“Zinām, ka mūsu tauta goda jautājumos ir kategoriska – goda zaudējums ir neatgūstams”* 1

Komentāri (1)

QAnon 09.02.2023. 22.53

https://neatkariga.nra.lv/komentari/bens-latkovskis/405275-egils-helmanis-cienigi-atvaira-latvijas-kreiso-aktivistu-uzbrukumus
Quod licet Bovi, non licet Iovi. Nevaru iedomāties, ka morālais invalīds Rēders pēc Zatlera viesošanās pie sava pahana Putina tam būtu pārmetis ka no Latvijas pensiju fonda tagad jāmaksā pensijas valstī ievazātai orku ordai, vai krievu militārista atvasei Vējonim pēc viesošanās Maskavā par uzbraucienu Lietuvai par tās nodomu celt AES, tā nolobējot Cernobiļas tipa AES būvi Karalaučos un Baltkrievijā. Pēc viņa nekaunības pilnās intervijas ar cienījamo Gribauskaites kundzi, es nodomāju, kāpēc viņa, kas nodarbojas ar karate, neizdarīja, lai tas asiņainu purnu un nobimbojies, steigšus pamestu studiju. Nedomāju, ka valsts tāda sūda propagandona dēļ būtu taisījusi starptautisku skandālu.
Gadījums ar izstādi stipri atgādina, kad Ozoliņš uzrakstīja paskvilu par Parādnieka un Naudiņa kunga hokeja spēli pret Lukašenko, kas bija kā svaigs sūds no visām pusēm salidojušām mušām, bet pat neieminējās par rižās Āboltiņas draudzīgo sadzeršanu ar “pēdējo Eiropas diktatoru”

0
-3
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam