Kas ir Egils Helmanis?

22

Komentāri (22)

Sskaisle 19.06.2023. 06.05

Nekad nebiju iedomājusies, ka laimi var radīt lietus. Bet tā nu reiz tas šobrīd ir – mans lietus dārzs pārvērtās par paradīzes dārzu. Varēju dzirdēt kā padzeras katra smildziņa un katrs koks.
Bet – kur nu … arī aiz maniem paradīzes vārtiem skanēja trauksmes zvani – ap 11 vakarā turpinājās mežistrādes darbi turpat kaimiņos. Es tiešām domāju, ka ja kādreiz grāmatu dedzināšana bija brīdinājums par katastrofu – tad tagad – koku ciršana.

Pie mums būvnieki nocērt kokus , vainu pierādīt nevar un notiek būvdarbi. Lietuvā – ja nelikumīgi nocirsts koks – būvdarbi tiek aizliegti.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 17.06.2023. 08.52

Man vakar sētā krievi bļaustījās un šorīt bļauj, latviešu valodu Rīgā es nedzirdu.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 17.06.2023. 08.51

Un vēl. Kāpēc IR neraksta par EKlonu no A/Par? Tāpat mācījās Maskavā – 2013. absolvēja tur augstsk. – nezinu vai militāru, bet nu putina ziedu laiki.

Eklons – ltv1 uz jautājumu, kāpēc Avens turpina uzdzīvot Latvijā – atbildēja, ka Avens esot augstākā līmeņa cilvēks. T.i.- uz vpiņu parasto cilvēku likumi neattiecas.

Pret imigrantiem žogu nebūvēja Eklons utt.
Nu ar muzejiem nekaroja Eklons, bet – mēs jau nezinām visu,

Kādas amatpersonas taču ir atbildīgas par simtiem tūkstošu jaunu krievu ierašanos

+1
0
Atbildēt

0

Uldis.M42 16.06.2023. 15.00

Kad Grendes kundzei komandējumā uz Austrāliju par saviem līdzekļiem aizbrauca līdzi vīrs, morālie un fiziskie invaļidi sataisīja skandālu, kad SC draudziņś Rinkēvičs par ĀM budžeta naudu pa pasauli vazāja līdzi sava anāla plēsējus, Greizo spoguļu karaļvalstī viss Ok

0
-3
Atbildēt

0

Mārīte Graudiņa 16.06.2023. 11.49

Es nebeidzu brīnīties par vēlētājiem, kuri nekad neko nezina ,un gadu no gada šos mērgļus ievēl!

+4
-2
Atbildēt

1

  Uldis.M42 > Mārīte Graudiņa 16.06.2023. 13.30

  Ja prokremlisko morālo invalīdu, zagļu un sodomītu atbalstītājiem vēlēšanās parādīt Avenam piederošo porcelānu skaitās smags noziegums, vai Helmaņa kunga soģi būs gatavi izsist ķeblīšus zem to, kuri tādam Avenam un citiem kremļa oligarhiem tirgo Latvijas pilsonību un dala UA no krievijas ievazātiem bandītiem un čekistiem, kājām?
  Šie noziegumi nav krievus mīlošiem latviešu tautas un valsts nīdējiem tik pierastā korupcija, bet šeit jau ož pēc dzimtenes nodevības.

  0
  -3
  Atbildēt

  0

peterisaug 15.06.2023. 23.31

Baibiņ, paldies, labs raksts, kārtīgi pastrādāts! Par aktīviem, stipra rakstura Latvijas cilvēkiem maz publikāciju.

+1
-1
Atbildēt

0

Finegans 15.06.2023. 22.24

Liels derglis

+4
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 15.06.2023. 22.12

lasu, ka čakša sit kāju pret zemi, ka LIZDA esot jāmaina tonis sarunās ar IZM – nu es gribētu atbildēt, ka mans tonis būtu ar sūdainu mietu gāzt – ir pagājis gads – valstij nav skolotāju, bet izrādās, ka valstij nav naudas skolotāju pārkvalifikācijai – cilvēki ir gatavi iet un mācīties un strādāt un pelnīt, bet tādi partijnieki kā čakša tikai rupji bezatbildīgi muld un taisa lielākas duļķes nevis sakārto sistēmu – \nu nabadzīgākiem učikiem pamudinās padoties un no izglītības sistēmas aiziet – bet kas nāks vietā?
bērni nemācās, nav paēduši, sāk nodarboties ar bandītismu , bet čakša baida skolotājus – nu bļin – maigākais ko varu pateikt

starp citu – runāju ar savu grupas biedreni, kura strādā lauku atbalsta dienestā – viņas pusē – aizvien vairāk cittautiešu – nelatviešu iesniedzot dokumentus maksājumu par platībām saņemšanai , izmirstam …. bet vietas tukšas nepaliek

lauks. min. Šmits šorīt teica, ka atsevišķām pārtikas precēm uzcenojums Latvijā esot 300 %, zālēm laikam salīdzinājumā ar Lietuvu pārsimts reižu liels uzcenojums

bet redz- baida mūs ar putinu un helmani

nu nu nu – kaut nu tie abi paliktu lielākie nelieši, kaut gan mēs zinam , ka …

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 15.06.2023. 22.06

vēl kādas manas pārdomas . Biju laukos, iebraucām pa ceļam pie radiem. Tie pošās uz koncertu un pirmo zaļumballi. Tā veltīta nesen mirušam sarkanajam baronam – bijušā kolhoza šefam. Jā, komunists esot bijis, bet loti labs cilvēks, labs vadītājs, ne tāds zaglis, kā šodienas partijnieki un valdības.
Es vēl provocēju, ka kolhozu laikos nezaga tikai tie, kas neprata. Nē – Jānis P. nezaga, šeftes bīdīja tā, ka pašam bija labi un citiem arī. Tagad partijnieki tik par sevi domājot, tautai pat kaulus nepametot.

Un cik zinu – tad vecie labie sarkanie kungi tiek celti gaismā un slavēti un mans viedoklis , ka tas ir tikai tāpēc, ka šodien Latvijas valstī patiešām katrs kam ir nauda advokātiem zog nekautrējoties un šai numurā aprakstītā NBS superciniskā un bezatbildīgā zagšana ir tikai viens piemērs, nu nav tas nekas ārkārtējs.
Nemaz ne tik reti cilvēki saka, ka padlaikos bija viena partija, kas drāza cilvēku prātus un turēja ar varu nabadzībā – nu mums tādu partiju daudz un nabadzība arī lielāka.

Es vakar saņēmu kom. pak. rēķinu , kurš ir tieši par 50 % lielāks kā pagājušajā gadā. Es tiešām nezinu, ko es darīšu un kā dzīvošu nākamgad. Sadales tīkls un citi valsts monopoiluzņēmumi pacēluši cenas par 30 – 300 % – kā nu kura un kuram – tas esot tāpēc, ka ir liela inflācija. Bet kā to inflācija pārdzīvot tiem, kam algas nepaclielina, tikai rēkinus?

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 15.06.2023. 17.41

Būtibā Metlāne uzrakstījusi arī manas domas.
Ja vēl klāt piemet korupcijas apjomus un apgriezienus – tad būtībā putins var nedraudēt ar Latvijas okupēšanu …

Ilva Metlane
18 h ·
Lepojamies ASV letiņi? Globālists vai īstens latvietis? Vai Latvijas vēlētāji viņam ir devuši mandātu migrantu ievešanai?
Kāds piefiksēja, ko teica Panorāmā šodien, ka Kariņam vairāki svarigi jautājumi IESTRĒGUŠi:
1. DARBASPĒKA IEVEŠANA !!!!!!! (Iepludināt kaut kādus migrantus),
2. Skolu un slimnīcu tīkla reforma (aizvērt vēl skolas, lai tukšāka Latvija paliek),
3. Valsts kapitālsabiedrību kotēšana biržā (turpinām iztirgot kas vēl nav notirgots),
4. Stambulas konvencija (genderideoloģijai zaļā gaisma).
Lielāka daļa ASV letiņu, kas ir viņsaulē būtu kauns par tādu latvieti. Nekas viņā nav palicis no tā, ko rakstīja un tika mācīts trimdā tik daudzu gadu garumā. Zero! Būtu jāsēžas pirmajā klasē ar trimdas literatūru.
Skumji…..
https://ltv.lsm.lv/…/14.06.2023-koalicijas-parbuvi…

0
0
Atbildēt

0

Uldis.M42 15.06.2023. 10.37

Ja izstādi būtu rīkojis saldais zilais pārītis Staķis – Ķirsis, ne tikai no muzeja darbiniekiem pret kuriem ir ierosinātas krimināllietas, bet arī neviens “progresīvo” koprofāgs nebūtu nosmirdējis. Visa šī jezga ir vētra ūdens glāzē, bet tā tomēr ir vērtīga. Sabiedrība tagad var painteresēties, kuri prokremliskie zagļi un sodomīti kremļa oligarhiem tirgo Latvijas pilsonību un par cik. Man ir interesanti, cik es kā pirmās pakāpes Latvijas pilsonis esmu vērts.
Par Helmaņa kungu vari būt droša, ka Eiropai atdzimstot, helmaņi un vispār nacionālpatrioti būs trendā, bet Eiropas tautas nīstošos tolerastus aizskalos politikas kanalizācijā, protams, ja to darbībās nebūs manīti krimināli pārkāpumi, kā piemēram privilēģiju piešķiršana nelegāļiem
un džihāda pabalstu migrantiem.

+1
-4
Atbildēt

1

  kolpants > Uldis.M42 15.06.2023. 15.24

  да неужели Quanon ник забанен?)) Что же в итоге такое он сказал, что вдруг редакция ИР решилась?)) как мы помним, как минимум оправдание нацизма не являлось причиной, там никаких санкций не было

  kuri prokremliskie zagļi un sodomīti kremļa oligarhiem tirgo Latvijas pilsonību un par cik
  То есть Хелманиса как патриота этот факт не волновал, что он встречается с олигархом, купившим гражданство Латвии?)) А, да, он типа решил “ну раз претензий у страны нет, я как могу оценивать”. А как же моральная оценка?

  Ja izstādi būtu rīkojis saldais zilais pārītis Staķis – Ķirsis
  Если бы так случилось, NA изошла бы г..ном, что российских олигархов проталкивают, это угроза латышскости, и т.д. и т.п.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Uldis.M42 > kolpants 16.06.2023. 13.59

  Tikai nacisti bija spējīgi nedot iespēju tavējiem pēdējo cilvēcības pazīmju zaudējušiem organismiem, vēl 1941. gada vasarā izgriezt visu Eiropu un pierīties pilnus vēderus cilvēku asiņu. Ja būtu izdevušies Staļina un ASV ģem-parķijas cilvēces paverdzināšanas plāni, Eiropas tautu vairs nebūtu, jo būtu nogalinātas vai padarītas pēc krievu atbaidošiem ģīmjiem un līdzības. Visu kontinentu apdzīvotu tikai noskrandusi, izbadējusies, tumsonīga naida pārņemta krievvalodīga bidlomasa, jo jūs, līdzīgi žurkām, tarakāniem un blaktīm komforti jūtieties tikai homo sapiens populācijā.

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > Uldis.M42 16.06.2023. 15.47

  То есть теория расового превосходства немецкой расы и “чистка” от “неправильных” рас правильной была? Ну кто бы сомневался.

  0
  -2
  Atbildēt

  1

  Uldis.M42 > kolpants 16.06.2023. 16.24

  Etnocīdus, kā Godomor Ukrainā, “Baigo gadu” Latvijā, Pievolgas vāciešu, Krimas tatāru un vainahu izsūtīšanu uz dzīvei nepiemērotiem apgabaliem nāvei no bada un aukstuma, rīkoja tikai krievu necilvēki.
  Kas attiecas uz rasēm, loģiski, ka par jums, kam 1000 verdzības un negatīvās selekcijas gados izstrādājies noturīgs asinskāra verga gēns ar 47 hromosomām, pārāks būs gan papuass, gan pigmejs, kuru gēniem, kā visiem homo sapiens ir 46 hromosomas. Ieraksts krievu pasē “aliens” ir tikai pašsaprotami. Vāciešu “rase” ir visu pārējo eiropiešu rase.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

vvilums 15.06.2023. 08.09

Paldies dievam, ka vismaz ukraiņi Kadočņikova mākslas cienītājus (Rajevu ieskaitot) “noliek pie vietas”.

+3
0
Atbildēt

0

Sskaisle 15.06.2023. 07.26

https://lr1.lsm.lv/lv/raksts/krustpunkta/krustpunkta-es-spriez-par-migracijas-noteikumu-reformu-kada-ir-l.a178040

piekrītu, ka helmanis ir pārkapis veselā saprāta un normālības robežas, nē tādam politiķim un ne tādam cilvēkam, bet –

lasu, ka progresīvie, kurus tagad kariņš grib valdībā, jau nolēmuši , ka Latvija maksās par katru neuzņemto migrantu ES kasē 20 000 eur. Vienlaicīgi es katru dienu lasu, ka Latvijas valstij nav naudas un spēju elementārāko funkciju veikšanai.

Šādu situāciju es uzskatu par ES valstu pilsoņu teroru. Es nedomāju un nekad nedomāšu, ka viens imigranta bērns ir vērtīgāks ka viens ES pilsoņa bērns. Lasu, ka medicīnas iestādes jau šobrīd nespēj sniegt visu nepieciešamo , lai cilvēks izdzīvotu, kamēr imigrantiem jādod pat ja nav ko dot

nu ko – paredzu, ka tādi politiķi kā helmanis vairosies un viņu ietekme pieaugs un arī es balsošu par šļeseru un helmani, un pat par putinu, ja redzēšu, ka manus tautiešus nolemj nāvei, lai glābtu imigrantus

0
-5
Atbildēt

2

  Andris Vītols > Sskaisle 18.06.2023. 01.51

  Nekā jauna. … Jūs rakstījāt -”… arī es balsošu par šļeseru un helmani, un pat par putinu…”- … … Nevajag pārspīlēt un STULBI ”jokot” – nav smieklīgi !!! …

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  Andris Vītols > Sskaisle 18.06.2023. 16.10

  Jums ir aizstāvis, kuram “Vienotība” esot lielāks ļaunums, nekā pats Putins. … Par kuru tad balsosiet? … Par visiem nevar, jo katram sava partija ! … …

  +4
  0
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > Andris Vītols 19.06.2023. 06.13

  kā jau rakstīju- skatīšos – likšu svaru kausos savas vērtības pret politiķu darbiem –

  vakar de facto skatījies, Vides faktus ? Latvijā amatpersonas saņem karaļu cienīgas algas un likumīgi drīkst neievērot likumus, tikai nabagus tiesā un liek cietumos – ar ko tāda valsts vara atškiras no putina valsts varas?

  šonedēļ IR raksta par korupciju NBS , par Helmani un tikpat svarīgu lietu – kremļa ietekmes palielināšanos caur valsts, pašvaldību un privātām kultūras struktūrām

  Jautājums – kāpēc par šādiem tik būtiskiem jautājumiem klusē tādi superaugsti labi apmaksāti veidojumi kā mediju izcilības centrs, NATO izcilības centrs?

  kāpēc mēs ar tevi strīdamies par NEPLP darbību , bet nav kas par to informē, diskutē sabiedrību?
  Ar tevi manipulē kā ar vecu aitu un tu skrien katros vārtos, kuros tevi iedzen – nu es stāvu un spītējos, bet nekur tālu jau nesprukšu –
  svētīgu dienu visiem – Līgo -Jānu laiks ir pats pats skaistākais laiks Latvijas dabā – baudu dabu un domāju – eh, kāda veiksminiece es esmu , ka piedzimu tieši Latvijā

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Uldis.M42 > Andris Vītols 21.06.2023. 20.35

  Kas ir pretīgāks, pasaules viskrieviskākais necilvēks, vai tā kājslauķu varza, kas dala UA tā pārstāvētiem “opričņikiem”?

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam