Šodiena vēstures līdzībās 7

Komentāri (7)

D 19.10.2021. 22.11

Paldies par interviju!

+3
0
Atbildēt

0

jurists 14.10.2021. 09.04

Izcila intervija! Paldies!
Visās valstīs ir savs daudzums ciema muļķīšu. Pandēmija atklāj, ka pie mums daudz ciema muļķīšu, kas nav spējīgi racionāli domāt, ir ne tikai skolotāju, ugunsdzēsēju un valsts ierēdņu vidū, bet diemžēl arī valdībā.

+11
-1
Atbildēt

2

  Sskaisle > jurists 14.10.2021. 09.40

  un tie ciema muļķīši jo vaorāk rodas tur kur ir absolūti korumpēta, ar konkrētiem izcenojuemim iztaksēta tiesu sistēma un degradējusies, no sabiedrības ataruta un attālināta kultūra – kārtējais nelietis, kurš spārda apzagtos un apkrāptos nabagus un sajūtas par to varens – nu izdzīvo savu pārākuma orgamsu, gan būs arī ciema muļķīšiem savējie ….

  0
  -4
  Atbildēt

  0

  QAnon > jurists 15.10.2021. 13.01

  Pagājušās nedēļas nogalē ASV aviokompānija Southwest neizpildīja 2000 reisu. Pēdējo gadu ierastā manierē tika samelots, ka vainīgi laika apstākļi, kaut arī citu kompāniju lidmašīnām tie netraucēja, pēc tam tika palaistas pīlītes, ka reisi nenotika aviodispečeru trūkuma dēļ. Beigās atklājās, ka 9000 pilotu streikoja, protestējot pret varmācīgu nopotēšanu.
  Lieki teikt, ko ekonomikai nozīmē pasažieru lainera pilots, tā vērtība, ja tā var rēķināt, ir daudzi simti tūkstoši dolāru, atšķirībā no obamām, baideniem, pelosēm, dombrovskiem, pavļutiem un kariņiem, kuri ir tik vērti, cik spējīgi vienā dienā izrakt garu grāvi un arī tad ar noteikumu, ka tas tiek pareizi rakts. Ja tie sadomā darīt ko citu, tad to vērtība jau ir ar mīnuss zīmi.
  Papildinājums. Aviokompānija jau ir atteikusies no apkaunojošās nelikumīgas prasības.

  0
  -4
  Atbildēt

  0

Sskaisle 14.10.2021. 06.20

Godīgi sakot – kopš šis cilvēks sabiedrības uztraukumu par mediju vēršanos pret tradicionālām vērtībām nosauca par stulbumu, man viņš ir ar mīnusa zīmi, pievienots buntītei ,kur jau kaitišs un co un nolikts dziļi pagrabā.

Vakar lasīju,ka nāk.gada budžetā kult.min. papildus! saņems 30 milj, vienlaicīgi ,ka sāk atslēgt elektrību tiem,kas nespēj to samaksāt,ka mirst cilvēki ,jo nespēj apmaksāt ārstu, ka mediķiem algu palielināšanai nav pat puse no piešķirtā finansējuma

Tieši tāpēc es atļaujos šos kuļturščikus jau sākt dēvēt par morāliem un ētiskiem kropļiem,konkrēti sākot ar NA – kretīniem ar pieredzi .

Tad vvkf – kas simtus tūkstošus notriecis ,lai sabiedrību pārliecinātu,ka geju tiesības ir vienīgais demokrātijas lakmusa papīrītis.

Tagad brektes virzītā pedofīlijas legalizēšana

Tādai kultūrai ir nāves eņģeļa smaka un izskats…. nelasīšu, šitos neliešus nelasīšu … vienīgais,ko spēju savā bezspēcībā….

+2
-13
Atbildēt

1

  J.Biotops > Sskaisle 14.10.2021. 10.56

  Par “kuļķurščikiem” (būtu labi atrast latviskāku terminu, bet nemāku) piekrītu, kaut pats varētu par tādu uzdoties, ja gribētu. Tomēr nevajadzētu pārspīlēt NA lomu – visādi attīstītie nu jaunkonservētie šajā ziņā no lāpnešiem neatpaliek.

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > J.Biotops 14.10.2021. 12.18

  Sēdi savos rapšu laukos un raksti dzeju? Nevar būt!!!
  Neticu.

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: