Delna: nākamajai koalīcijai jāapvieno partijas, kas iestājas pret korupciju

3

Komentāri (3)

J.Biotops 08.10.2022. 12.30

Ko nozīmē “iestājas pret korupciju”?
Es noteikti “iestāšos pret”, ja draudēs iespēja nedabūt savu daļu. Kopš pasaules radīšanas pieejamo resursu pārdalei nav izgudrots labāks vieds, kā korupcijas lamāšana. Tas, protams, nekādi nav attiecināms uz mūsu Ķep… atvainojiet – uz Delnu.
Tomēr gribētos zināt, vai dabā atrodama kāda partija, kura “iestātos par korupciju”? Nu vismaz publiski, programmās un paziņojumos.

+2
-1
Atbildēt

0

QAnon 07.10.2022. 11.37

“Oligarhus un Krieviju atbalstošo politisko spēku iekļaušana koalīcijā ir nesavienojama ar līdzšinējo Latvijas Eiroatlantisko kursu”
—————-
Esmu tikai par, bet kā tad lai taisa koalīciju bez JV, kuru gadiem ilgi gan oficiālo ziedojumu, kad stipendiju veidā, finansē oligarhi: Savickis, Rāvis, Garkāns, Re&Re īpašnieki, bet pirms tam vēl arī krievijas organizēto noziedzību un FSB apkalpojošās UA tirgotājas, naudas mazgātājas un starptautisko terorismu finansējošās ABLV un Rietumu bankas. Šai sakarā atceros rakstu un bildi ar neliešu, pēc kuriem tribunāls žēli raud, purniem. https://pietiek.com/raksti/rietumu_bankas_saimnieki_vilusies_slesera,_sak_investet_vienotiba_un_citas_lielakajas_partijas/ Esmu pārliecināts, ka ASV Arkaška Suharenka jau būtu atsēdējis pirmos 10 no piespriestiem 300 gadiem cietumā.
Ja oliharhs skaitās Lembergs, nu tad Zatļers, kura parķijā sastājās visa Vienotība, no Lemberga dzīru galdiem vienmēr nolaizīja mērces paliekas, kamēr par skaļu šmaukstināšu beidzot netika atraidīts. Rižai Āboltiņai arī nebija nekas pretī regulāri paviesoties pie “smagos noziegumos apsūdzētā”

+1
-1
Atbildēt

0

Jānis Lakijs 07.10.2022. 08.19

Politbirojs ir runājis.

+2
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam