Lielā spēle

16

Komentāri (16)

Sskaisle 27.12.2022. 12.05

ja par medijiem un kultūru – lsm man neļauj publicēt viedokli – to apgalvo arī citi komentētāji , jo lsm – nav vēlams publikas viedoklis – nu gluži kā krievijā – tur gan met pa logiem laukā un no laivām laukā, bet nu mums jau tomēr ES dalībvalsts statuss

https://lr1.lsm.lv/lv/raksts/monopols/rezisors-ugis-olte-man-ir-ipasas-attiecibas-ar-filmu-aizkadra-ma.a169133/#login

Uzskatīju par savu pienākumu uzrakstīt savu viedokli.
Lūk, Olte stāsta, ka par filmu Upurga ir gaidījis lielāku naida vilni. Un šādu Oltes un visu kultūras cilvēku pozīciju es uzskatu par perversu, par nenormālu augstprātību un egoismu.
Man filma Upurga ir pavirši nostrādāts darbs, daudzas labas idejas nav līdz galam izstrādātas, vai nu nespējas, vai steigas dēļ. Skatoties filmu neguvu pilnvērtīgu baudījumu – intelektuālu, vizuālu, mākslas vai jebkādu citu. To rakstot es nejūtu ne naidu, ne skaudību, neko tamlīdzīgu, drīzāk egositisku vēlmi kompensēt vilšanos par gandarījuma negūšanu tērējot savu naudu un savu laiku.

Izbeidziet cīnīties par neaizskaramo titlulu. Jūs tādi neesat, mēs neviens tāds neesam. Mūsu visu darbi tiek vērtēti gan no labās, gan kreisās puses.

Laipni lūgti īstenībā.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 27.12.2022. 11.47

Kasjauns.lv lasu, ka Krievuteātra direktore jūtas diskriminēta, jo baidās runāt krieviski. \

Nu ellee un idnija – vienkārši no biksēm varētu izlekt, ja varētu – jo es šai valstī – korumpantu un zagļu un kuļturščiku paradīzē esmu spiesta !!!! runāt krieviski – orku, bērnu izvarotāju un slepkavu valodā – kas jauns , ir , vispār neviens sūda medijs nepublicē, kā es jūtos – kā jūtas cilvēks, kuram jāruinā , kurš ir spiests runāt valodā, kurā runāja manu senču mocītāji un slepkavas, kurā runā ukraiņu tautas mocītāji un sleopkavas – jo tā nu tas ir sanācis, ka tiem slepkavām – orkām ir nauda, bet tiem upuriem latviešiem nav nauda , ko aizmaksāt medijus , kuri acīmredzot darbojas tirgus apstākļos – kas maksā , tas pasūta publicējamo informāciju – kas nemaksā – lai cieš un sprāgst nost

nu labi, jāiet atpakaļ uz darbu, kur mana tiešā priekšniece atkal mani drāzīs ar savu orku slepkavu valodu – nu bet vadība ludza paciesties un citu darbu gan nevaru atrast, gan nav garantija, ka tur nebūs tas pats – jārunā orku slepkavnieku valodā

0
0
Atbildēt

1

  kolpants > Sskaisle 27.12.2022. 13.37

  а что ж латышские фирмы не берут такого высококлассного специалиста, что приходится терпеть русскую начальницу?
  кстати, большинство беженцев из восточных регионов Украины тоже говорят на русском. Украинским вообще слабо владеют.

  0
  -2
  Atbildēt

  0

Sskaisle 27.12.2022. 11.37

noklausījos raidījumu – vēl viena jaunās paaudzes smadzeņu drāzēja –
viņasprāt, un daudzuprāt ir normāli, ka sievietei ir sieva, nevis vīrs, bet manuprāt, un daudzuprāt, tas nav normāli – tā ir vārda sievas jēgas graušana, jēgas iznīcināšana –
ja – Herca nav vīrietis, pat ja viņa tā jūtas, viņa nav vīrietis likuma un pasaules priekšā, līdz ar to viņa nevar būt vīrs sievietei. Abas sievietes var būt seksuālās partneres, kopdzīves partneres, jā, to es saprotu, visu cieņu. Kāpēc nē, bet nevarojiet, nekropļojiet, nezodziet man manu valodu, manas dzīves un manas valsts un manas tautas pamatus.

Ulmanis – raidījuma vadītājs lec no biksēm laukā, lai atkal pretnostatītu daudzcietušos homoseksuālus un nopātāgotu nelietīgo, ļauno sabiedrību , kura nu negrib runāt un dzīvot līdzībās, kura grib turēties pie stingriem , pārbaudītiem tiesiskuma, valodas pamatiem. Normāli? Un man par šito kretīnisko netaisnīgoi smadzeņu drāšanu jāmaksā nodokļi?

Kurš ies cīnīties uz fronti , ja Latvijā iebruks Krievijas orku armija? Kurš aizstāvēs tādu valsti, kura ir apmaldījusies pati savā pastāvēšanas būtībā?

Kāpēc ulmanis nepajautāja par komunikāciju zinātnes pasniedzējas Hercas viedokli par mediju problēmām Latvijā? Kāpēc arī sabiedriskie mediji melo, manipulē?

Tiek ziņots, ka uz robežas afgāņi apsaldējušies. Es tam neticu. Kāpec man jātic tādiem medijiem, kuros turpina strādāt žurnālisti meļi un manipulatori ? Žurnālisti, kuri vairāk asocxiējas ar padlaiku čekistiem un apdullušiem komajuniešiem ?

Nu ko tur, slīdam uz elli , lēnām, bet neatvairāmi, diemžēl . Kurš tumsā un aukstumā, kurš par muldēšanu poržektoru gaismā, bet visi slīdam uz elli – diemžēl. Tur arī visi tiksimies

https://lr1.lsm.lv/lv/raksts/monopols/monopola-viesna-podkastu-autore-pasniedzeja-un-rezisore-marta-he.a170166/

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 27.12.2022. 11.26

Tāda muldēšana , ka nevaru izlasīt līdz galam.

Vienīgais kultūras cilvēks, kam es dotu balvu, izteiktu atzinību un pagodinājumu ir Liāna Langa.
Kairišs – latgaļu šovinists – Latvijas valsts, latviešu nācijas šķeltnieks – vienā plauktiņā ar paša nopeltajiem oligarhiem, pat ja ne draudīgāks. Punkts!

Laikam ievas stāstos uzstājas mediju zvaigzne , sakritusies seksa guru rukšane. Brīnās, ka nav ievēlēta otrreiz saeimā. Esot tik čakli strādājusi – viens viņas iniciēts likuma grozījums pieņemts !!!- meitu labā šofera dēla amatā iekārtojusi, grāmatas sarakstījusi – bet tauta – dumjie lumpeņi to nenovērtēja ….

Iegāju mājas lapā – https://bcme.eu/lv/par-mums/ – es nesaproptu – es patiešām nesaprotu, kādā valstī es dzīvoju. Lūk, manās rokās ir nonācis KF līdzfinansētā žurnāla Baltijskij mir 03/2014 numurs. Brīvi izplatīts – tajā ir par melno Ļeņinu Aijo Benesu, kā Latvijas valsts viņu vajā un moka. Publicēta Putina runa, kurā putins , protams, lamā par nacistiem ukraiņus un apgalvo, ka krievijai ir tiesības izmantot “operatīvas pašaizsardzības ” no kaimiņiem metodes.
Nu visi raksti par krievu pasaules varenības izplatīšanos nabaga krieviem naidīgā pasaulē, par krievu tiesībām ES, par ES sapuvušo morāli utt.
Es brīnos – sasodīts – elle un indija, johaidī – visi šie apmbalvotie un pārmaksātie sūda izcilnieki – Latvijā oficiāli izplata pretvalstiskas, valstikuma eksistenci apdraudošus žurnālus , vispār medijus – par to smaidošā sloga – augstsskolas [pasniedzēja ar visu savu mediju izcilību klusē – kairiss par to klusē, Latvijas saeimas visas komisijas un deputāti klusē – lai takš nabaga apspiestie un nomocītie krievi klusē

Tikko sabiedrība cēlās kājās , ka krievu šovinisma jau ir par daudz – ka doždj rikojas tikpat agresīvi un liekulīgi kā orku armija Ukrainā – pēkšņi sloga atdzīvojas, pēkšņi slogai preses brīvības apdraudējums , bet kairišs to nepamana, ir toi nepamana, saeimas drošības komisija , vdd to nepamana ….

nu ko lai es saku – liekulība un meli – tādi esam , ar viltus varoņiem un vitlus sludinātājiem

0
0
Atbildēt

1

  Andris Vītols > Sskaisle 28.12.2022. 05.44

  Atkārtoti iesaku noskatīties TV24 raidījumā ”Nedēļa PS” sarunu ar Imantu Lancmani (09.12.22.g.) . Pilnīgi atbalstu viņa teikto par ”Dožģj”. Līdzīgas domas par ”Dožģj” pauda arī Māris Rēvalds (TV-24, ”Preses klubs”). … Manu viedokli nemaina tas, ko par ”Dožģj” saka ”sliktie vai labie” krievi, ebreji, latvieši, Rosļikovs un Āboliņš. … Tie, kuri šo ”Dožģj” TV neskatījās, ir lielākie kritiķi. .(neredzēja, bet zin labāk). … … Vienlaicīgi ir ļoti neizdevīgi, NEPOPULĀRI aizstāvēt kādus SVEŠOS, kaut kādus tur KRIEVUS, kuri automātiski skaitās impēristi, sliktie, agresori utt. … …. ‘Dožģj” katru dienu aizstāvēja Ukrainu, bet vietējais Rosļikovs nekad nenosodīja Krievijas agresiju. … Kurš tad ir drauds Latvijas drošībai? …. Manuprāt drauds ir Rosļikovs… un viņa 100 000 vēlētāji, tūkstoši vēlētāju un vēl tūkstoši bez pilsonības. … ŠIE 100 000…, nevis ”Dožģj” žurnālisti sagaidītu Krievijas tankus ar puķēm !!! … …
  —- —– —– —– —– —–
  Vienmēr ir ļoti neizdevīgi, NEPOPULĀRI kādu aizstāvēt, ja VAIRĀKUMS to nosoda, nesaprot, ienīst… … Alvis Hermanis … un … PSRS PREZIDENTS GORBAČOVS. … Vairākums to attieksmi nesaprata, pat nosodīja arī Latvijā (nerunājot par Krieviju). … …
  Gorbačova darbība SEKMĒJA PSRS izjukšanu un secīgi arī Latvijas neatkarības atgūšanu. … .. Izšķirīgi svarīga bija ”glastnostj” (brīva informācijas izplatīšana). … To tagad saprot KREMLIS, tāpēc ierobežo patiesas informācijas saņemšanu. …
  … “Dožģj” veidoja interesantus, profesionālus raidījumus, tā piesaistot salīdzinoši daudz skatītāju. … Darbā tika pieļautas kļūdas, bet daudziem nepatīk NEPLP lēmuma pieņemšanas veids, steiga un lēmuma ”ūdeņainais” saturs. … Kad par to sāk runāt, ka tas izskatās slikti, ka tas izdevīgi KREMLIM, tad Āboliņš un domubiedri velk ārā visus tos pārmetumus par impērismu, citu saprašanu, likumu (pret KREMĻA kanāliem gan bija un ir saudzīgs gadiem). …
  Jūs rakstījāt -” doždj rikojas tikpat agresīvi un liekulīgi kā orku armija Ukrainā”- … Kā tad tā agresija izpaužās??? Jūsu tekstos dažreiz jūtama agresija. …

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Andris Vītols 28.12.2022. 08.31

  Bet es Tev Andri, iesaku

  Nr1. pastudēt mūsu vēsturnieka Aivara Strangas darbus. Arī par 1940.g. okupāciju. Nu neskriesi uzreiz uz bibliotēku, LR1 noklausies raidījumā Brīvūbas bulvāris Grūbes interviju ar Strangu.

  Nr2- varu apgalvot, ka Lancmanis ir mana autoritāte, bet !!!!- līdz zināmai robežai. Pilnībā paļaujos uz VDD viedokli. Viņi ir, labi, viņiem ir jābūt profesionāļiem.

  Nr3- ievēroji -lsm.lv ir raksts,kurā blogeri vērtē sasniegumus literatūrā 2022.g. Tad padomā, kas par čekistu kuces bērniem veicina šo situāciju, kad nevis profesionāļi – speciālisti vērtē, bet tādi paši kā mēs ar tevi.
  Valsts finansē Liepājas universitāti, LU, institūtus. Mums ir nevis desmitiem, bet simtiem speciālistu – profesionāļu, kuri varētu vērtēt literatūru, bet ….

  redz , cik noderīga šāda “tautas viedokļa” prakse, kad kremļa smakas un varas pārņemtajiem sabiedriskajiem medijiem jānostājas pret VDD , kad jāšķel sabiedrība – tad noder tādi kā Lancmanis

  Vai mums bija diskusija ar vēsturniekiem par cita laika citu sabiedrībā populāru cilvēku un viņa lomu Latvijas okupācijā?

  Tā kā – Andri, nē, es neaicinu akli sekot tam, ko es rakstu, bet es aicinu Tevi rūpīgāk izvēlēties argumentus.

  0
  0
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > Sskaisle 28.12.2022. 08.32

  Starp citu, Strangas lekcijas ir jūtjūbī, jo pēdējo viņa grāmatu tā arī neesmu vēl izlasījysi. Tad noder vismaz lekcijas.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Andris Vītols > Sskaisle 29.12.2022. 10.58

  A.Strangas lekcijas, zināšanas ko ieguvāt daudz lasot vēlams “pielietot” praksē. … Ja Jums pajautāju, kā tad izpaužās tā “Dožģj ” agresivitāte, liekulība, kuru piesaucat, tad to arī jāizskaidro lasītājiem. …

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

Andris Vītols 23.12.2022. 03.49

Telekanāla ”Dožģj” licences anulēšanu atbalsta skolēni, studenti, režisori – visi, kuri šo TV nav skatījušies, bez zin, ka tas ir drauds Latvijas drošībai (un valoda nesaprotama, tātad propaganda). ….
—- —- —– —— —– —-
Viesturam Kairišam par telekanāla ”Dožģj” licences anulēšanu… patika tas, ka Latvija pieņēma savu lēmumu un punkts!… … Tālāk V.Kairišs saka, ka -”… Krievijas drošības dienests jau sen plāno nākotnes Krieviju bez Putina un savus aģentus iepludinājis opozīcijas un, iespējams, arī ”Dožģj” rindās, lai veiktu šādas provokācijas. Bet provokācija var izdoties tikai tad, ja ir Kremļa iefiltrēti aģenti abās pusēs, arī Latvijas pusē. Mani nenormāli satrauc loģiskā doma, ka tik ātra un viegla ”Dožģj” aizliegšana Latvijā nebūtu iespējama bez Kremļa aģentu dalības mūsu valdībā un atbildīgajos dienestos.”- … … …
Ja Viesturu Kairišu -”… nenormāli satrauc loģiskā doma, ka tik ātra un viegla ”Dožģj” aizliegšana Latvijā nebūtu iespējama bez Kremļa aģentu dalības mūsu valdībā un atbildīgajos dienestos.”-…, tad kāpēc viņš paša UZRĀDĪTĀS PROVOKĀCIJAS NEŅEM VĒRĀ, kāpēc atbalsta telekanāla ”Dožģj” licences anulēšanu ??? … … (Visdrīzāk neskatījās, bet kaut ko te komentē. …). ….

+1
0
Atbildēt

0

Andris Vītols 23.12.2022. 03.46

Par Putina eliti, kura joprojām cieņā !!! … Kur ??? … Latvijā !!!
Viesturs Kairišs saka, ka -”…Īpaši rūpīgi noskatījos, kā četri Putina elites pārstāvji nes olimpisko karogu. Bija divas sievietes — Aļina Kabajeva un Čulpana Hamatova. Un šīs būtnes tobrīd man pārstāja eksistēt.
Man nebija pieņemama sadarbīgā attieksme pret Putinu jau toreiz, sen pirms kara. Cilvēki iemainīja savu brīvību pret naudu un tā arī iesāka šo karu — ar klusēšanu…. Es šos cilvēkus netiesāju, bet nesaprotu un neatbalstu….”- …. …..
… Tālāk pilnīgs MURGS !!! … Viesturs Kairišs to -”…būtni, kura viņam pārstāja eksistēt…”- , kuru ‘-” ..nesaprot un neatbalsta”-… TO PAŠU Čulpanu Hamatovu … -”.. gaida Dailes teātrī, ja Hermanis viņu izmetīs no Jaunā Rīgas teātra.”- … …
—– —– —– —– —— —— ——
”Dožģj” neatzina Krimas okupāciju jau tad, kad uz Krimu brauca LABĀKĀ AKTRISE, jau tad, kad uz Maskavu brauca SLAVENĀKAIS Latvijas REŽISORS, jau tad, kad par Putina runām jūsmoja tāds ĀBOLIŅŠ… …
—— —– —— —– —— ——-
… Par to nostāšanos Ukrainas pusē ”Krimas” jautājumā ”Dožģj” Krievijā praktiski likvidēja kā televīziju (pārtrauca rādīt ”kabeļu” apraidē, izlika no telpām). …
Tagad arī Latvijā “labais stils” – tos Krievijas politikas kritiķus no “Dožģj “, pielīdzināt KREMĻA propagandistiem… un izlikt no telpām. ….
Tagad ”Spēlmaņu nakts ” “labais stils” – pasūtīt Putinu “nax*i”, un tad to parādīt LTV-1 !!! … …

+1
0
Atbildēt

1

  QAnon > Andris Vītols 26.12.2022. 11.32

  Mēdz būt tā, ka kāds uzcēlis 20 tiltu, bet to vienalga atcerēsies, kā puikiņu apgramstītāju. Es neskatījos Dožģj jau krietni sen, bet to pastrādātās nelietības man tāpat ir zināmas, jo ir krietni un talantīgi žurnālisti, kas neko nepalaiž garām, jo tautai ir jāzin savi varoņi. Visa Eiropa pilna ar kremļa kāpuriem, tai skaitā Dožģj um Meduza, kuru uzdevums grūtgalvīšiem ieklārēt, ka viss, varbūt, nav tik viennozīmīgi, ka varbūt visi krievu militāristi, popi, augstmaņi, propagandoni, ideologi, nav jāizbeidz kā traki suņi un krievu pasaule nav pilnībā jādeklasē. Krievs, tā ir tikai katra paša izvēle un atbildība, jo kopš 1991. gada augusta ir pagājis pietiekami ilgs laiks, lai katrs krievs būtu humanizējies un integrējies homo sapiens sabiedrībā un nebūtu vairs krievs.
  Izcils kremļa kāpura piemērs ir talantīgā žurnāliste, Juļka Latiņina, kura visu laiku saka pareizas lietas, bieži pat pārkāpjot robežas, aizskarot krievu necilvēku svētumus. Nu kā tādai neticēsi? Un tad kā zibens no skaidrām debesīm, ka Putins nespridzināja dzīvojamās mājas Volgodonskā, Buinakskā un Maskavā, ka nebija čekistu terora akta mēģinājums Rjazaņā. Talantīgā žurnālista Borovika un bijušā FSBešņika Litviņenko nāves neesot saistītas ar to, ka viņi abi rakājās Putina pederastiskā pagātnē un tagadnē un, ka 10.04.10. terora akts pie Smoļenskas, kurā tika nogalināts Polijas prezidents un elite, esot bijis nelaimes gadījums. Šo terora aktu rūpīgi bija izpētījis avioinženieris un vēsturnieks Marks Soloņins.
  Atceros video, kā Krakovā Zatļers lēja krokodīla asaras pie Polijas Prezidenta kapa, labi zinādams, ka pavisam drīz dosies uz Maskavu, lai 9. maijā kopā ar savu saimnieku, Kačiņska slepkavu, apgānītu pus miljona latviešu un desmitiem miljonu citu krievu necilvēku upuru piemiņu. Kā tāda morālā kropļa dzimtu latviešu zeme vēl nes?

  0
  0
  Atbildēt

  0

mumss 22.12.2022. 17.52

Labi, ka mums ir TĀDS Kairišs, kas visu šķaida pa labi un kreisi. Un tomēr saliek visu puzli skaidru un saprotamu (lai arī ne viscauri pieņemamu). Nazis – ko tur piebilst.

+1
-1
Atbildēt

1

  Andris Vītols > mumss 27.12.2022. 03.04

  Kairišs nesaprot, neatbalsta Putina eliti… konkrēti Čulpanu Hamatovu, bet gatavs ņemt darbā…, ja Hermanis viņu izmetīs no JRT. … Vai Jūs sapratāt, ko pateica Kairišs??? … Neatbalsta, jo … … strādā JRT, nevis pie Kairiša… Dailē. … … Nesapratu vai Kairišs pats saprata, ko pateica. … … Tāpat par to “Dožģj ” . … Sākumā atbalsta NEPLP lēmumu, bet pēc tam norāda, ka tik strauja TV “Dožģj ” slēgšana … nebūtu iespējama bez KREMĻA aģentu … provokācijas…, bez KREMĻA aģentiem … atbildīgajās Latvijas iestādēs. … Ja visur aģenti, provokācijas, tad kā var atbalstīt tik sasteigtu LĒMUMU ??? …

  +1
  0
  Atbildēt

  0

vvilums 22.12.2022. 12.17

Jā,bet cukurbiešu cukura ražošanu mēs aizvietojām ar daudz rentablāku, vitāli mums svarīgāku graudaugu audzēšanu. Un neķeram kreņķi – ēdam labāk daudz veselīgāku Latvijā ražotu medu.
Priecīgus Ziemassvetkus.

+2
0
Atbildēt

1

  QAnon > vvilums 26.12.2022. 17.25

  Lai padarītu Latviju par nevalsti LC komunistu cūkas un čekas pederasti, iznīcināja visas nozares, bez maksas atdodot valsts uzņēmumus bandītiem, komunistiem un čekistiem. Pēdējā bija cukurrūpniecība un tam nav nekāda sakara ar cukura patēriņu.

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam