Mūža lielākā loma 7

Komentāri (7)

mumss 08.04.2022. 17.50

Paldies dievam, Zelenskis nav jāslavē. Viņš ir tik dabisks, tik pārliecinošs, ka viņu pavisam droši var uztvert kā vienu no mums (jā, arī mums, kaut mums tāda Zelenska nav un tur neko iemācīties nevar…). Bet apbrīnot gan viņu var. Un arī mācīties – no viņa. Citstarp – kā savākt tādu komandu, kur praktiski katrs ir personība, palikdams zobratiņš kopus spēkā: bez pretenzijām, bez uzspēles, bez sevis demonstrēšanas (ko vērts vien Arestovičs!). Lielā mērā tieši pateicoties Zelenskim, viņa prasmei uzrunāt cilvēkus cilvēciskā veidā, pasaule strauji nosvērusies Ukrainas pusē: no Skandināvijas līdz Brazīlijai, no Vācijas (kaut ļaudis vairāk un drošāk nekā valdīšana…) līdz Japānai (kaut varēja palikt – nu, tas ir tālu, lai viņi paši tiek galā).

0
0
Atbildēt

0

QAnon 29.03.2022. 20.15

Manifestācija Ukrainas atbalstam Filadelfijā. https://www.youtube.com/watch?v=O6jszaMIJRs Ir Polijas, ir Lietuvas tikai neviena Latvijas karoga. Laikam jau tur dzīvojošie latvieši visi balso par Ukrainas ienaidniekiem: ģem-parķiju un tās nelietīgākiem izdzimteņiem, Obamu un Baidenu.

0
0
Atbildēt

0

QAnon 28.03.2022. 12.18

Lasīt vajag trenēties. Es bērnībā sāku ar Karlsonu, pēc tam nāca Toms Soiers un pārējie. Es neesmu rasists, ja domā manu nepatiku pret mongoloīdiem. Tādas nav, ja vien mongoloīdi nav pravoslavnutijie sektanti. Jaceņukiem nav jāpaliek par gogoļiem, bet krievu interventiem svētā ukraiņu zemē gan ir jāpaliek par melnzemi. Lai krievs iet lekt savas uzvaras častuškas un pļaskas Getliņos, bet ne humānas valsts galvaspilsētas centrā. Līķes un Zatļera latviešu dehumanizācijas (rusifikācijas) plāni ir izgāzušies.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 25.03.2022. 18.08

Un tomēr.
Noteikti jāuzraksta,ka konkrēti es esmu sajūsmā arī par
Nr1 Baidenu!
Nr2 Šolcu!!!
Nr3 Džonsonu un Makronu.
Brīnos,kāpēc neizskan Fon der Leeinas vārds.
Polija jau mana mīlestība tāpat ir bijusi. Vienkārši lepojos ar viņiem

Un kas pierādās kārtējo reizi – cik nenormāli svarīga ir cilvēka personība. Cik nenormāli liela vara var būt viena cilvēka rokās.

+3
0
Atbildēt

0

not mii 25.03.2022. 14.21

paldies par rakstu , vēl špīglī bija Šrēderu atmaskojošs raksts – viņš bija cēlies no nabadzīgas pēckara ģimenes, to arī vajadzēja pieminēt, kā Šrēdera trūkumu. Miljoniem ukraiņu stājas pretim agresoram , ko? – lai aizstāvētu jaceņukus un zeļenskus? – Varoņiem slava. Slava Ukrainai. Nāvi puķinam. Bioatkritumus utilizēt.

+1
0
Atbildēt

1

  QAnon > not mii 26.03.2022. 12.05

  Ukraiņi karo, lai nepaliktu par krieviem, kas ir daudz sliktāk, nekā varoņa nāve kaujas laukā. Vēl 2013. es uzskatīju, ka Ukrainas Rietumu apgabaliem jāatdalās un lai tie hoholi tur austrumos dzīvo paši kā māk. Ja Putins nebūtu iebrucis, hoholi tā arī būtu turpinājuši savu degradāciju līdz krievu stāvoklim, bet pateicoties Putinam, hoholi apjēdza, ka tomēr ir ukraiņi un piederīgi slāvu brālībai un nevēlas būt ar mongoloīdiem – Ordas orkiem. Kas attiecas uz Zeļenski, man viņš nepatika jau no paša sākuma, īpaši par to, ka “jābeidz ir šaut”, proti, lai ienaidnieks nogalina ukraiņus, bet mēs nešausim pretī. Izrādījās, tomēr, ka klaunam var būt tērauda serdenis, bet Putins, kā bija gļēvs pederasts – pedofīls, tāds arī ir palicis, tikai nu jau pasen kā impotents.
  Nesen uzzināju, ka ASV ir gatavas uzņemt Ukrainas bēgļus, tie varētu būt, kam ASV dzīvo tuvinieki un sodomīti un transvestīti. Tas mani nopietni sadusmoja, ka ne sievietes un bērni, bet fiziskie un morālie invalīdi. Apdomājot sapratu, ka ASV tomēr sniedz palīdzību, jo dabas kļūdas nebūs ne karavīri, ne inženieri, ne ķīmiķi un fiziķi, kas tik ļoti vajadzīgi kara apstākļos, tie drīzāk vienmēr ir traucējoši spēki, kā mēs to redzam Latvijā, kad tika aģitēts par Pilsonības likuma “0” variantu, kad aizstāvēts krievu zvērību slavējošs piemineklis, Karātavu laukumā, kad tika izrādīta sajūsma par nēģeru bandu marodierismu un vandālismu ģem-parķijas pārvaldītos štatos un pilsētās. Ukrainā atstātās sievietes un bērni ir spējīgi nošaut ienaidnieku, tātad ir noderīgi un vajadzīgi valstij.

  +2
  -1
  Atbildēt

  1

  not mii > QAnon 28.03.2022. 09.08

  palagu nelasīju – piedod – bet, ja sākums nav rasistisks, tad , kas ir rasisms? Ja visi tie jaceņuku ukraiņi paliktu par gogoļiem vai platonoviem (nu tas no Čevengur) – tad nu , točna, neraudātu. Kāda vaina karātavu laukumam – ?- īstenie latviešu patrioti grib, lai krievs iet lekt savas uzvaras častuškas un pļaskas Brāļu kapos? Vīķe arī gribēja sapārot visu ko kopā – nu latviešus ar pārējiem latviešiem , bet sanāca tikai pārstrādāta doktordesa. Viņa bija varena, citam nepietika Puķina finansējuma?

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: