Ieraudziņš palicis dzīvs 8

Komentāri (8)

Sskaisle 25.02.2023. 12.22

Nav laika rakstīt, bet bbc ir par r. dāla bērnu grāmatu pārrakstīšanu. T.i. – kārtējais kultūras mantojuma noliegums.

Par to būtu jābūt diskusijām.

Deglavs nešpetni raksta par leišiem un žīdiem. Bet viskritiskākie vārdī viņam ir par latviešiem. Manā sapratnē – patiesi un pareizi un aktuāli cilvēku un tautu raksturojumi. Vai viņa romāni būtu jāpārraksta?

Tiesa – no Jautrās atraitnes vācu režisora uzveduma LNOBT es izņemtu krievu valodu. Es to uztvēru kā slepkavu valodas popularizēšanu

0
0
Atbildēt

0

Andris Vītols 25.02.2023. 04.04

Piekrītu D.Īvānam, ka par demokrātiju… jāmācās, ka E.Levita rosinātās debates par demokrātiju ir laba iecere. … Nezinoši, neaktīvi pilsoņi pieļauj atkāpes no demokrātijas… … Nezinoši pilsoņi nokļūst propagandas ietekmē… … Tad, kad beidzot saprot, ka pieļāvuši kļūdu, tad parasti ir par vēlu, lai ko varētu labot. … … Likumi, piemēram, jau koriģēti tā, ka Putins, Lukašenko amatos paliek uz mūžu… … pat piketi praktiski aizliegti. … … D.Īvāna un E.Levita teiktajā vajag ieklausīties. …

+2
-3
Atbildēt

1

  Sskaisle > Andris Vītols 25.02.2023. 12.17

  Bļāviens, Andri- kad Tu beidzot sapratīsi,ka vārdiem jāsakrīt ar darbiem?!!!
  Vai levitam , kura tuvākā līdzsēdētāja – visu privilēģiju baudītāja ēlerte skaidri un gaiši neizteica tādu apgalvojumu, par tautu, kurai ir tikai tiesības strādāt un maksāt, bet tiem, kam uzticēta vara – kā viņai un levitam, drīkst lemt NERĒĶINOTIES AR TAUTU??
  Vai levits iebilda, ka ēlerte pauž tikai savu- vecas izbijušas komunistes viedokli, nevis modernas, demokrātiskas valsts prezidenta kancelejas viedokli?

  Kaunies demonstrēt savu konjunktūrismu, savu viltus patriotismu, vai savu virspusējo, muļķīgo patriotismu. Kaitnieks tu tāds

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Sskaisle 23.02.2023. 23.07

Nevaru visu izlasit, tiku līdz preža levita demokrātijas akadēmijai, kuru es pavisam noteikti uzskatu par demokrātijas parodijas un valsts līdzekļu izšķērdēšanas paraugu.

Tā preža liekulība smacē , bet ja īvānam tas ir paraugs, tad īvāns paliek uz viena līmeņa ar levitu

Par levita liekulību liecina kaut vai gadījumi ar preža kancelejas kundzēm – vienu ar varas ietekmes palīdzību iebīdīja Satversmes tiesā, kurai nu vairs nevar uzticēties…otra…ēlerte skaidri un gaiši pateica, ka mēs suņi sasodītie, lai klusējam, ne jau mēs dziesmu svētkus radījuši, ne mēs finansējuši un tad šitāds liekēžu bars , lai mācītu demokrātiju …tpu tu negantība

+1
-4
Atbildēt

0

WunderGe 23.02.2023. 19.00

Kāpēc Rīgas operā joprojām ir Gulbju ezers, “Staļina mīļākais balets”, kā tas, nez kāpēc, svarīgi Īvānam? Tāpēc, ka tas ir izcils balets, klasika, tāpēc, ka vismaz viena no izrādēm šogad bija Litas Beiris jubilejas benefice.

Tiešām, sagājis, atvainojos, Bokšā?

Starp citu, Operas repertuārā ir arī Hitlera mīļākā operete Jautrā atraitne, turklāt valdība nupat piešķīra 15 mio Hitlera mīļākā komponista Vāgnera namam. Varbūt kaut kas novienādojas?

🙄

+2
-4
Atbildēt

1

  murrey > WunderGe 23.02.2023. 22.41

  Un es tieši nupat gribēju uzrakstīt tieši to pašu.

  +2
  -3
  Atbildēt

  0

jurists 23.02.2023. 14.57

Izcila intervija, paldies! Īvāns atklāti un pamatoti raksturo lielākās daļas krievu identitāti., kas sakņojas padevībā un pielūgsmē pret Pētrim I , Staļinu,,Bēriju (kas iznīcināja miljoniem !!! savas tautas) , Hruščovu,, Brežņevu, Putinu.
Krievi kā vergi vai mankurti neredz vai izliekas neredzam Kremlī pie varas esošo ‘čekistu un bandītu zagšanu un melošanu, kā arī citādi domājošās inteliģences vajāšanu un indēšanu. Viņus pat neuztrauc mobilizēto jauniešu liktenis. Tie, tāpat kā Ziemeļkorejā u.c.totalitārās valstīs nav cilvēki, bet, piedodiet, kaut kādi radījumi cilvēku izskatā.

+7
-2
Atbildēt

1

  Sskaisle > jurists 23.02.2023. 23.09

  Liekuļi – nu visi riet uz krieviem, kamēr pašu staļļi lūzt no neizvesto mēslu smaguma.

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam