«Raudāju no atvieglojuma, beidzot ieraugot mammu» 8

Komentāri (8)

Sskaisle 17.01.2023. 08.16

Un ir vēl viena būtiska lieta, ko vēlos uzsvērt vēl un vēlreiz – mediju, publisko runātāju atbildība jeb bezatbildība kauninot cilvēkus Latvijā, vainojot cilvēkus kremļa atbalstīšanā, kad viņi atļauj publiski kritizēt valsts varas neizdarīto.

Ja cietušās ģimenes meita nebūtu ar brīvās un neatkarīgās Itālijas valsts pieredzi, kā ir jābūt demokrātijā, visticamāk, ka šis gadīnums tiktu noklusēts, lielākais – E.Veidemane nra.lv uzrakstītu īsu žultaini ironisku komentāru.

Un tāpēc mans pirmais paldies ģimenei, ka viņi nenoklusēja ne par necilvēcīgo attieksmi, ne par nelaiķes apgānīšanu.

Tādiem – ar cilvēcisko pašcieņu pret izvirtyšo, bezatbildīgo valsts varu Latvijā mums būtu jābūt visiem .

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 17.01.2023. 07.55

Lasu, ka Vācijā – mediju neatlaidības dēļ ir atkāpusies aizsardzības ministre.
Ko tad ministrei pārmeta vācu mediji? Pirmkārt, valsts naudas izšķērdēšanu ar armijas helikopteru vizinot dēliņu uz Zilt salu izklaudēties un otrkārt, JG svētku runas laikā , kad fonā skan uguņošanas un šampaniešu korķu blīkšķi, kara Ukrainā apspriešana.

Kā ir pie mums? Kur pie mu.s ir elementāra mediju !!! un elementāra valsts atbildība sabiedrībai?

Kā lai es ticu, uzticos tādai valstij?

Mediji drāž mūsu smadzenes , ka jātaupa , kamēr valsts vara dzīro , savā visvarenībā un nesodāmībā veselo saprātu zaudējot.

Kā ticēt, cerēt tādā situācijā? Uz ko paļauties šai valstī?

0
0
Atbildēt

0

Urga 13.01.2023. 09.10

Vai pārmaiņas pēc R.Muciņam nevajadzētu atkāpties? Pārāk kliedzošs atgadījums viņa vadītajā iestādē gan morālā, gan finansiālā nozīmē. Viņam jau vēl paliks otra darba vieta Latvijas Mežos. Ja jau atbildība, tad atbildība līdz galam. Negribētos, ka zaudējumus segtu no tā jau trūcīgā veselības budžeta. Interesanti tomēr uzzināt, vai R,Mucīņš pats personīgi atvainojās E.Biezās ģimenes locekļiem, vai nenolaidās tik zemu, deleģēja tikai padotos? Paldies Panorāmai, kas ilgo neziņu kliedēja, bet to taču bija jādara R.Muciņa vadītajai iestādei.
P.S. Par tiem vārdiem un pārmetumiem žurnālistei – nolaidība no nolaidības atšķiras gan. Tiešām līdzīgi vārdi un nav labi sajaukt – bet nu tomēr salīdzināt…vienu ar otru… Reiz pēc Nekā personīgi sižetiem vēlējos izprast kādas notāres saistību ar līdzīgo vārdu īpašniekiem, tad arī burtu R un L atšķirību iegaumēju, arī nekā iepriecinoša.
Lai nu kā, paldies A.Meijerei par rakstu (diemžēl ar glupu kļūdu) un ceru, ka ne Rinaldam, ne Linardam nekas tāds viņu mūžos nebūs jāpiedzīvo.

+1
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > Urga 16.01.2023. 14.26

  https://naba.lsm.lv/lv/raksts/zinatnes-varda/dzimtas-vesture-un-dezinformacija.-saruna-ar-klintu-locmeli.a168876/

  lūk, šajā raidījumā K.Ločmele saka, ka nevajag teikt, rakstīt, ka Latvija nav izdevusies valsts, jo tā ir pūšana kremļa stabulē. Viņa ir viena no simtiem publisko runātāju, kura to apgalvo. Un – vēršu uzmanību uz to, ka mums Latvijā nav NEVIENA !!!! publiskā runātāja ne sarkanie , ne baltie profesori vai politiķi, vai ierēdņi, kurš pateiktu skaidri un gaiši – valsts vara – sākot ar sasodīto prezi levitu un beidzot ar slimnīcu valdes vadītāju – kur jūsu atbildība, lai cilvēkiem Latvijā mute nevērtos, doma nerastos par Latviju kā sliktu valsti.

  Stardiņos, pēc tā trakā gadījuma, kad manas nešpetnības dēļ – taisās uz miršanu , bet vēl runā pretī un kasās, kad mani kā tādā gestapo-čekas kamabrī uz plika galda noturēja visu nakti – nākošajā rītā man jāsēž pie izejas, jāgaida – aprēķinās , cik jamāksā par šo spīdzināšanu – pēc 5 min pienāk darbiniece baltā ķitelī un man burtiski nomet uz krēsla līgumu – lai es lasot – gaiši zils uz balta laukuma sīkiem sīkiem burtiņiem – līgums – pirmkārt, pēc manas ierašanās , otrkārt, normāli cilvēkam , kurš nonāk nmpd tādu tekstu dot?

  Vai es vienīgā par necilvēcību Latvijas medicīnas iestādēs runāju? Vai man jāklusē par šo kremlim tik patīkamo situāciju Latvijas slimnīcās, jeb tomēr par to ir jārunā, amatpersonām jāuzņemas atbildība un jāatkapjas , ja nekas nav sakārtots, izdarīts , tik milzu nauda saņemta un bumbiņas… nu labi.

  Citiem vārdiem – muciņam ir jāatkāpjas un valstij – ir jāspēj reaģēt uz pilsoņu sūdzībām un tās ne tikai novērst, bet arī sodīt vainīgos. Šobrīd valsts nedara nevienu ne otru, ,tikai izmanto medijus, lai kauninātu cilvēkus, lai mācītu cilvēkus turēt muti ciet un klusēt.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 12.01.2023. 10.28

Problēma , manuprāt, ir tā, ka cilvēki negrib maksāt mediķiem. Cik es sevi atceros, Stardiņi ir tā slimnīca, kur ikviens – pat vesels cilvēks nomirs, ja nemaksās.
Savulaik, jau gari un plaši esmu rakstījusi, kā man gāja – kad vispirms izlamājos ar nmp dakterīti, viņa sāka mani lamāt, ka man nav ne zāles, ne asisnspiediena mērāmais , bet es neslimoju pimrs tam. Svētā Debess , kādas zāles, kādi aparāti. Vispirms diagnoze un tad.
Nu un jā – un tad man lika izvēlēties – palikt mājās, vai braukt uz slimnīcu, Nu es atkal saniknojos – johaidī – kurš ir dakteris – es vai jūs. Nu jums ir jānovērtē kas un kā – nu un tad aizrāva mani uz stradiņiem un tad es nevarēju izlemt – vai es esmu kādā gestapo kambarī, vai čekistu nošaušanas poligonā. Cilvēcības tur nebija necik – nu ne tik cik melns aiz naga un es nolēmu, ka ja jau tā, tad miršu nost un miers. tiem čekistiem ne eirocentu nedošu un mammai nezvanīšu –
par naudu – laikam 20 eur – mani piedāvāja vest uz palātu, teicu, ka man nav nauda, tad mani turēja uz lāviņas ar plēvi un nedeva segu, ko lūdzu, paņēmu no krēsla pusmētelīi uzmetu uz kājām un tur gulēju tāda. Viens kliedza – dzert dzert – laikam kuņģa vēzinieks – tiem slāpstot – no personāla viena gribēja nest ūdeni, citas neļāva, daudz mīzīsot – tad apsprieda kādu veceni, kur diršot un diršot, kaut ēst viņai neesot dots …. kādā brīdī iemigu un kad mani palaida uz mājām – vienīgais ko es domāju , ka jāsvin otrā dzimšanas diena

zināju, ka mēs – latviesu tauta spējam būt gan smalkie dziedātāji, gan prastie zemiskie , bet ka tā …. nu bija dzirdēts, bet …

ja muciņam rinaldam un starp citu, nemaz tik nevainīgs nav arī linards maksātu normālu algu, nevis narkobiznesa vadoņa cienigu – varbūt slimnīcā būtu kārtīvba un cilvēcība – tagad muciņam jāskaita nauda, nav laika stradāt – tā es domāju

+2
-1
Atbildēt

1

  WunderGe > Sskaisle 13.01.2023. 14.59

  Cilvēcību, dvēseli ne sev, nedz citam ne par kādu naudu nenopirksi. Un Stradiņos tie pat nav “drūmie padomju laiki”. Necilvēcība, ņirgāšanās, mūžīgā kāre pēc aploksnēm, krimināla nolaidība un nekomletence — kā šajā gadījumā. Laipni lūdzam ziemeļvalstī Latvijā.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Indira Ozola 12.01.2023. 08.38

Nezināju, ka Stradiņa slimnīcas valdi vada Linards Muciņš. Ja jau raksta par citu cilvēku nolaidību, žurnālistam nevajadzētu pieļaut glupas kļūdas. iznāk, ka Agnese Meiere arī samaina personas. Ar ko žurnāls Ir atšķiras no Stradiņu slimnīcas morga?

+1
0
Atbildēt

1

  Agnese Meiere > Indira Ozola 13.01.2023. 12.39

  Paldies, Indira, par norādi. Patiešām esmu kļūdījusies un Rinalda vietā ierakstījusi vārdu Linards. Atvainojos par savu kļūdu un ceru, ka tā nav nevienam sagādājusi tādas ciešanas, kādas bija jāpiedzīvo nelaiķu ģimenēm.

  +3
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam