Lielvaras saiet ragos 3

Komentāri (3)

QAnon 20.03.2023. 17.24

Nupat uzzināju, ka ASV, kas agrāk nekad neatzīmēja Čikāgas prostitūtu, kuras tikai vēlējās, lai matrožiem maksā lielākas algas, izdomāto 8. martu, šai sakarā dirsā plēstais Jake Sullivan apbalvoja par drosmi bioloģisko vīrieti par to, ka tas sevi uzskata par sievieti

0
0
Atbildēt

0

QAnon 20.03.2023. 16.27

Trampa kungs panāca Putina Lielā brāļa Si piekāpšanos tirdzniecības strīdā, bet Obamas – Sorosa administrācijai, lai novērstu pasaules sabiedrības uzmanību no kara Ukrainā, kur viņiem, kā Putina kājslauķiem, ir izraksts liels un dziļš kaps, uzsāka kašķi ar ĶTR. Taivāna bija, ir un paliks Ķīna un nekur neaizpeldēs un, galvenais, Taivāna, kā viens no pasaules līderiem tehnoloģijās, paliekot neitrāla, Ķīnas komunistiem ir ļoti svarīga. Sākās ar, nosaukšu to padlu par ģem-parķijas duņķu, Pelosi lidojumu uz Taipeju, bez kādas jēgas, jo ne tikai “cienījamais” vecums liek šaubīties par tās prāta spējām. Ja Trampa kungam būtu bijusi vajadzība tikties ar Taivānas vadītājiem, viņš to būtu izdarījis, bez lieka trokšņa un putekļiem, tāpēc, ka būtu vajadzība, bet ne tāpēc lai kādu kaitinātu. Šobrīd, kā nekad agrāk, ir nobriedusi situācija, lai ASV vienotos ar ĶTR un Japānu par taisnīgu Sibīrijas sadalīšanu un uz visiem laikiem izbeigtu krievijas agresiju Eiropā, kaut vai iedodot Ukrainai visus Austrumeiropā esošos Mig-29 un S-300 un ASV tuksnešos iekonservētos 50 000 Tomahawk, 100 Patriot sistēmas un pāris simtus F-16 un kurus tāpat paredzēts utilizēt, tikai tas ir iespējams, ja Baltā namā šodien būtu normāli cilvēki, kuriem krievijas kapitulācija un tās arhīvu publicēšana nenozīmē neizbēgamu viņu partijas galu.

0
0
Atbildēt

0

WunderGe 18.03.2023. 14.52

Drusku pabrīnījos, ieraugot kartē pie raksta, ka viena no 7 valstīm, kas ANO balsojusi par Krieviju, ir Mali — valsts, kur vairākus gadus bija arī Latvijas karavīri kkādas “svarīgas un daudzsološas” starptautiskas misijas ietvaros un kur viengad pat bija Saeimas vēlēšanu iecirknis.

Daļa valstu ANO (pat Venecuēla, kas interesanti) atturas vai nebalso, bet Mali ~1,5 g laikā aizripojusi līdz Kremļa klientvalstu pirmrindniekiem.

Baigi jau strauji.

+1
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam