam jaunas atziņas, kuras ļaus cilvēcei turpināt savu ceļu nākotnē.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 28.09.2023. 08.19

nu redz- kā mums ar tiesu sistēmu ir – kam nauda, tam patiesiba – viss. Manis pēc tāda tiesa var nenotikt. Mēs neesam tiesiska valsts. Nu neesam.

Kāpēc žurnālisti nevar pārlieicnāties, kas ir latviešu uzņemumu produkcijas gala sanemējs? uzņemuma pārstāve pati varēja konkrēti nevis vispārēji attaisnoties – punkts pa punktam – tagad tāda kusla attaisnošanās

nekur neesmu atradusi atsaukumu tam, ka jaunajos Latvijas dzelceļa vilcienos sakaru sistēmas krievijā ražotās – tiks nomainītas ar mums uzticamu valstu ražojumiem – par to bergam nav brīnums un liels brīnums ? , ka tik jūtīgas tehnoloģijas iepērkam krievijā un izmantojam stratēgiskos objektos?

0
0
Atbildēt

1

  Uldis.M42 > Sskaisle 28.09.2023. 16.07

  Nebrīnies! Vai tāpat vien preža krēslā ar 52 ienaidnieku balsīm tika iesēdināts kremli pārstāvošā SC līdzdalībnieks, fiziskais, garīgais un morālais invalīds?

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam