Jauniešu līdzdalība Latvijā pieaug: vai ar to pietiek? 2

Komentāri (2)

kolpants 05.01.2022. 11.07

Proti, vienuviet pulcēt jauniešus un lēmumu pieņēmējus un veidot dialogu, lai rosinātu jauniešiem svarīgu jautājumu risināšanu; attīstīt digitālās prasmes un medijpratību jauniešu vidū, mācot atpazīt dezinformāciju, viltus ziņas, propagandu; izmantot alternatīvas, inovatīvas, digitālas jauniešu līdzdalības formas, kā arī paplašināt līdzdalību dažādās jauniešiem nozīmīgās jomās (veselība, sports, vides aizsardzība u.c.), neatkarīgi no tā, vai tās pārvalda publiskais vai privātais sektors; sagatavot jauniešus aktīvai dalībai sabiedrībā, izmantojot mācības, simulācijas spēles u.c. instrumentus; veicināt līdzdalības jautājuma un citu Eiropas vērtību aktualizēšanu un izpratnes veicināšanu informatīvajās kampaņās.

О да, это целая индустрия уже сейчас – такие мероприятия! Это же интереснее и приятнее, да и медиа эффект какой, чем просто собраться и ходить убирать территории. И не на словах, а на деле заниматься делами во благо зеленых проектов. Например, перестать менять телефоны каждый год, не гнаться за модой в плане частой смены одежды, заниматься другими такими же неочевидными, но зато фактически важными делами.
Но, понимаю, это же сложнее, скучно и не интересно.

0
0
Atbildēt

1

  neuztrauc54 > kolpants 14.01.2022. 12.30

  Valodu bneprot vai nu tūrists, kurš to nav paspējis iemācties, vai muļķis, kuršnevar iemacīties, vai okupants,kurš uzspiež savu valodu. Gļēvajiem putinlīdējiem no or.lv cenzūras atgādinu, ka likumu neparkāpjoši komentāri tiks atkartoti tik reižu,cik vajadzēs. ja kaut kas neapnmierina,ejam uz oficialu konfliktu un tu, kolpantēn, arī nāc. Nekādu gļēvu un nelikumīgu komentaru dzēšanu es nepacietīšu.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: