Pieminekļu gāzēji

4

Komentāri (4)

kolpants 02.09.2022. 16.06

А своим выводом “почему тем можно было срывать, а нам нет” автор приравнял современную Латвию к той самой Москве)) На уровне “если тем можно, то и нам”. Какой следующий шаг? Преследование нелояльных? Тем же можно было, почему Латвии нет)

0
-2
Atbildēt

1

  QAnon > kolpants 02.09.2022. 16.33

  Kaut kā neesmu redzējis Hilera pieminekli Minskā, kaut arī Hitlers būtu humanizējis nozombēto bidlomasu un iedevis simtiem krievu paverdzināto tautu pašnoteikšanās iespējas un Čingishana un Napoleona pieminekļus Maskavā, kas nenoliedzami bija vēstures liecības. Krievu istukani Eiropā ir tikai rašistisko necilvēku kulta objekti.

  0
  0
  Atbildēt

  0

kolpants 02.09.2022. 16.04

Конечно, сложно!
Потому что, когда в свое время предложили “Ок, давайте примем, что оккупация была и это был просто исторический факт, и признание не служит для дальнейших юридических последствий для живущих в Латвии”, то это предложение было старательно замочалено и закопано. И в ответ было сказано “как не бывает изнасилования без насильника, так и не бывает оккупации без оккупанта”. Из чего был сделан вывод, что как только будет признана оккупация самими оккупантами, их тут же “попросят”.
Теперь, конечно, все старательно делают вид, что не понимают “и чего эти русские противятся”. Вот по этой простой причине и противятся, что есть ощущение, что это будет не просто “да, была оккупация”.

0
-3
Atbildēt

0

QAnon 02.09.2022. 11.29

Visiem, kas ar savām darbībām Latvijā pārstāv fašistisko krieviju un ne tikai tiem pēdējo 15 gadu laikā Latvijā ievazātiem Šlesera, Zatļera un Dombrovska sugas brāļiem, kas uzturās mūsu valstī, pateicoties UA, bet arī tiem nelegāļiem, kas tikuši pie pilsonības atklāto Latvijas ienaidnieku: LC un DPsaimņieks, pieņemtam PL “0” variantam, Latvijas pilsonība ir anulējama un tiem ir jāatgriež nelikumīgi atņemtā PSRS pilsonība ar visām no tā izejošām sekām.

0
-2
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam