Nemiera bērni 5

Komentāri (5)

Jānis Lakijs 06.04.2022. 09.11

Lielā noslēpuma gals
Marcin Herman
https://niezalezna.pl/437431-koniec-wielkiej-tajemnicy
Mākslinieki, intelektuāļi, politiķi visā pasaulē simtiem gadu centās atminēt “krievu dvēseles” mīklu. Viņi aizrautīgi lasīja krievu literatūru, lai izprastu šo noslēpumu. Beidzot, 2022. gadā, tas ir atklāts – visi ir uzzinājuši, kas slēpjas krievu dvēselē. Izrādās, ka tur nekā nav. Pilnīgs tukšums! Ne cēlu jūtu, nedz vērtību vai domu. Tikai vardarbība, posts un iznīcība.
Bet kāds var jautāt: kur tad radās visi tie neparastie ļaudis, disidenti un mākslinieki, kuru nav trūcis nevienā Krievijas vēstures posmā? Atbilde ir vienkārša.
Tā kā Krievija visu laiku ir sev pievienojusi apkārtējās zemes un tautas, tā arī ir sagūstījusi ukraiņus, baltkrievus, ebrejus, kaukāziešus un vēl daudzus citus. Tāda neparasta parādība nozīmē, ka visu laiku notika civilizācijas un kultūras sadursme ar Maskavas nihilismu. Daži, piemēram, Dostojevskis (starp citu, cēlies no poļiem, lai gan pats poļus ienīda), šo tukšumu ir mēģinājuši padarīt saturīgu, kaut kā pamatot.
Domāju, ka pēc 2022. gada arī uz krievu kultūru lūkosimies daudz piesardzīgāk un skeptiskāk.

0
0
Atbildēt

1

  QAnon > Jānis Lakijs 06.04.2022. 10.18

  Par Krieviju, tai skaitā krievu “cilvēku” būtību ir izteicies izcilais rusologs S. Meļņikoff, kurš Rīgā un Jelgavā 2015. rīkoja izstādi “Maidana cilvēki”, kurā tieši pretī Ministru kabinetam krievu fašistiskā izdzimteņa, Korena, rokaspuiša piesegtie krievu necilvēki rīkoja vandālisma aktu.
  “Русскому государству удалось лишь одно несомненное достижение, над которым веками бились философы и моралисты: оно дало миру простой и четкий критерий Добра и Зла. А именно, если Россия что-то искренне, не для проформы, одобряет и поддерживает — значит, это зло. Если же она выступает резко против чего-либо — значит, это добро.”
  https://www.youtube.com/watch?v=c2YkZ2TzG5w
  http://ipvnews.org/

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 05.04.2022. 15.19

Kas kopīgs sabiedrisko mediju un putina krievijai- ideju uzspiešana! Jebkādu diskusiju,sarunu trūkums.
Sabiedrības interešu ignorēšana, pašu vadoņu pārliecības kā vienīgās pareizās priviliģēšana.

Kāpēc jāmaksā xnodokļi valstij,kurā ir tik putiniski mediji?

Lai Brauna un Kozins piesakās darbā pie putina, tur viņu vieta.

+2
-2
Atbildēt

0

Sskaisle 05.04.2022. 15.14

Feisbukā tāda vēsturniece kā Inese Dreimane apgalvo,ka ir sekojusi līdzi no Krievijas atbraukušā žurnālista Leonida Rogozina publikācijām, jntervijām un videoziņām.
Es nē. Par tdu Rogozinu vispār uzzināju no ID feisbuk konta.

Tagad lasu,ka sorosa fonda cilvēki vada sabiedrisko televīziju un tajā turpina ziņas sniegt ne tikai atklāti meļi un ziņu viltotāji, bet arī Maskavas cilvēki. Piemēram, no Maskavas atbraukušais Dubass un mūsu melis žurnālists Kozins solīja latviešus integrēt. Abi sabiedriskajā TV runāja krieviski,tad taču iznāk,ka sab.TV latviešus integrēs krievu pasaulē= krievu valodā.

Ja par L.Rogozina izteikumiem šaubīgs palicis arī Augstās patiesības kantoris re:check , vai ir pareizi šo cilvēku no putina krievijas laist sludināt sabiedriskajā TV, jeb tā ir tāda putina ietekmes demonstrēšana?

No vienas puses mums rāda, cik drausmīga ir Krievijas agresija=karš Ukrainā, miljonus mēs ziedojam ukraiņiem,paši ievelkot vēderus, bet sabiedriskais tv dod ēteru putina ietekmes cilvēkuem. Kā tad tā?

Vai sab un dp pārbauda ,no kyrienes šiem putina krievijas cilvēkiem tie miljoni īpašumu iegādei?

Kā lai uzticas tždiem medijiem?

+2
-1
Atbildēt

1

  QAnon > Sskaisle 06.04.2022. 10.28

  Ņemot vērā lielo Vienotības stipendiju maksātāju: ABLV un Rietumu bankas, notirgoto UA skaitu Krievijas bandītiem un FSBešņikiem, nevienu šeit neinteresē ne tikai naudas izcelsme.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: