Lēmumu laiks

7

Komentāri (7)

Sskaisle 03.10.2022. 07.01

Mani pārsteidza ZZS uzvara,2.vieta,vēlēšanās. Vecais kom.brigmanis,lembergs u.c.
Nenormāli,ka saeimā atkal būs petraviča.

Un svarīgi pateikt,ka ,manā vērtējumā,to var izskaidrot ar sabiedrības neuzticību medijiem un ļoti sociāli nevienlīdzīgo sabiedrību. Šoreiz jv gavilē,bet turpinot līdzšinējo politiku, nākamās vēlēšanas var būt ar vēl ļaunākiem pārsteigumiem.

0
0
Atbildēt

1

  QAnon > Sskaisle 03.10.2022. 09.58

  Vai tad nemaz nepārsteidza JV 1. vieta ar komunistu Reiru, fekāliju stumdītājiem, zagļiem un pederastijas – pedofīlijas apoloģētiem? ZZS panākumi daļēji izskaidrojami, ka sabiedrības daļai ir izveidojusies imunitāte pret propagandonu: Tomsona, Krauzes, Rēdera, kādreizējās žurnālistes, azartspēļu atkarīgās Strautmanes un citu pieaicināto padibeņu centieniem “ielikt kluci” katra latvietīša galvā. Mani ļoti iepriecināja galējie nelieši, pēc kuriem raud atjaunotās Latvijas Politiskās policijas izmeklēšanas izolatora kameras: Pabriks, Pavļuts, Viņķele, Pūce, Bordāns un Jurašs. To aiziešanu nespēj aizēnot pat Šlesera panākumi. Kā vakar prātīgi izteicās Kariņš, ka tiem politiķiem, kam vairāk uzticējušies vēlētāji pienākas priekšroka koalīcijas veidošanās. Kā rāda saskaitītās balsis, ZZS pret tā sauktiem Progresīvajiem – prokrieviskiem līdzcilvēku anālu plēsējiem, ir 2:1

  0
  0
  Atbildēt

  0

Jānis Lakijs 29.09.2022. 17.09

Vai tiešām Raudseps nobijies? Negribas ticēt! Aiz viņa taču stāv vara, kas jebkurā brīdī jebkuru var pasludināt par – labākajā gadījumā – neapzinīgu muļķi.
Par sliktāko gadījumu labāk neizteikšos. Neesmu jau nekāds raudseps.

+1
-1
Atbildēt

1

  QAnon > Jānis Lakijs 29.09.2022. 19.48

  Joki mazi. Kad absolūtais ļaunums – fašistisko izdzimteņu krievija un tā nesēji – krievu pasaule, zaudēs karu un praktiski neiespējami, ka šoreiz Obamas – Sorosa administrācija to varētu glābt. Pat ASV marksistu, korumpantu un sodomītu parķijas kongresmenu un senatoru vidū nav vienotas pozīcijas par palīdzību Ukrainai un vairākums tagad ir nostājies pasaules un ASV sabiedrības pusē. Gals pienāks arī staļinisko fašistisko lopu, WWII necilvēcisko ideologu: Frankfurtes filozofijas skolas, Antonio Gramši, Herberta Markuzes, Vilhelma Mincenberga un līdzīgo, sekotājiem. Kad tiks atvērti krievijas arhīvi, atklāsies visnepievilcīgākās ainas par ASV ģem-parķijas un krievijas intīmām attiecībām vairāk kā 100 gadu garumā, kuru perversija novedusi pie WWI netaisnīgā iznākuma un WWII un desmitiem citu drausmīgu karu, pie simtiem miljonu nevainīgu cilvēku upuriem, pie pasaules kārtības izjaukšanas, kas 1/3 cilvēces noveda pie bada un vājprātīgu sadistisku sodomītu diktāta, kas laupīja 1/4 latviešu populācijas, bet 1/3 padarīja par morāliem invalīdiem, kuri šodien gatavi balsot par JV, A/Par un JKP.
  Kad humānās pasaules tautas beidzot būs atgriezušas sev nacionālo pašapziņu (lai visādi fiziskie, garīgie un morālie kropļi to sauc kā grib) un atgriezušies pie gadsimtos pārbaudītām tradicionālām vērtībām, raksta autors un viņa domu biedri metīsies laukā pa logiem, jo tas, ko tie iepriekš būs dzirdējuši par KKK un Makartismu, būs tikai pupu mizas.

  0
  -2
  Atbildēt

  0

Sskaisle 29.09.2022. 08.05

Raudsepa sludinātajam nepiekrītu. Absolūti.
Dombrovskis mūs izvilka no krīzes uz nabagu rēķina. Kariņš atkārto to pašu – jā, saglabāja valdību, paglāba Latviju no goblandijas likteņa,bet atkal- uz nabagu rēķina.
Satversmes tiesa manā vērtējumā varētu arī nebūt,jo uzskatu,ka tā ne tikai aizstāv tikai bagāto tiesības,bet ārda arī Satversmes pamatus un līdz ar to valstiskuma pamatus.
Vēl es uzskatu,ka tas jaunais netradicionālais,ko slydina raudseps ir absolūti kreiss, sarkans,asiņains. Tāpēc nebūdama konservatīva,bet bailēs no trakām feministēm, no sabiedrības bez vērtībām, bez mīlestības utt. es būtībā esmu spiesta kļūt konservatīvāka kā es gribētu būt.

Ja vairākuma tiesības tiek ierobežotas uz mazākuma- rēķina, sumboliski ņemot,ja 9 cilvēki tiek spiesti pakļauties 1 cilvēka ģenētikai un pasaules uztverei- tad es to saucu par katastrofu

+3
-5
Atbildēt

1

  not mii > Sskaisle 29.09.2022. 12.45

  Raudsepa sludinātajam piekrītu – latviešiem izdevusies valsts – lai duraki iet un turpina balsot. Ko viņi iebalso, tas visiem būs redzams. Lai izdodas iebalsot lielākos kretīnus. Sliktāk jau nebūs , būs tikai labāk – lielāks kretīns vai ta nav labāks kretīns? Lāčuks vien ko vērts.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

Sskaisle 29.09.2022. 07.46

Es sev solīju uzvēlēšanām vairs neiet. Neredzu tam jēgu.
Bet iešu krievu nekaunības dēļ. Tas ir vienīgais,ko šajā izzagtajā un sagrautajā valstī es varu darīt,lai aizstāvētu savas tiesības būt latvietei. Kā sev solīju- nebalsošu par šīs koalīcijas varas partijām.
Uzskatu,ka tās visas ir korumpētas,ļaunu,alkatīgu cilvēku pārstāvētas.
Balsošu par jaunpienācēju. Neceru ne tik cik melns aiz naga uz rezultātu un tomēr….

+3
-4
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam