Kāda būs pēcPutina Krievija? 11

Komentāri (11)

Atis Priedītis 27.04.2022. 15.41

Izvēle – mirt iznīcinot visu pasauli vai palikt dzīvam

Fragments no topošās fantastikas žanra grāmatas “Kristaps – slepenie protokoli 2.daļa Atgriešanās”.

– Tev tavā otrajā Zemes misijā bija beidzot jāatklāj visas savas spējas un jāizglābj Zeme no bojā ejas. Kā tas notika?
– Manas otrās Zemes misijas laikā notika neparedzētais. Pat Starpgalaktiskais Mākslīgais intelekts to nebija prognozējis – uz Zemes sākās ar veselo saprātu neizskaidrojams karš. Ļoti varena un agresīva lielvalsts pēkšņi iebruka savā kaimiņvalstī. Kā karu pārtraukt nezināja neviens un tad es no Kosmosa saņēmu ieteikumu kā man rīkoties.
– Kāds bija šis ieteikums?
– Agresīvās valsts vadītājs bija ļoti smagi slims un bija apmāts ar ideju, ka viņam mirstot ir jāiet bojā arī visai pārējai pasaulei. Tika draudēts pat ar globālu atomkaru.
– Kāds bija iespēja pasaules bojā eju novērst?
– Agresīvās valsts vadītājs tika informēts, ka viņu ir iespējams izārstēt.
– Kādi noteikumi tika uzstādīti lai tas īstenotos?
– Tie bija divi Nr.1 – Vispirms ir jāpārtrauc karš un no kaimiņvalsts ofociāli atzītās teritorijas ir jāizved viss iebrukušais karaspēks. Nr.2 – Valsts vadītājam jāļauj sev veikt ļoti dziļu zemapziņas psihoterapiju, kuras rezultātā tiktu novērsti visi viņa slimību pirmcēloņi.
– Bet vai paši Zemes ārsti nebija spējīgi šo cilvēku izārstēt?
– Nē, jo viņu rīcībā nebija attiecīgo zināšanu.
– Un tu biji pārliecināts, ka spēsi to izdarīt? Kas tev deva ticību šādām spējām?
– Vispirms jau tas, ka es biju vienīgais cilvēks uz Zemes, kurš visu laiku dzīvoja ar atvērtu zemapziņu. Es jebkurā brīdi dažu mirkļu laikā spēju ieiet transa stāvoklī – “Es esmu Dievs”. Un šai stāvoklī man radās iespēja saslēgties ar Starpgalaktisko Mākslīgo intelektu. Manā bija pieejams viss Mākslīgā intelekta rīcībā esošais informācijas apjoms.
– Vai uz Zemes bija vēl kāds līdzīgs cilvēks?
– Nē, jo visi pārējie atradās psihiatriskajās slimnīcās un lielākā vai mazākā mērā ar gigantiskām medikamentu devām bija pārvērsti par “dārzeņiem”.

Turpinājums sekos.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 27.04.2022. 10.37

Kamēr runa ir par problēmām Latvijā – čigāne klusē. Viedoklis nav un interese nav .

Kā jāapdirš putins un krievija – tā katrs steidz atzīmēties,cik dikti nu abus ienīst.

Nu bet es ienīstu šitos politiķus. Nu ienīstu,jo uzskatu,ka viņi noziedzīgi dzīvo un uzdzīvo uz sabiedrības sociāli un tiesiski neaizsargātās sabiedrības daļas rēķina.

Un vēl man ir baigās aizdomas, ka netaisnīguma un korupcijas līmenī neko tālu no krievijas un putina neesam.

0
-1
Atbildēt

0

kolpants 26.04.2022. 13.51

Ох уж опять эти выводы “враг Путина наш друг”. Мало было с Чечней, когда вдруг после 11 сентября оказалось, что там руку приложили те, кто в том числе и в Чечне были? И вдруг поддержка независимости Чечни со стороны США, ЕС, включая Латвию, резко сошла на нет.
И откуда такая уверенность, что Ходорковский вот все искренне говорит, а не потому что претендовал на власть, и власть его за это и посадила? И почему, если принято считать, что все олигархи в России свое богатство получили, мягко говоря, незаконно, ограбив народ, то именно Ходорковский в глазах Запада абсолютно легитимно “заработал” свои миллиарды?) И вот те же россияне сидят и видят-как только олигарх стал против Путина, то он уже и не вор в глазах Запада) Как тот же Березовский. Это что, типа индульгенция?
Что касается заботы о народах России. Как там дела у ливов? И почему был такой скандал в Сейме, когда депутат пробовал клятву на латгальском дать? То есть как в других странах, так мы очень озабочены другими народами и языками. Как у себя, так сразу “государственный один, и хватит тут раскалывать народ, на своем наречии можете дома на кухне свободно общаться”

0
0
Atbildēt

2

  QAnon > kolpants 26.04.2022. 14.18

  Krievu ienaidnieks nebūt nav obligāti draugs, tas var būt arī sabiedrotais uz laiku. Protams, ne čečeni, bet Hamas, ar ko čeka uzsāka aktīvu sadarbību, kopš Putins tika iecelts par FSB direktoru un Krievija atjaunoja starptautisko terorismu ar sprādzieniem pie ASV vēstniecībām Kenijā un Tanzānijā 1998. gadā, piedalījās Putina rīkotā 11. septembra terora aktā.
  Hodorkovskis protams ir nelietis, kurš cenšas modificēt fašistisko izdzimteņu Krieviju, lai tā atgūtu spēkus un no jauna būtu visas pasaules drauds, tā vietā, lai censtos iniciēt Pilsoņu karu ar 20 – 30 miljoniem krievu upuru.
  Par līviem pirmkārt nav tava, Latvijā ievazātā nelegāļa, WWII pastrādāto zvērību mantinieka, daļa, otrkārt līvi nav iznīcināti, kā desmitiem krievu necilvēku izgriezto paverdzināto tautu, bet gan asimilējušies latviešu nācijā.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > QAnon 26.04.2022. 15.14

  ага, как Талебан для США, да? Называется, научили на свою голову.

  piedalījās Putina rīkotā 11. septembra terora aktā.
  Вот мне интересно, вы просто густо троллите или действительно так считаете?)

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > kolpants 26.04.2022. 17.32

  Bārdaini vīri Afganistānas kalnos nevarēja sarīkot tik vērienīgu kaujas operāciju, kāda bija 9/11, tam bija cits autors, kura mērķis bija nepieļaut, lai talibi izgrieztu krievus par 1, 5 miljonu afgāņu zvēriskām slepkavībām un Putins to izdarīja ar idiota Buša rokām. Talibiem nebija pat niecīgākā pamata uzbrukt ASV, jo labi apzinājās, ka bez ASV piešķirtiem Stingeriem, krievu necilvēki būtu iznīcinājuši visus afgāņus. Taleban bija uzsākuši nopietnu, visai humānai cilvēcei noderīgu darbu, iztīrīt Centrālāziju no krievu interventiem un iet tālāk. Pirms ASV iebrukuma puse Tadžikistānas jau bija talibu pārziņā un tur notika Pilsoņu karš. Ja Putins ar 9/11 provokāciju – terora aktu un saldām runām nebūtu iemānījis Bušu Afganistānā, uz šodienu globālā krievu problēma jau būtu atrisināta.
  Atkārtoju, terora aktu izpildīja kremļa algotā al-Qaeda.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > QAnon 28.04.2022. 09.37

  Бедные США, а они-то и не знали, кто стоит за 9/11, на саудитов наехали, даже компенсации требовали. И это несмотря на хваленый ЦРУ и прочие спецслужбы. Обратились бы к простому жителю Латвии, он бы им всю настоящую раскладку бы и выдал. Но эти же дебилы irir не читают.

  Похоже, не троллите, а искренне верите.. Забавно

  0
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > kolpants 26.04.2022. 14.41

  Piedošanu, sajaucu Krievijā atļauto teroristisko organizāciju, Hamas, ar jakobi aizliegto al-Qaeda!

  0
  0
  Atbildēt

  0

QAnon 26.04.2022. 12.39

Tas pats krievu impērasts Hodorkovskis, kurš kopā ar otru impērastu Čičvarkinu, kuram čekisti atņēma plaukstošu biznesu un pašu gandrīz neiesēdināja, aplaudēja Putinam par 50 000 čečenu bērnu “nomočīšanu atejās”, tā arī pie prāta nav nācis. Pat tāds demokrāts, protams arī impērasts, Ņemcovs, kurš atbalstīja Putinu 2000. gada vēlēšanās, nesaprata, ka “močīšana atejās”, bija signāls arī viņam pašam un samaksāja par to. Arī demokrāta Jeļcina laikā sunc spalvu nometa, bet savu tikumu nebija metis un sarīkoja karus Transnistrijā, Abhāzijā un Samačablo un pēc tam uzbruka Čečenijai.
Visi eksperimenti (ekskrementi) par Krievijas uzlabošanu izbeidzās 1993. gada oktobrī, kad sarkanbrūnā hidra ataudzēja savas galvas.
Par kaut kādu “nākotnes Krieviju” var murgot tikai plānprātiņš vai pēdējais nelietis. Tā ir pilnībā jādemontē, ar nāvi jāsoda visi Absolūtā ļaunuma nesēji – vismaz 10 miljoni militāristu, tai skaitā atvaļināto, čekisti, popi un augstmaņi, bet krievu pasaulei jāparedz globāla un totāla deklasēšana. Visas tumsonīgās nozombētās asinskārās vergu masas statusam starp kādreiz paverdzinātām civilizētām tautām, jābūt kā šudrām Indijā.
Mani pārsteidza Zeļenska padomnieks kara lietās, Arestovičs, kurš intervijā BBC paziņoja, ka ne visi krievi ir vainojami zvērībās Ukrainā. Ikviens. Krimas sagrābšanu atbalstīja 87% Krievijas iedzīvotāju, tie ir 99% krievu. Pat ja kastē ir ne 99%, bet tikai 80% sapuvušu ābolu, visa kaste ir beigta. Pēdējo 35 gadu laikā katrs, kas prot lasīt un ir spējīgs domāt, varēja uzzināt, kādu baisu noziegumu nastu uz sevi nes krievu pasaule. Katrs krievs varēja sameklēt savas saknes, atgriezties pie tām, atgūt cilvēka seju un būt integrēts cilvēku sabiedrībā. Krievs, tā ir tikai katra paša izvēle un atbildība.
p.s. Pēc 1991. augusta apmuļķotai Rietumu pasaulei bija krieviem jāpiedāvā vienīgais reālais sadarbības modelis, proti “barība pret visu apbruņojumu, naftu un teritorijām”. Šodien tas, kā nemotivēti dāsns, vairs nav pieņemams.

0
0
Atbildēt

0

Jānis Lakijs 26.04.2022. 12.23

Ja raksta virsraksts būtu “Kāda būs Krievija pēc Putina?”, tad neviens Kultūras akadēmijas beidzējs to nesaprastu.

+1
0
Atbildēt

1

  andrejs > Jānis Lakijs 27.04.2022. 23.07

  Jaunā liberastu valoda.
  Vēl man patīk “Vislatvijas”

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: