Kariņš neatbilst? 14

Komentāri (14)

Sskaisle 10.10.2022. 15.36

Mas dzīvoklis ir ziemeļu pusē,auksts un drēgns. Uztaisīju caurvēju un gribu jau iet mājās, bet nu nevaru. Izliku arī lai drēbes žūst. Lasīt apnika.
Man atsūtīja video kā lēti varot apsildīt dzīvokli – zem liela māla puķpoda dedzina tējas svecītes.
Nu atkal problēma, vai to darīt. Ka nenotiek sprādziens un ar visiem podiem nepaceļ gaisā,bet dzīvot gribas….it kā citi tā sildoties

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 10.10.2022. 15.32

Es balsoju par AS. Tas bija kompromiss man pašai ar sevi.
No visa saraksta es balsotu tikai par Pīlēnu un Rajevu. Rīgas sarakstā viņi nebija ….bet nu es tur izsvītroju visus,atstāju vienu dāmu par kuru neko nezinu.

Man patīk Pīlēns kā cilvēks. Izlasīju viņa grāmatu un man patika. Protams, miljonārs un būvnieks nevar būt bez grēka, bet …viņa kundze Ilze man patīk. Ļoti ceru uz viņiem. Ļoti.

0
0
Atbildēt

0

Finegans 10.10.2022. 14.36

Kariņa vietā, es ļautu vadību veidot nākošajam kandidātam. Tas taču ir acīm redzams, ka Pīlēns un Dzintarieši vilks valdībā savu vecāko brāli- Sarkanos baronus.

+1
0
Atbildēt

0

Sskaisle 07.10.2022. 15.21

FB ir Hermaņa viedoklis par Pfogresīvajiem.
Piekrītu.
Tikai…viņa paša teātra aktrise=režisore elita kļaviņa brēc pēc stambulas konvencijas ratifikācijas,kura savukārt kā reiz paredz identitātes likvidēšanu…..nē nu ne tā,ka rīt visi būs bez dzimtes ,bet nu ka lēnām – visusparvienu dzimumu

0
0
Atbildēt

0

Urga 07.10.2022. 12.18

Tiešām nekad tas nemainīsies? Politiķi nekad nerunās tieši un atklāti, atstājot to tikai Zoo, Rīdzenei, Taureņu pirtij…? Cik ilgi viņi mūs muļķos? Pēdējā KNL arī Domburs sauc pēc atklātības, nerunājot nemaz par TV diskusiju vērotājiem visā Latvijā. Šitie politiķi nesaprot, ka jebkura viņu uzvešanās nianse, jebkurš žests un smīns nodod. Tas ir nožēlojami. Tā milzu augstprātība savus līdzpilsoņus turēt par muļķiem.

Un vēl, domāju par loģiku: paši ar izglītības problēmām netiek galā, pieslēdzas uzņēmējs un panāk dabas zinātņu eksāmenus, bet LU mācībspēks gandrīz vai tur ļaunu prātu, nevis saka paldies. Ar to domāju Kas notiek Latvijā J.Ikstena spontāno izsaucienu. Kur tālāk?

+2
0
Atbildēt

0

murrey 07.10.2022. 12.07

Kariņš negrib Lembergu tādēļ, ka savā laikā zaudēja viņam tiesā t.s. “Grīnberga lietā”. Un par premjeru neder tādēl, ka ir ne tikai Latvijas pilsonis.

0
-1
Atbildēt

0

jurists 06.10.2022. 13.26

Apvienotajā sarakstā, kas sevi vientiešiem pasniedza kā jaunu politisko spēku, lielākā daļa ir no ZZS aizgājušie ( Bergmanis, Līdaka, Tavars, Batņa ) un TP cilvēki (Kučinskis, Sprindžuks) Matisone, ja nekļūdos, nāk no Liepājas partijas, kas, šķiet,bija kopā ar ZZS vienā apvienībā. . Arī pats Pīlēns bijis Šķēles tuvs sabiedrotais.
Šmits, Smiltēns ir klīduši pa n- tajām partijām un izcili apguvuši demagogu mākslu.
Vienlaikus NA vienmēr ir bijusi ZZS “piegulētāja”. Arī tagad klusībā sapņo sadarboties ar ZZS palikušajiem, tikai Lembergs jādabū nost.
Tāpēc jau šīs abas partiojas nevēlas kaut kādus jaunpienācējus, kas jauktu gaisu. Vienotība to saprot, jo, NA +AS=28.bet JV tikai 26.

+7
-2
Atbildēt

2

  Sskaisle > jurists 06.10.2022. 15.41

  Nedomāju,ka jv un progresīvo vēlētāji ir mazāki vientieši kā visi citi.
  Puaro.lv ir raksts par briškenu – ja nu tas vien būs

  Izkrita jkp un a/par,bet vienotība taču neiebilda – klusēja ….par visu…

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > jurists 06.10.2022. 15.50

  Vai tad vienotība iebilda,jebkad iebildysi dot naudu cik pras būvniekiem un pigu visiem citiem ?

  Bergs saka – esam muļķi,bet Debess , cepti gaiļi neknābās un nedziedās

  Cietumam simtu un plus miljoni, izglītībai – kapeikas ….

  Tā kā – dzerat un svinat uz nebēdu – vienā grāvī tik un tā būs tā gulēšana….

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 06.10.2022. 08.33

Mans viedoklis ir nemainigs – Latvija nav politisko spēku, kam uzticēties. Piekrītu, ka NA nav latviēšu nācijai labvēlīgas politikas īstenotāja – alkatīgi, melīgi,zaglīgi, nodevīgi – pretīgi polirtiķi. Bet- diemžēl tieši to pašu varu pateikt par jebkuru -arī jauno spēku – AS. Kur nu vēl par progresīvajiem. Kossovičs , kurš no mums dabūja apmēram pusmiljonu progresīvo rindās raudādams par bērniem un draudēdams atņemt īpašumus, savu dabūjis – klusi ir nozudis. RD progresīvie aktīvi ir veicinājuši divkopienu valsti, to pašu staķīšu korupciju utt utjprj

Noklausījos 1:1 ltv1 interviju ar briskenu un secinaju,ka viņš ir bijis klātesošs tik daudzos svarīgu lēmumu pieņemšanas brīžos, kas Latvijai rezultējies ar 0, ar to, ka esam pēdejās vietās ES. Ja par AS un Pīlēnu un Smiltēnu un Šmitu utt ir neziņa, tad tāda pati ir par progresīvajiem. Kuri ir tie argumenti kāpēc man jātic , ka tiekot valdībā pie miljardu dalīsanas progresīvie būs tie, kuri cīnīsies par valsts=sabiedrības interesēm , nevis par savām. Kāpēc man jātic, ka progresīvie ir labāki par jebkuru citu politisko spēku – to Ozoliņš neatbild, briskens ne tik.

Un tas ir naids pret tradicionālo ģimeni un homoseksuāļu priviliģēšanu, mani beidzot nobeigs. Tas nav normāli, ka par demokrātisku pozicionējošs medijs apkalpo tikai vienas sabiedrības daļas intereses.

Tā kā – nē progresīvajiem valdībā.

0
0
Atbildēt

1

  traductrice > Sskaisle 06.10.2022. 08.54

  Ja Skaisle saka “nē”, tad ar manu redzējumu viss ir kārtībā :).

  +1
  0
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > traductrice 06.10.2022. 09.01

  katram ir tiesības uz savu viedokli un domāju, ka šajā gadījumā pat nav vietas teicienam, ka laiks rādīs, kam ir taisnība. Tādas vienas apaļas taisnības nav un nebūs, bet daudzās mazās saskaitīt un salikt patiesības puzlē mēs esam par stulbiem. Ar mēs es domāju gan IR kā mediju, gan politiķus kā darītājus un lasītājus kā vērtētājus

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > traductrice 06.10.2022. 10.55

  skatos lsm ielikts foto, kurā kossovičs sēž pie galda sarunās par koalīciju. Arko šļesers, lembergs , pīlēns un visi tie citu partiju kurjeri un dīleri atškiras no progresīvajiem un kossoviča? kaut kur komentārs, ka katrai partijai savi miljonāri, kuri kā ģenerāļi komandēs notikumus. progresīvie nav izņēmums … diemžēl

  0
  0
  Atbildēt

  0

traductrice 06.10.2022. 08.13

Paldies par šo komentāru, kas 1:1 saskan ar manām domām. NA un ZZS ir viena koka augļi. Abi barojas no latviešu sentimenta – “saimnieki savā zemē” un “latvieti nepadodies”, bet patiesībā neko labu Latvijai nav devuši. Vieni grābuši kabatās, ko var sagrābt, un lobējuši lielzemniekus, otri – veģetējuši no konfrontācijas ar krievvalodīgajiem, nevis centušies veidot integrētu sabiedrību. Pagājušajās vēlēšanās, pateicoties tikai JKP, lembis netika pie šprices, un pat ja tas būtu vienīgais JKP labais darbs, tas bija tā vērts, lai par JKP varētu teikt – mission completed! Šoreiz šī misija ir “Progresīvajiem”. Es ticu, ka viņi būs daudz vērtīgāks pienesums valdībā nekā NA. Un varbūt tieši viņu misija šajā sasaukumā būs aizsūtīt NA uz rezervistu soliņu. Man negribētos ticēt, ka NA balsotu pretvalstiski būtiskos jautājumos vien tāpēc, ka ir opozīcijā (lai gan kas to zina…), taču valdībā gan bez NA gaiss varētu būt daudz tīrāks un darbi produktīvaki.

+9
-1
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam