Iekšdedzes dzinēja aizliegšanas atcelšana sniegtu iespējas jaunām tendencēm 2

Komentāri (2)

kolpants 22.03.2023. 05.23

Turklāt vienas tonnas litija saražošanai (kā pietiek aptuveni 100 automobiļu baterijām) nepieciešams aptuveni divi miljoni tonnu ūdens.

Как бы да… Но ведь дело в том, что в ЕС этот металл не добывают) То есть вся эта грязь и СО2 все-таки не у нас прямо под окнами будут. Да, потепление вроде как и есть..в коротком горизонте. А в длинном..вроде как и нет..Но зато такой неплохой момент убрать всю грязь подальше)

0
0
Atbildēt

0

QAnon 21.03.2023. 16.17

“Vācija cīnās, lai no aizlieguma tiktu izslēgti automobiļi, kas darbojas ar sintētisko degvielu, piemēram, biodegvielu un biometānu.”
——————–
Vai tad biometāns nav biodegviela un patiesībā viss izmantotais metāns ir radies dabas bioloģiskos procesos. Varbūt biodegvielas vietā būtu bijis jāmin bioetanols? Tās, protams, nav sintētiskās degvielas. Vēl ir gandrīz neizsmeļami metāna hidrāta un sērūdeņraža hidrāta krājumi, kas nepārtraukti atjaunojas jūru un okeānu dibenos, kur nav skābekļa, kuru ieguve vēl ir bērna autiņos. Hidrāti ik pa brīdim sadalās un nonāk ūdens virpusē un tālāk atmosfērā.
Sintētiskās būs: (CtL – coal to liquid pēc “Fischer-Tropsch” metodes ), ko vācu armija izmantoja WWII, nedodot absolūtam ļaunumam un tā nesējiem, sub-human, iznīcināt Eiropas civilizāciju, (GtL – gas to liquid “ieguves pamatā arī ir Fischer-Tropsch sintēzes process”) un (BtL – biomass to liquid), no gāzģeneratorā iegūtā H2 un CO, jeb tā sauktā ūdens gāze, sintezētais metanols.
Nākotnes degviela būs sintezēta no CO2 un H2O, ja ir enerģijas avots, kuras ražošanā visnopietnākie pētījumi ir Izraēlai, To, faktiski bezgalīgos daudzumos varēs saražot zemēs, kur ir lauksaimniecībā neizmantojamie tuksneši un termālie energoresursi, kā piemēram Islande un Kamčatkas pussala, kuru pēc atbrīvošanas un derusifikācijas japāņi padarīs līdzīgu Saudi Arābijai.
Viena lieta, ja būs neierobežoti energo resursi, gan nopietni biedē. Neprātīgā cilvēce apūdeņos tuksnešus, kur audzēt barību parazītsugām un kad to īpatņu daudzums būs pieaudzis 100 reižu, Dievs izlems, basta un ar uguni nopostīs visu zemi. Aizies bojā ne tikai vājprātīgie “kritiskās rases teorijas” sludinātāji, bet arī visi pārējie par to, ka tos izdzimteņus nepadarīja nekaitīgus.

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam