Naids un tumsa

8

Komentāri (8)

Ilze Pētersone 25.01.2023. 07.21

Nu gan aizrunājies! It kā nezinātu, ka robežpārkāpējus mērķtiecīgi organizē Krievija un Baltkrievija, lai destibilzētu situāciju uz mūsu robežas un nomelnotu Latviju. Bez tam iesaku palasīt, kas notiek Stkoholmā un citur Zviedrijā, kur narkobandu cīņas ar apšaudēm rīko jaunieši no imigrantu ģimenēm un zviedriem jau sāk pietrūkt policistu, lai viņus savaldītu! Vai tādu Latviju Jūs vēlaties?
Par Aleksandra Kiršteina it kā naida runu pašam autoram vispirms vajadzētu atrast atbildi uz jautājumu, ar ko žīdi jeb ebreji Latvijā atšķiras no žīdiem jeb ebrejiem Lietuvā, kur lietuvieši šo tautu bez pārmetumiem par naida runu sauc par žydai? Paskatieties, Paul Raudsep, tulkotājā, kur vēl ļoti daudzās Eiropas tautu valodās atradīsiet, ka žīdus sauc par žīdiem. Par vārda nēģeris un pederasts lietojumu arī Jums vajadzētu vairāk zināšanu. Beidziet ar “ir.lv” vārdu zplatīt aplamības!

+2
0
Atbildēt

0

Sskaisle 24.01.2023. 20.26

Atkal par to pašu. Manuprāt, ir supersvarīgi aizbāzt muti tiem, kuri tos, kuri raksta par netaisnibu imigrācijas jautājumos – to uzreiz nodēvē par kritiķu naidu vai naida runu.
Tas ir tāds pats slepkavu triks kā reihstāga dedzināšanas vainas uzlikšana komunistiem.

Izbeidziet to! Izbeidziet ar mums manipulēt!

Naids un dusmas ir pret netaisnību, kad Latvijas valsts vara , lai slēptu, lai novērstu uzmanību no pašu korupcijas, uzņem bēgļus, finanses un citus resursus atdodot viņiem un pašu cilvēkus atstājot bešā. Par to ir naids, niknums, dusmas, ļaunas domas, agresija.

Kad kļuvu par bezdarbnieci, man bija soc dienestos jākārto dokumenti – tur piedzīvoju baigāko bardaku valsts iesadēs, haosu, naidu no nespējīgiem ierēdņiem – es tikai gribēju saņemt to, kas man pienākas . Par ko ziņoja tie paši mediji , ka nodokļi jāmaksā, jo redz- ja vajadzēs – valsts palīdzēs. Nu tā palidzība bija kā utu ādiņas un par to pašu jācīnās kā lāčplēsenei.

Tagad noskaidroju, ka es pelnu nedaudz vairāk kā vajag, lai saņemtu pabalstus. Bet izdevumus par medicīnu un izglītību, kas man šobrīd ir milzīgi ne valsts , ne pašvaldiba nekompensēs. Kā saka – ja vari dari, ja nē -sprāgsti nost, vai ej uz mežu pie tā pārīša, kuri tur jau cik tur gadus dzīvo.

Šodien gāju uz vsaa , lai dabūtu divas anketas, kuras man lūdza atnest uz mājām 2 dāmas – tante un viņas kaimiņiene. Bija man milzu pārsteigums, kad izrādījās Baldones ielā durvis ciet un atslēga nolauzta. Uz durvīm uzraksts, ka pieņem tikai pēc pieraksta. Nu labi – valstī, kurā apmēram 40% dzīvo uz nabadzības robežas, kur cilvēki nespēj nomaksāt rēķinus – palīdzības iestādes slēgtas? Pat veidlapas nav iespējams saņemt? Uz vsaa gāju kājām, labu gabalu – nolēmu mēgināt sazvanīt iestādi, lai palūgtu, lai pa durvju apakšu man izslidina divām vecām tantēm iesnieguma un deklarācijas veidlapas . Nē – nekā – zvanīju tieši 10x – neviens numurs neatbildēja.

Klau, žurnāls IR – es nekā citādi, kā sabiedrības un Latvijas valsts iznīcināšanu šādu situāciju neuzskatu. Pašu cilvekiem durvis slēgtas un piga, labi, ka vel ar suņiem prom nerīda, kamēr komercbēgļu tiesības garantētas uz to smalkāko.

Nē un miljons reižu nē, ja es maksāju nodokļus, tad to nedaru, lai palīdzētu pēc iespējas ātrāk izmirdināt, nomirdināt un nomērdēt , pazemot un iznīcināt mūsu cilvēkus, lai pakāptos uz viņu līķiem un sevi sludinātu par humānistiem glābjot komercbēgļus.

nu nenormāli, vienkārši nenormāli – medicīnas nozare katastrofa- e veselība joprojām nedarbojas, sociālā palīdzība pienākas ārzemniekiem, pašu cilveki – glābjas kas var –

Naids ir pret tiem, kuri šo situāciju ir radījuši .

+1
0
Atbildēt

0

vvilums 19.01.2023. 14.39

Tad jau žogs gar robežu jāņem nost un kaimiņvalsts sarūpētie sīrieši jāaicina iekšā. Un daudzi ebreji apvainojas, kad viņus tā sauc, jo rašistu okupācijas laiku produkts ir šis vārds.

+4
-2
Atbildēt

0

mumss 19.01.2023. 14.04

`izmantot aizvainojošus vārdus un saukt melnādainos par «nēģeriem», ebrejus par «žīdiem» un homoseksuāļus par «pederastiem»` – ??? Pilnīgi nekā aizvainojoša nav latviski saukt nēģerus par nēģeriem un – jo vairāk – ebrejus (?!) par žīdiem. Pasakas par vārdu `sakompromitētību` un `jauno situāciju` nav itin nekādā svarā.

+3
-2
Atbildēt

1

  Sskaisle > mumss 24.01.2023. 20.42

  es domāju, ka ir tā, ka žīdu kopiena Latvijā gandrīz pilnībā gāja bojā holokaustā , t.i. tika nošauti un viņu mantas izlaupīja vietējie. No PSRS atnakusī ebreju kopiena nevēlas , ka viņus sauc par žīdiem un ja viņi nevēlas, tad tas ir jārespektē. Ne mēs, bet viņi nosaka, kas viņus aizvaino un kas nē.

  Par nēģeriem ir līdzīgi. Es nekad neesmu domājusi, ka vārds nēģēris būtu diskriminējošs vai nievājošs, bet ja melnie cilvēki uzskata, ka ir, tad nelieto to. Cienīt otra vēlmes – vienalga personīgā vai kopienu līmenī nav tik grūti.

  Nu labi – man šobrīd ir problēmas cienīt krievu kopienu – tas ir par daudz no manis prasīts – slakteri orki, zvērcilvēki – nu kur ir Latvijas krievu protests pret Ukrainā notiekošo?

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 19.01.2023. 10.57

Jau iepriekš citētajā NABAS raidījumā ar K.Ločmeli par medijpratību, K.Ločmele skaidro, ka ir diskriminējoši, ja mediji ziņojot par kādu notikumu, piemēram, slepkavību, tiek ziņots, ka slepkava ir patvēruma meklētājs vai imigrants.

Es tādam viedoklim nepiekrītu kategoriski. Uzskatu, ka tādā veidā no pilsoņiem valsts slēpj būtisku informāciju- proti, ka imigrantu pūļi apdraud uzņemošo Eiropas valstu pilsoņu dzīvības un brīvības. Pilsoņi nesaņem pilnvērtīgu un informāciju un nezin patieso imigrantu izdarīto noziegumu statistiku.
Notikumi Berlīnē pag. gada izskaņā, daudzie atentāti Ziemassvētku tirdziņos, ir tiešs un konkrēts mūsu vērtību apdraudējums.

Lasu, ka sākot ar šogadu Rīgas dome vairs nespēj maksāt visus pieprasītos sociālos pabalstus, nespēj finansēt medikamentus onkoloģijas pacientiem un citiem mitstošiem, toties valsts ir mainījusi likumus, ka pstvēruma meklētāju tuvinieki arī saņem pabalstus pat ja viņi nereģistrējas statusam.

Tad es šādu humānismu uzskatu par kroplu un pret to iebilstu. Iznāk, ka mūsu cilvēkiem jāmirst, jo valstij priekš viņiem nav nauda,bet priekš imigrantiem – Vācijas pabalstu meklētājiem valstij nauda ir. Tā būt nedrīkstētu. Tas ir kliedzoši netaisnīgi.

+3
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 19.01.2023. 10.33

Savukārt, par Sīrijas bēgļiem es uzskatu, ka NVO pārstāvji rīkojās prettiesiski un viņiem ir jāaizliedz ierasties pierobežā un traucēt robežsardzes darbu. Un par pārkāpumiem viņi ir jātiesā.

Ja reiz mums – Latvijas pilsoņiem Latvijas medijos tiek ziņots, ka Lukašenko īsteno hibrīdkaru uz robežas, tad es no Latvijas valsts sagaidu, ka robeža tiks aizsargāta un nelegālie bēgļi netiks ielaisti Latvijā.

Punkts.

Pretējā gadījumā iznāk, ka līdzīgi kā tas bija ar muižnieka intern.amnesty kopējo ziņojumu par Ukrainu – agresori – uzbrucēji Ukrainā – krievi, uz robežas sīrieši netiek nosodīti, bet tie ,kas aizstāvas – ukraiņi un latvieši tiek nosodīti.

Es to uzskatu par netaisnību un uzskatu, ka valstij ir jāsargā robežas un savi pilsoņi un jāaizliedz bēgļu bizness.

Neviens sīrietis no mājām netiek izdzīts, tā ir viņu privāta apņēmība tikt Vācijā – nestrādāt , dzīvot uz pabalstiem un uzbrukt vācu valsts vērtībām un Vācijas cilvēkiem.

Humānismam ir jābūt atgriezeniskam , ja bēgļi pieprasa humānismu no eiropiešiem, tad viņiem arī pašiem par tādiem jākļūst. Nedrīkst būt tā kā ir šobrīd

+3
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 19.01.2023. 10.22

Uzskatu, ka Kiršteins rīkojas, t.i. runā necienīgi. Bet – simptomātiski – politiķu visatļautība. Korupciju, izšķērdību saukt par palīdzībbu tautai utt. Tāpēc es būtu par to, ka sodu saņem ne tikai Kiršteins, bet citi politiķi arī. Tai skaitā – jaunajai veselības ministrei vajadzēja , ja ne atkāpties, tad vismaz ar sabiedrību komunicēt par to ārprātu, ko ierēdņi drīkst atļauties radīt slimnīcās un par sekām neatbildēt. Šai ziņā, mana pirmā vilšanās par Pīlēna AS un Meņģelsoni.

+1
-1
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam