Centrtiecē uz ļaunumu 3

Komentāri (3)

Sskaisle 30.06.2022. 18.05

Ai, neprotu domu pateikt.
Gribēju teikt,ka no Hermaņa sagaidītu tādu intelektuāli piesātinātāku, nevis šausmu ciešanu pilnu teātri.

Vēl tai cicero.de citā podkāstā tāda Estere Virus izsakās par sieviešu neģēlismu,nelietību. Man tā patika,ka no uztraukuma gribēju celties un kaut kur skriet un kaut ko darīt.

Bet nu paņēmu svaigi rīvētās zemenes ar cukuru un uzēdu un nomierinājos

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 30.06.2022. 18.00

Nesen man paziņa teica,ka vēlreiz skatījusies filmu šindlera saraksts. Es biju neizpratnē – kāpēc? Kāpēc tādas šausmas skatīties?
Un tad šodien noklausījos cicero podkāstu,kur divi vācu gudrie spriež,cik mēsviegli un ātri aizmirstam vēsturi, cik viegli un ātri vēlamo – ka Krievija ir laba,piemēram, uzdodam par esošo un ka tas notrulina realitātes pieņemšanu.

Un tad tagad domāju. Vai ceļš,kad no vēstures paņem tikai asinis un ciešanas ir pareizais? Vai staļina un hitlera vietā nevajadzēja likt gaišos racionālos mums svētīgos vīriešus,kuri ir nodrošinājuši mūsu šodienu?

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 30.06.2022. 17.55

Paldies. Bet…savulaik biju Briseles Eiropas mājā muzejā un to izpētot es kļuvu tik nikna,ka būtu gājusi kauties,ja vien būtu tā uzreiz ar ko.
Jo- muzeja ekspozīcija veltīta Eiropas vēsturei un vienīgie cilvēku portreti bija staļinam un hitleram. Ne Bahs,vai Tomas
Manns vai Rainis,vai teiksim Ingmars Brrgmanis,bet divi tautu slepkavas – elles izdzimteņi. Nu kāpēc?

Tagad ltv1 rāda filmas par karu Ukrainā. Kāpēc? Tas ir morāli pareizi?
Katru reizi kā ieraugu bildes par noziegumiem Ukrainā es jūtos vainīga,ka esmu šeit ,bet tur slepkavo un neko nevaru izdarīt. Nu neko. Pat bēgli nevaru uzņemt,kaut gan viena dzīvoju 2istabu dzīvoklī.
Toties ar milzīgu paļāvību,lai neteiktu mīlestību skatos visu par ukraiņu varonību – dziedoši bērni,karavīri,sievietes, priesteri.

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam