Ko Latvija var mācīties no Ukrainas 13

Komentāri (13)

kolpants 06.07.2022. 12.34

Krievijas versija balstās idejā par etnisku un lingvistisku esenci.

Гыы, автор смело осуждает такой подход. Значит, он абсолютно не в курсе, на чем базируется Латвия и программа интеграции))
Может, для начала автору нужно прочитать ХОТЯ БЫ преамбулу Сатверсме?)
Или “это другое”?)))
И смех и грех

0
0
Atbildēt

1

  kolpants > kolpants 06.07.2022. 12.35

  Автор, у нас вывшие активнейшие коммунистки сейчас самые ярые патриоты. я бы сказал, профессиональные уже патриоты. Так может вначале нужно со своими разобраться, прежде чем начинать других родину любить?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > kolpants 06.07.2022. 13.42

  Visi krievi ir pravoslavnutijie komunisti.

  0
  0
  Atbildēt

  0

QAnon 01.07.2022. 20.31

No Ukrainas var mācīties to, ka tās armijā šogad 24. februārī vairs nebija neviena ar PSRS vai krievijas armijas noziedzīgo pagātni, kas vēl 2014. gadā šāva ukraiņiem mugurās un kaut arī neiztika bez nodevējiem, Ukraina šodien ir nesalīdzināmi labākā stāvoklī nekā Latvija.
Ukrainai ļoti paveicās ar Labējo sektoru, kaut kas līdzīgs mūsu Pērkoņkrustiešiem, kas izveidoja pulka Azov kodolu un apturēja krievu uzbrukumu. Ne jau velti Putina melnās makakas, Obamas, administrācija pulku Azov pasludināja par teroristisko organizāciju. Mūsu nacionālistus nežēlīgi apkaroja DP un SAB FSBešņiki, bet patriotu Uldi Freimani pat noslepkavoja. Ukraina vienmēr ar cieņu ir attiekusies pret saviem varoņiem, UPA karotājiem, kas nežēloja savas dzīvības par savu tautu cīnoties pret Absolūto ļaunumu un tās necilvēkiem – orkiem, Latvijā atradās tādi izdzimteņi, lai to tuviniekus izēd tropisko parazītu kāpuri, kas draudēja izrēķināties ar krietniem ministriem, kuri pieminēs mūsu varoņus, atradās kas izrēķinās, atradās pat tādi, kas aplika žogu ap Brīvības pieminekli, lai liegtu latviešiem tam piekļūt. Kādas gan var būt Latvijas aizsardzības spējas, ja tāds nelietis vada aizsardzības ministiju?

0
0
Atbildēt

1

  JRage > QAnon 04.07.2022. 12.00

  Vai nevēlaties labāk izveidot savu blogu / mājas lapu / vienalga ko (piem., 5g_patiesiba.tv, marsieshu_hronikas.lb, zhiidi_valda_pasauli.com) nevis ekspluatēt citu (ir.lv) uzturēto portālu?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > JRage 04.07.2022. 14.06

  Nav vajadzības. Tā kā portāls ir piezīdies valsts budžetam https://pietiek.com/raksti/saistiba_ar_skutela_raidijumu__ir__izdeveji_ne_tikai_sanem_no_ltv_naudu,_bet_ari_skaitas_ltv_sponsori/ , tad pamatoti atzīstams par sabiedrisko mediju, kur cilvēki var izteikties, tāpēc es atraidu visus man mestos fekāliju maisiņus.
  Varbūt bija kas sakāms par ķemu?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  JRage > QAnon 07.07.2022. 15.54

  Nu ja par tēmu, tad abi ar kolpantu šeit esat apnikuši kā vecas zeķes, varētu tak paņemt kādu atvaļinājumu vai citur emigrēt 😛

  0
  0
  Atbildēt

  0

QAnon 01.07.2022. 14.09

Medijs: Baltajā namā nav pārliecības, ka Ukraina atgūs karā zaudētās teritorijas:
https://tautaruna.nra.lv/citi/385049-medijs-baltaja-nama-nav-parliecibas-ka-ukraina-atgus-kara-zaudetas-teritorijas/?_gl=1*ukon0j*_ga*MTkxMjI2OTUyMy4xNjM1MTUzOTEx*_ga_LTMBW853YH*MTY1NjY3MjM4Ny42MS4wLjE2NTY2NzIzODcuMA..
Lasi: Obamas – Sorosa administrācija nepalīdzēs Ukrainai, vai tikai imitēs palīdzību, vai pat slepus sniegs palīdzību kremlim.
Pēc taisnības, to latviešu, kuri balsojuši par Obamu, kas noslēdzot Restart, iedeva Putinam Carte Blanche uzbrukumam Ukrainai un stingri pieteica Ukrainas valdībai nepretoties Krimas okupācijai un Baidenu, kurš atjaunoja Obamas sankcijas pret ASV uzņēmumiem enerģētiskā sektorā, kā rezultātā naftas cenas pasaulē pieauga četrkārtīgi un Putins saņēma līdzekļus kara eskalācijai, visus tuviniekus izdot sodīšanai Bučas slaktiņa upuru tuviniekiem. Tie nelieši nevarēja nezināt, ka bez ASV ģem-parķijas Staļina karā, kur latvieši zaudēja 1/4 populācijas, investētiem simtiem miljardu dolāru, krievi ne tikai nevarēja karā uzvarēt, bet pat to sarīkot.

0
0
Atbildēt

1

  Elo62 > QAnon 02.07.2022. 12.23

  Vai jums neliekas par šerpu Obamu salīdzināt ar mērkaķi? Viņš pieļāva daudz kļūdu, bet apvainojumi tās neizlabos.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Elo62 02.07.2022. 13.04

  Tiešām, salīdzinājums nevietā, jo visas pasaules pērtiķi visas mūsu civilizācijas laikā nav pastrādājuši pat niecīgi daļu nelietību, ko tas homo negros. Kas attiecas uz Obamu, kaut arī neciešu vardarbības skatus un vēl nevienu savā mūžā neesmu nobeidzis, es katru vakaru pirms gulētiešanas ar baudu noskatītos video, kur tas izdzimtenis būtu nonācis Asada noindēto sīriešu tuvinieku rokās, jo baidos, ka Ukrainas Labējais sektors būtu pret to nepietiekami mīkstsirdīgs.

  0
  0
  Atbildēt

  0

QAnon 30.06.2022. 09.05

Neviens negaidīja. Kad pēc viesošanās pie drauga Putina, CIP direktors Bērnss aizveda Baidenam prieka vēsti, ka Kijiva kritīs 72 stundu laikā, Soross, Obama un Baidens jau gatavoja apsveikuma runas, ko teikt parādē Kreščatikā. Apdirsās nolādētie izdzimteņi!
Ukrainas iespējamā uzvara ļoti biedē Makronu un Šolcu, jo ja Ukraina atvērs krievijas arhīvus, atklāsies nesmukas lietas par Francijas un Vācijas valdību pēdējo 25 gadu intīmām attiecībām ar kremli. Kas attiecas uz Baidena paniku, kad sabiedrībai atklāsies, ka ASV marksistu, korumpantu un pederastu partija jau vairāk kā 100 gadus, kopš Vilsona uzbrukuma Eiropai, ir kremļa dienestā un uzzinās, kāpēc amerikāņiem bijā jākrīt abos pasaules karos, jāvergo Staļina kara mašīnai, kāpēc jānes milzīgi cilvēku upuri Korejā un Vjetnamā, kā krievs tika pie atombumbas, kāpēc Mao nonāca pie varas, kā krievam izdevās tik viegli veikt asiņainus apvērsumus 1978. Afganistānā un 1979. Irānā un Irākā, par Ukrainu un Sīriju. Ar to visu atliku likām pietiktu, lai izņēmuma kārtā 10 000 ģem-parķijas augstāko amatpersonu, tai skaitā bijušos un to ideologus un finansētājus dzīvus samauktu uz mietiem.

0
0
Atbildēt

1

  Elo62 > QAnon 30.06.2022. 17.06

  Ja tiešām, tā ir, ka Krievijai ir arhīvi, kas glabā tādus noslēpumus, tad kā Ukraina varētu šīs nesmukās lietas atklāt? Tikai pilnīgas Krievijas sakāves gadījumā, attiecīgi, ukraiņiem būtu jāieņem Maskava. Tā kā Krievijai ir atomieroči, bet Ukrainai nav, tad šāds scenārijs liekas praktiski neiespējams.

  Rodas jautājums, kāpēc Makronam un Šolcam būtu jābaidās no neiespējama notikuma?

  Es gan esmu tikai vēsturnieks-amatieris, bet kā saprotu 1979. gadā asiņains apvērsums bija tikai Irānā, Sadams Huseins pie varas nonāca salīdzinoši mierīgā ceļā. Vai jums ir cita informācija?

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Elo62 30.06.2022. 18.07

  Elementāri, pēc tam, kad krievija būs demontēta un denacificēta, jeb derusificēta. Tas, ka Ukrainas labi sagatavotā un galvenais motivētā armija vēl nav atbrīvojusi Krimu un Kubaņu, ir tikai manis pieminēto Ukrainas, ASV un ES ienaidnieku vaina. Makronam un Šolcam, kas pretēji savu valstu iedzīvotāju gribai, apzināti bremzē ieroču piegādes Ukrainai, protams, par to nāksies atbildēt, tāpat kā Obamas – Sorosa administrācijai. Tie izdzimteņi staigā pa ļoti plānu ledu, jo tiem nav informācijas, kad Turcija un Ķīna īstenos savas likumīgās teritoriālās pretenzijas un tad par krievijas nākotni neviens nedos pat sprāgušu mušu. Turcija jau tagad aktivizējusies Sīrijā un vistuvākā laikā atjaunos situāciju līdz tādai, toreiz, kad Putina melnā makaka, Obama, piedraudēja Erdoganam ar visbargākām sankcijām par iejaukšanos ķīmiskā terorista, Asada un sunnītu vairākuma konfliktā. Šodien Erdoganam ir nopietni sabiedrotie: Apvienotā Karaliste, Polija un Ukraina un maz ticams, ka Somija un Zviedrija ies morālo invalīdu: Tuska, Dombrovska, Makrona un Šolca pavadā.
  Par krievijas iespējamiem kodoldraudiem, vislabāk var uzzināt, iepazīstoties ar tās “panākumiem” kosmosā un kā gāja izslavētiem Iskanderiem Kalnu Karabahā. Ja kādam par 90% ir notriekta sirds, nieres un aknas, naivi būtu domāt, ka aizkuņģa dziedzeris tam fukcionē. Nespēju iedomāties, ka puse krievu raķešu vispār izlidos no šahtām, vairāk ka 40% neuzkritīs pašiem uz galvas, bet priekš pārējām ir PAS, turklāt nevar izslēgt sabotāžu, jo ne visi kā Putins alkst sadegt kodolliesmās, vai atlikušo mūža daļu pavadīt lāģerī radioaktīvā tuksnesī. Šodien Ukrainai, kurai nav pat Patriot, izdodas notriekt lielāko daļu krievu raķešu.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: