Jaunieši grib glābt planētu, atbalstīsim viņus 21

Komentāri (21)

Jānis Lakijs 05.07.2022. 09.06

“Neatkarīgās diskusiju raidījumā “Sarunas ar Veidemani” viesojās ekonomikas ministre Ilze Indriksone. Viņa stāsta par iespēju samazināt degvielas cenu mazumtirdzniecībā. Diemžēl Latvija to neizmanto.”
—-
Vēl viena Nacionālās Apvienības ministre, kuras galvenais uzdevums ir “būt klāt”?
Un ko nozīmē “Latvija neizmanto”? Neizmanto Jaunā Vienotība un tās kloni – atparisti un “jaunkonservi”.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 03.07.2022. 22.17

Vācijā pieņemts likums,ka no 14 gadu vecuma ,reizi gadā bērns drīkst mainīt dzimumu.
Farmācijas lobija uzvara.

0
0
Atbildēt

1

  QAnon > Sskaisle 04.07.2022. 13.22

  Ir kompleksa pieeja, lai iznīcinātu balto cilvēku. ASV marksistu, korumpantu un pederastu parķija cīnās, lai visā valstī bērni no 8 gadu vecuma varētu mainīt dzimumu, bet vecākiem, kas bērnus mēģinātu atrunāt, vai atteiktos to apmaksāt, atņemtu vecāku tiesības. Ir bezgala gadījumu, kad skolotāji mudina bērnus izvēlēties sev dzimumu un pat slepus dod tiem preparātus. Obamas – Sorosa administrācija pieņēma lēmumu ASV kaujas spēju stiprināšanai apmaksāt karavīriem dzimuma maiņu, tērējot tam nolūkam līdz pat 80 000 par katru. Latvija arī šai virzienā iet platiem soļiem. Bez vērienīgā pederastijas – pedofīlijas lobija, ne tik sen tika izcīnīts, lai jaunas, nedzemdējušas meitenes tirgotu savas olšūnas, bat ja tās tomēr kļūtu stāvoklī, gan jau atradīsies sieviešu “tiesību aizstāvji”, kas pierunās viņas iztaisīt abortu. Droši vien daudzi atceras ne tik seno Kariņa skandalozo uzbrukumu Ungārijai, ka tā negrib atdot savus dēlus pederastiem sakropļošanai.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Jānis Lakijs 02.07.2022. 09.39

Fonds DOTS – “mūsu ideoloģija, jūsu nauda”.
Sabiedrības integrācijas fonds (Zaigas Pūces vadībā, NA Kultūras ministrijas paspārnē) festivālslampas rīkošanai esot piešķīris 32 tūkst. eiro.
https://pbs.twimg.com/media/FWl7ZWnXoAI0RUs?format=png&name=large
Sorosēni un sorosenes prot dzīvot!

+1
-1
Atbildēt

1

  QAnon > Jānis Lakijs 02.07.2022. 12.45

  Ta arī nesapratu, vai Zaiga Pūce būtu pametusi morālo invalīdu, OIKistu – sodomītu partijas pārstāvi Juri Pūci un pievienojusies NA?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Jānis Lakijs > QAnon 02.07.2022. 13.29

  Sabiedrības integrācijas fonda likums
  2.pants. Fonda juridiskais statuss un padotība
  (3) Fonds atrodas Ministru prezidenta institucionālā pārraudzībā. Ministru prezidents pārrauga Fonda darbības tiesiskumu.
  5) Administrējot valsts budžeta apakšprogrammas sabiedrības integrācijas jomā, Fonds atrodas kultūras ministra funkcionālā pārraudzībā.
  https://likumi.lv/ta/id/26310-sabiedribas-integracijas-fonda-likums

  Dod ziņu, kad būsi sapratis, kurš kuram tur pievienojies 🙂

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  QAnon > Jānis Lakijs 02.07.2022. 13.42

  Vai es pareizi sapratu, ka ne Lavijas, bet “NA Kultūras ministrija”, jeb bija tik nepārvarama vēlme izkārnīties? Tam, kurš nezin, ko pārstāv Zaiga Pūce, varētu maldīgi likties, ka NA.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Jānis Lakijs > QAnon 02.07.2022. 15.05

  Varbūt beidz spirināties, ja?
  Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) piešķīris sorosēnu un soroseņu fondam DOTS 32 tūkstošus eiro nodokļu naudas, lai sorosēni un sorosenes varētu rīkot pasākumu “festivālslampa”. To, kā SIF tērē budžeta naudu, likums uzdevis uzraudzīt LR Kultūras ministram. Kultūras ministrs ir NA pārstāvis Nauris Puntulis. Viņa iebildumi pret SIF rīkošanos ar budžeta naudu pagaidām nav dzirdēti.
  Tagad saprati? Gribi vēl aktīvāku fonda DOTS darbību? Balso par Nauri Puntuli, ar kura veikumu NA ir apmierināta!

  +2
  -1
  Atbildēt

  1

  QAnon > Jānis Lakijs 02.07.2022. 16.11

  Jautājums bija pavisam vienkāršs, uz ko vajadzētu mācēt atbildēt pat nozombētam viduvējam latvietītim, kurš 30 gadus balso par tā saucamo sabiedrisko mēdiju propagandonu viņam iestumtiem čekas projektiem, vai tā ir NA ministrija, jeb tomēr Latvijas ministrija un paliek atklāts jautājums par “smotrjaščija”, Zaigas Pūces piederību. Ja ministrija patiešām būtu NA pārziņā, Zaiga Pūce, ejot pa ielu garām ministrijai, pat nopirsties neatļautos.
  Droši, ka man atrastos par ko kritizēt Puntuli un visu NA, tikai samērīguma vārdā to atļautos, kad izsolē būtu nopircis vismaz 10 pašu rekcionārāko JV, A/Par un JKP darboņu muguras skriemeļus, ko nēsāt pakārtus aukliņā.

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  Jānis Lakijs > QAnon 03.07.2022. 19.04

  “Ja ministrija patiešām būtu NA pārziņā…”
  —–
  Ja Kultūras ministrija nav NA pārziņā, kāpēc šajā ministrijā ir vajadzīgs NA ministrs? Smukumam? Zaigas Pūces darbības veicināšanai? Latvijas ekspozīcijas izdaiļošanai ar peņiem Venēcijas biennālē?
  Varbūt tomēr reiz atbildēsi par lietu, nevis grabināsi aukliņā pakārtus muguras skriemeļus?!

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Jānis Lakijs 03.07.2022. 20.24

  Neskatoties uz to, ka Saeimas vairākums, ir krievijas organizētās noziedzības un FSB kabatā, ir latviskie politiķi, kuri uzskata par savu pienākumu būt klāt, lai visa valsts netiktu aizskalota vēstures kanalizācijā. Tieši tā paša iemesla dēļ es nedodos prom, kaut arī uz pasaules ir bezgala jauku vietu, kur mūsu valdošo prokremlisko kleptorātu un sodomītu sugas un saprāta brāļu koncentrācija daudz mazāka, vai to nav vispār. Tā arī palika atklāts jautājums par “smotrjaščija”, Zaigas Pūces piederību.
  Nēģiem atmiņa īsa, bet cilvēki noteikti atceras, ka pēc tam, kad ienaidnieki: LC un DPsaimņieks, pārkāpjot koalīcijas vienošanos, pieņēma PL “0” variantu, nacionālpatrioti 1998. gadā sarīkoja referendumu, lai to nelikumību atceltu un tikai pateicoties prokremlisko propagandonu, tai skaitā oficiozam Diena, ofensīvai, dabas noziedzīgās kļūdas, Streipa, aģitācijai un starptautiskā finansu noziedznieka, Sorosa, izteikumiem, latvieši tajā zaudēja ar niecīgu procenta pārsvaru, tāpēc melīgiem kuces bērniem nevajadzētu saistīt NA ar Sorosu.

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  Jānis Lakijs > QAnon 04.07.2022. 08.09

  Paldies par skaidru atbildi. Nu beidzot saprotams, ka, tavuprāt, NA vienīgā funkcija valdībā ir “būt klāt” visās nelietībās, ko šī valdība pastrādā, nevis mobilizēt savus piekritējus valdības nelietību apturēšanai. Vai vismaz iebilst pret nelietībām. Piemēram, Puntulis saskaņā ar savām likumīgajām funkcijām varētu publiski iebilst pret Zaigas Pūces fonda atbalstu sorosēniem un sorosenēm. Tas jau būtu daudz 🙂

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Jānis Lakijs 02.07.2022. 07.18

Baņķieri māca jaunatni pareizi dzīvot.
Agrāk to darīja komjaunatnes sekretāri komunistiskas partijas ideoloģisko vadītāju gādīgajā uzraudzībā.
Kas tagad pilda komunistu un čekistu pienākumus?

+1
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > Jānis Lakijs 02.07.2022. 08.45

  Sorosa fonds

  0
  0
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > Sskaisle 02.07.2022. 08.53

  Manuprāt, ir vērts uztraukties nevis,ko dara amerikāņi,bet ko dara tas pats lgtb,kam tiesisko aizsardzību nodrošina sorosisti.

  Viena lueta ir lgtb nelikumīgā darbība skolās vācot sensitīvu informāciju. Kā var noprast,tas netiks ne izmeklēts, ne iztiesāts. Cita lieta ir sorosistu – satoristu un attiecīgo politisko spēku īstenotā identitātes politika,kad minoritāšu tiesību vārdā tiek virzīta jauna ideoloģija – cilvēkam nav dzimte- tas ir sociāls konstrukts, baltie cilvēki ir rasisti,jo ir baltie, baltie vīrieši ir kriminalizējami varmākas,jo ir baltie vīrieši, etniskās nācijas nac, ir tikai politiskās, reliģijas ir maldi utt.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Sskaisle 02.07.2022. 08.57

  Nu un tad – neesmu sekojusi līdzi,cik tālu tas nu ir….,bet kas mani nenormāli uztrauc- ka kritika attiecībā uz šīs jaaunās ideoloģijas varmācīgu uzspiešanu , propagandēšanu tiks kriminalizēta. Visi,kuri iebildīs,ka bērni drīkst mainīt dzimumu,vai turpinās apgalvot,ka homosoksuālu cilvēku partnerattiecības nav ģimene- tiks tiesāti kā naida kyrinātāji.
  Labi,ka ne nošauti

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  Jānis Lakijs > Sskaisle 02.07.2022. 09.08

  Latvijā nav Sorosa fonda, jo tas tagad saucas “Fonds DOTS”. (ДОТ – долговременная огневая точка. Labs nosaukums.) Vakar tas Cēsīs bija sataisījies diskutēt ar Putina lielgabalnieci Tatjanu Ždanoku, tomēr beigu galā noraustījās un tikai publicēja paziņojumu, ka esot (kam?) draudēts ar vardarbību.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

QAnon 01.07.2022. 14.49

“Jāņa Kalniņa atteikšanās no kārtējā plastmasas maisiņa nav mazāk vērtīga kā Grētas Tunbergas uzruna pasaules līderiem.”
———————–
Ko nozīmē “kārtējā” atteikšanās? Neviens normāls cilvēks nesagrābsies veikalā maisiņus, lai tos pārvērstu atkritumos. Polietilēna maisiņi ir absolūta nepieciešamība, lai ievērotu pārtikas higiēnas prasības. Singapūrā neviens no maisiņa neatsakās, bet tur nevar ieraudzīt tos palmas zarā, kā pie mums, viss atkarīgs no attieksmes, bet primāri likumdošanas. Izlietots polietilēna maisiņš ir tīrs energoresurss, no kā nepaliek pāri pelni, kā no malkas vai oglēm un visās valstīs, kur nozīmīga ir energoresursu taupīšana un ekoloģija, tos tā arī izlieto.
Psihiski slimās http://www.philos.lv/Citu_raksti/Dehumanizacijas_zimols.html Grētas uzstāšanās klimata samitā, bija Oskara cienīga par sievietes – histēriķes lomas izpildīšanu, bet tiem, kas uz turieni salidoja ar vairāk kā 100 lidmašīnām, lai padzertu, parītu un tukši padirstu, vieta vai nu trakā mājā, vai cietumā. Pretīgā korumpētā demences skārtā večuka, Baidena, eskorts bija vairāki desmiti līdzi atvesto milzīgo auto. Baidena palīgs ekoloģijas jautājumos, nelietīgā cūka Džons Kerijs, privātā lidmašīnā lidinās pa pasauli, lai stāstītu cilvēkiem, kāpēc nevajag lidot. Kopš, pēc kremļa lekāliem nozagtām vēlēšanām, Baltā namā vairs nav Trampa kungs, ASV spiestas atkal importēt naftu, ko ved pāri okeānam, tā būtiski palielinot ekoloģiskās pēdas nospiedumu.
Pērkamo rietumu politiķu vainas dēļ, bez ārējās pārvaldes atstātās krievijas meža ugunsgrēkos tiek izmests nesalīdzināmi vairāk CO2, nekā varētu saražot visas Vācijas ogļu TEC, ja tie strādātu, bet ugunsgēkos tiek iznīcinātas planētas plaušas, iet bojā flora un fauna, atmosfērā bez CO2 nonāk arī kvēpi un kancerogēni savienojumi. Šrēders, Merkele un tagad arī Šolcs, aizstājot pašu ogles un atomenerģiju ar krievijas gāzi, baro tās militāro kompleksu un nodrošina, tai iespējas bezgala ilgi apdraudēt visu civilizāciju.

+1
-2
Atbildēt

2

  QAnon > QAnon 01.07.2022. 15.28

  Pavisam piemirsu. Kad pagājušā gada 7. augustā imigrants no Kenijas, Obama, svinēja savu 60. jubileju, pie viņa salidoja 500 viesu un lielākā daļa personīgās lidmašīnās. Viņus apkalpoja 200 sulaiņu. Pats interesantākais, kad Panikas pandēmijas pašā apogejā visi bija bez maskām. Izskaidrojums: vai nu tie izdzimteņi ņirgājas par pasaules sabiedrību, vai par ķirzakcilvēkiem tas nav feiks.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > QAnon 01.07.2022. 16.49

  Nū…visi jau slimi,tevi ieskaitot.
  Jautājuma būtība ir par cilvēku kultūru.
  Man sirdsapziņa pat vienai esot neļauj nomest atkritumus, es pat varēju pacelt un iemst grozā (pirms pandēmijas).

  Tikko bija labs lr1 raidījums ar vides dienesta vadītāju – slikta dūša tos melus klausoties.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Sskaisle 01.07.2022. 18.36

  Visi nav slimi. Morālā invaliditāte nevar tikt atzīta par slimību un tāpēc tie nav ieskaitāmi sociāli nodrošināmo kārtā un to rīcība nav attaisnojama. Grēta ir slima viennozīmīgi.
  Sirdapziņa neļauj nomest atkritumus! O-pa-nā! Latvietīši (plānprātiņi vai atklāti ienaidnieki), kuri ir balsojuši par LC komunistu cūkām un čekas pederastiem, ir tieši vainīgi par visām nejaucībām, kas šodien darās valstī, ir atbildīgi par JV, A/Par un JKP, jo ja pašā sākumā medus mucā nebūtu ieliets spainis sūdu, šodien tādu kremļa projektu vispār nebūtu, būtu sakārtota atkritumu problēma, panākta energoefektivitāte, valsts un iedzīvotāju drošība būtu nesamērināmi augstākā līmenī, valsts nebūtu iedzīta tādos parādos, skolas nenodarbotos ar jauniešu rekrutēšanu pederastu rindās, būtu normāli pilsonības un valodas likumi, NBS nevadītu no krievijas iesūtītie kadri, valdošai kleptokrātijai un sodomijai pietuvotie nelieši nedižotos miljonāru sarakstos, bet sēdētu cietumos, jo tādas valdošās kleptokrātijas un sodomijas nebūtu. Kaut kas tāds, kad par koksnes neracionālu dedzināšanu un atmosfēras sildīšanu noziedznieku firmas saņem OIK piemaksas, vispār nebūtu iedomājams.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: