Ar entuziasmu nepietiek 12

Komentāri (12)

kolpants 11.01.2023. 11.27

Ты смотри ка, потерли комментарии))
То есть когда месяцами висят комментарии, оправдывающие Гитлера и отрицающие холокост-это демократия и свобода мнения. А когда посмел “против шерсти” про нынешние власти написать-реакция мгновенная!
ай да красавцы, молодцы)))

0
0
Atbildēt

1

  QAnon > kolpants 11.01.2023. 17.57

  Kas notiks, kad katrs Latvijā ievazāts naidīgs nelegālis, kam ir apgriezti proporcionāla izpratne par “labo un ļauno” un sava suverēna attieksme pret vispār pieņemtām higiēnas normām, kurš kategoriski atsakās integrēties homo sapiens sabiedrībā, atļausies “против шерсти”? Krievs būdams, tu esi svešais ne tikai Latvijai, bet arī Eiropai un visai Cilvēku planētai, tāpēc totāla un globāla derusifikācija ir absolūta nepieciešamība, lai nebūtu vairs karu un terora aktu.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 09.01.2023. 13.24

būtībā veselības nozare ir nefunkcionējoša Es pag.nedēļā rakstīju, ka stradiņos pierakstu pie speciālista saņēmu uz marta beigām. Bet beztabu raidījumā, cilvēki stāsta, ka pieraksti par naudu uz ir marta mēnesi, bet ar ģ.ā. norīkojumu – uz aprīli.

Man vajadzēja atteikt vizīti pie ārsta, jo pēkšņi uzleca nenormāli uagsta temperatūra un ģ.ā. ieteica palikt gultā un ja turpina celties temp – saukt ātros. Jau no paša rīta ar visu augsto temp zvanu uz slimnīcu, lai pateiktu, ka nebūšu, lai ārsts negaida – man telefonā uzradās datums un skaits, cik uz katru numuru esmu zvanījusi – tieši 8 x. Nepacēla. Normāli? To speciālistu man vajadzēs, tāpat mocīšos, kamēr pierakstu dabūšu atkal.

Domāju, ka valstī ir milzīgs haoss, kas nāk tieši no valsts varas augšām, nevis kā šļeseram – no iekšām.

Es neesmu saņemusi naudu par neizmantotam autobusa biļetēm, kur par reisu atcelšanu netika ziņot, bet lasu, ka citi nesaņem valsts atbalstu, kā likuma noteikts, ka tos piesavinās apsaimniekotāji un cilvēkiem nav naudas un laika lai par to tiesātos

Nu bailīgi, nu ko citu varu teikt, bailīgi. Tāpēc aug stabilitātes reitingi un tāpēc ušakovs apvienosies ar šļeseru un mēs cietīsim atkal , bet jau kā saka – citas mūzikas pavadībā …diemžel

0
0
Atbildēt

2

  Sskaisle > Sskaisle 09.01.2023. 13.26

  nesaņem valsts atbalstu par apkures ŗeķiniem – tv3 bez tabu raidījums par rnp juristu atteikšanos izrēķināt atlaidi no cenas rēķinos – bet valsts taču naudu iedalīja?

  0
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > Sskaisle 09.01.2023. 18.58

  Kas par fufeli? Priekš medicīnas funkcioņeriem pat ļoti funkcionējoša. Netici, pavaicā Juhņēvičai!
  Pati nezini ko gribi. Gribi slimot un vienlaikus, lai pie silēm būtu dombrovski, kariņi, rinkēviči, bordāni, juraši, pabriki, pavļuti, reiri, kuri tevi zārkā, baltās čībiņās redzēja.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 09.01.2023. 13.17

https://lr1.lsm.lv/lv/raksts/krustpunkta/krustpunkta-jauna-gada-aktualitates-verte-zurnalisti.a171128/#login

Menedžeru atalgojums valsts uzņēmumos ir neatbilstoši augsts, pārspīlēts. Neviens nepateica būtisku atziņu, ka cilvēka dzīvībai Latvijā arī pēc 30 gadiem neatkarības NAV NEKĀDA NOZĪME. Tādi esam. Alkatīgi pašlabuma meklētāji, Nespējīgi sakārtot sistēmas un viens otru cienīt Noteikt prioritātes.

Ja naudas augsti kvalificētiem ķirurgiem nav, tad jāskatās, kam tā ir. Kā parasti šādās situācijās, administrācija sevi apdalījusi nav. Gan RAKUS valdei, gan padomei atalgojums bija, kā mēdz teikt, konkurētspējīgs. Sabiedrībā radās sašutums – kā tad tā? Administratīvajai vadībai nauda vienmēr atrodas, bet speciālistiem, kuri glābj cilvēku dzīvības – ne.

0
0
Atbildēt

0

Urga 06.01.2023. 10.14

Pārsteidz padomju un valžu augstprātība “lemt” par cilvēku dzīvībām. Ja speciālists nav aizvietojams, vai tad no viņa drīkst atbrīvoties, te domāju vadības ētiku un atbildību un godīgumu. Un galu galā tirgus likumi, vai tad medicīnā tie neeksistē, ja runājam par atalgojumu.
Arī tas ir šokējoši: daļa zināšanu iegūtas no vecākajiem kolēģiem, daļa pašmācības ceļā, apmeklējot kongresus, meistarklases. Pārsvarā par saviem līdzekļiem vai izmantojot firmu piedāvājumu. Slimnīcai neko neesam prasījuši, tā daktere.
Es jums sekošu. Lai kur jūs ietu, es jums sekošu – vai tas neliecina par pacienta izmisumu?
Cik nopietns ir ministres rīkojums mēneša laikā atrisināt jautājumu? Pēkšņi L.Meņģelsone pati no medijiem pazudusi.
P.S. T.Kukku neiespējami klausīties, atvainojiet. Un R.Muciņa darba apvienošana ar Latvijas Mežiem, tas ir liels kauns.

+1
0
Atbildēt

2

  Urga > Urga 07.01.2023. 09.03

  Par Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas padomes priekšsēdāju: paralēli viņa strādājot divās pilnās darba vietās (Luminor un INDEXO bankās) + VAS “Elektroniskie sakari”, padomes locekle (info no Krustpunktiem).
  Un nevienu tas neizbrīna.

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Urga 07.01.2023. 09.49

  Noskatījos to video. Nosūtīju saiti brālim, lai man uzraksta, vai es pareizi secinu, ka tā sieviete t.kukk ir pēc paģirām vai narkotiku lietošanas.
  Tagad , ja tā raksti – tad man domas jāmaina – četri superatbildīgi darbi , ar superlielām algām…..nu tur tā var būt, ka galva vairs nestrādā un viss notiek kā palēlinātos filmas kadros.
  Tādi esam – netīras rijīgas, bezatbildīgas cūkas….

  Būtu interesanti , kuras partijas ieliktene ir šī supersieviete kukk

  Nu IR notaisītā Pīlēna AS cilvēks taču nē. “Neoligarhu” JV? NA? A/PAR? JKP?
  Pastāstiet mums vēlētājiem.

  Muciņš – supervīrietis, cik saprotu bija viņķeles – A/Par izvēlēts

  Tās cūkas visu naudu norijušas un tad tv stāsta, ka nav ārsti , kas strādā, ka nav naudas siltumam….

  Nu tādi esam, ko tur teikt – neko
  Siltas apakšbikses un ej nūjot.

  Aršo saeimu un valdību nekas nemainīsies

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Urga 09.01.2023. 13.32

  esmu “filosofējusi” , kā būtu ja es pēkšņi kļūtu bagāta un ietekmīga. Vai es izturētu pārbaudījumu? Nu nagus un ragus es uzpucētu, tos smaragdus sapirktu un tā, bet vai man prāts un sirdsapziņa paliktu vecajā vietā? Godīgi – es nezinu. Es baidītos. Domāju, ka katram cilvēkam ir kaut kādi limiti spējām, bet alkatībai un necilvēcībai jau robežu nav. Varbūt es sevi mierinu tikai. Varbūt.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 05.01.2023. 15.23

Par 101 procentu atbalstu ārstus.

Un – minētās problēmas nav tikai slimnīcās.

Kolektīvos atlūgumus raksta arī uzņēmos, valsts iestādēs.

Viena lieta- amatpersonām nav nekāda atbildība, nekāda. Tik cik saņemt paaugstinātās algas un muldēt un kliegt uz darbiniekiem

0
0
Atbildēt

1

  QAnon > Sskaisle 07.01.2023. 17.47

  Kopš ārsti ir lauzuši Hipokrāta zvērestu un aizgājuši Covid afēristu un Covid marodieru: Kariņa un Pavļuta un viņu prokremlisko zagļu un pederastu varzu pavadā, tie jau vairs nav ārsta vārda cienīgi. Tos varētu nosaukt par medicīnas melnstrādniekiem, kuri akli pilda visus rīkojumus, kurus saņem no mazizglītiem alkatīgiem mērgļiem, kuri bija pelnījuši nevis sev vēl saraust miljonus caur Putinam draudzīgo Nikaragu fašistisko režīmu trešām valstīm notirgotām neizlietotām vakcīnām, bet gan noskatīties, kā tās tiek izšpricētas visiem to līdz pat trešās pakāpes tuviniekiem.

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam