«Tu neesi vairs krieviete, bet nekad nebūsi latviete»

4

Komentāri (4)

QAnon 21.01.2023. 16.17

Būt krievam, tā ir tikai katra paša izvēle un atbildība. Gribi būt krievs, esi atbildīgs par savas sugas īpatņu zvērībām WWII un daudzos citos karos, par desmitiem miljonu skaistu, labsirdīgu un talantīgu cilvēku nāvēm. Negribi, sameklē savas, humānu tautu, saknes, kuras ir pat viskrieviskākam necilvēkam uz planētas un atgriezies pie tām. Kāpēc kādam obligāti jābūt latvietim? Pietiks, ja tas būs atguvis cilvēcisku ukraiņa, tatāra, čečena, kalmika vai jakuta seju, integrēts homo sapiens sabiedrībā un lojāls latviešu valstij. Latvieši tādu nekad neatstums

+2
-1
Atbildēt

1

  murrey > QAnon 21.01.2023. 20.04

  Nepareizi. Tu esi tas, kas tu esi, bet tikai tava izvēle ir, ko ar to darīt. Un atbild katrs tikai pats par saviem darbiem (arī nedarīšanu).

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > murrey 21.01.2023. 20.28

  Katrs pats var izvēlēties, būt Solncevas, Izmailovskas, vai Podoļskas grupējumā, kur bijis viņa tēvs, bandīts, vai uzsākt godīga cilvēka dzīvi. Ja vācietim ir germāņu saknes, igaunim – somugru, zviedram – skandināvu, latvietim – baltu, itālim – romāņu, ukrainim – slāvu, tad krievam tās ir nolaupītas un tikai paša krieva ziņā ir sameklēt savas saknes, vai mūžīgi palikt visu izstumtam nicināmam organismam, līdz pat došanās uz Kobzona koncertu.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 21.01.2023. 10.09

Paralēlās pasaules. Nav viegli, protams. Galvenais, manuprāt, ir izlemt, vai es spēju cienīt tautu, kuras zemē es dzīvoju, vai nē.
Izskatās, ka raksta varone ir izlēmusi un tas uzreiz ir kāds gaišums vairāk. ✌

+2
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam