Zaudējam mežus un pļavas 6

Komentāri (6)

Sskaisle 08.08.2022. 15.38

Šausmīgi,bet kā saprotu – būs vēl šausmīgāk.
Tiek gatavotas vēlēšanas,kurās piedalīties varēs cilvēki ar nederīgiem personu apliecinošiem dokumentiem. Laikam ne Āfrikā, ne Krievijā tādi triki nav bijuši,bet pie mums – būs.

Nu un tad tiesiskāvakuuma apstākļos patrioti – NA sagatavojuši tautai pārsteigumu- valsts mežus izsaimniekos no valsts iestādēm padzīti, bet nenotiesāti eksperti. Korupcijas eksperti , melu un manipulācijas eksperti.

Es tā kā nojaušu,ko nozīmē jēdziens izzagta valsts,bet kad viss ir kopā – izzagta,beztiesiska, ienaidnieku – putina krievu rīkļurāvēja pilna – tad – kā tādu valsti sauc – nezinu

0
0
Atbildēt

0

jurists 07.08.2022. 12.22

Par šo visu lielāka “pateiciba” Nacionālai apvienībai /īpaši neaizstājamam ministram Gerhardam un Indriksonei/ un nekompetentam vides ministriņam- rikotajam Plešam.

+2
0
Atbildēt

1

  QAnon > jurists 08.08.2022. 10.46

  Interesanti gan, priekš kam tad premjera krēsls pederastijas – pedofīlijas apoloģētam Kariņam? Kaut kā nemanīju iebildumus no viņa puses un no citiem morāliem invalīdiem ministru kabinetā arī ne.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Sskaisle 04.08.2022. 11.52

Varneši dala naudu un mūsu mežus. Ka būtu jārada likumi darba attiecību regulēšanai oranžā un sarkanā brīdinājuma apstākļos – šiem pie kājas, Paši dzīvo pilīs ar kondicionieriem un braukā mašinās ar kondicionieriem.

Nē, nu tas ir fakts – es kad lasu par visām šīm negantībām es kļūstu nikna par visniknāko čekistu vai bandītu. Nu tas nav normāli, kas notiek , kā vieni vārda tiešā nozīmē otrus grūž nāvē. Un nesauciet to par demokrātiju un kaut kādas Eiropas vērtības – viss tāpat uz dabisko izlasi , kā visur citur …

Karstums Spānijā šogad prasījis vairāk nekā 2000 dzīvību
Replay.lv
Rīta Panorāma
Dalīties:
Šodien, 8:01
Pasaulē
Autori: Aigars Smiltnieks (“Rīta Panorāma”)
Karstums Spānijā šogad jau prasījis 2124 cilvēku dzīvību. Tas ir gandrīz divas reizes vairāk nekā 2019. gadā un četras reizes vairāk nekā pērn.
“Lielākā daļa nāves gadījumu ir karstuma stresa sekas. Tas var ietekmēt vairākus orgānus, ievērojami dekompensējot tos un izraisot vairāku orgānu mazspēju un sekojošu nāvi,” teica ārsts Lorenco Armenteros.

Skumjā statistika neizbrīna, jo šogad daudzviet Spānijā karstums pārsniedza 44 grādus pēc Celsija skalas.

Ārsti iesaka cilvēkiem šādos laika apstākļos izvairīties no uzturēšanās saulē un lietot daudz ūdens.

+2
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 04.08.2022. 06.40

Mamma mani stipri iegrožo un man bail viņai nepakļauties. Piemēram, pie upes apmēram 300- 500 m gsrumā visi koki krūmi palikuši brūni. Es gribu zvanīt uz kādu dabas aizs.kantori un jautāt,kāpēc tā,kas noticis? Vai tie vidi tagad miruši ar brūnām lapām jūlija vidū?

Mamma saka- tu aizbrauksi uz Rīgu,bet man te jādzīvo un jāklausās ,ko cilvēki teiks.
Un tā es padodos. Betvredzu,ka koki sadrg un visur sadeg.

+3
-2
Atbildēt

0

Sskaisle 04.08.2022. 06.37

Vācu medijos es lasu,ka Eiropa ir izžuvusi. Ka gruntsūdeņi – nu pārspīlējot,protams, nav.
Tagad Latvijas valdība steidz nokavēto – izcirst mežus ,pārķīmiķot laukus,lai arī mums te nekā vairs nebūtu.

Vakar spiegel vai cicero lasīju,bet nevarēju visu izlasīt,jo tas maksas raksts,ka vācu ārsti saka,ka vācu cilvēki ģenētiski nav pielāgojušies karstumam un ka daudzi turpinās mirt no karstuma.

Kā ir pie mums- vai ventilatori un kondicionieri ir bagāto vai nabagu namos?

Šos slepkavīgos politiķus,kuri ir ķērušies klāt mūsu pamatu iznīcināšanai es nododu Tā Kunga rokās- lai spriež tiesu.

Citādi kā par slepkavām es par viņiem vairs nedomāju.

Vispār Satversmē rakstīts,ka meži,zeme ir kopīgs īpašums tādā nozīmē,ka valdībai jāgādā ,lai tiktu nodrošināta civēku eksistence,bet nu satversme mums kājlupata,tad kā saka – pandoras lāde ar ļaunajiem dēmoniem vaļā un rullējam uz elli

+3
-2
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: