Vai droši iet rapšos? 9

Komentāri (9)

Sskaisle 14.06.2021. 10.00

Kas man nav saprotams – kā tas nākas,ka NA = Gerharda vadītā ZM tik krasi palielinājusi mūsu zeme ķīmiskošanu , visādi to atbalsta un veicina un vienlaicīgi – no ek. atjaunošanas miljardiem pieprasījusi simtiem miljoniem , lai veicinātu zaļo ekoloģisko lauksaimniecību.

Mums visiem cels nodokļus, nabagiem atkal plēsīs 9 ādas, tad kā vārdā? Lai pelnītu oik afēristi un ” zaļie” indētāji?

+2
-1
Atbildēt

0

lindab456 13.06.2021. 01.54

Ir jāatgriežas pie Latvijā tradicionālām lauksaimniecības kultūrām, augu sekas – rapša uzvaras gājiens ar savu prognozējamību ir biedējošs. Vai no kukurūzas nekādu mācību neesam guvuši? Labības lauki, griķi iet mazumā, tāpat, linus vairs neredz. Agāk pie katras mājas bija kartupeļu lauks, sakņu dārzs, ganību pļavas, tagad kaut kas tāds vairs redzams tikai dziļos laukos.
Agrāk pēc labības novākšanas lauks bija pilns ar strupastēm, pļāva rēķinoties ar zaķiem un citu dzīvo radību, savukārt, miglotie lauki ir brīvi ne tikai no nezālēm, rudzupuķēm un kaitēkļiem, bet tā arī vairs nav mājvieta dzīvniekiem. Kāda būs tālākā ietekme pa barības ķēdi, vai ir zināms, kā tas atsauksies uz vanagiem, stārķiem, lapsām uc.?Laucinieki, kam piemājas zeme robežojas ar miglotajiem laukiem, stāsta, ka ir izzudušas vardes uc. abinieki. Nav prātīgi mierināt sevi ar dzīvniekiem, kas līdz ar mežu izciršanu tiek izspiesti no ierastās dzīves vietas.

+1
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 10.06.2021. 15.07

Vakarvakarā izlasīju santa.lv interviju ar nu jau no vēža mirušo Inesi Ikstenu.
Vienā vietā viņa saka,ka daudz domājusi un ar ārstiem runājusi,kāpēc viņa saslima,jo ir līdzsvarots,mīlēts un mīlošs cilvēks, laimīga sieviete, māte, darbiniece, dzīvo veselīgu dzīvesveidu.

Lūk, atbilde – tāpēc ka Latvijā – Eiropas vienā no korumpētākajām valstīm ķīmija iet uzvaras gājienu – tik bagātīgs lobijs – nopirks jebkuru mediju, par politiķiem un ierēdņiem nemaz nerunājot.

Unā ir intervija ar Goran Gora – par dēla onkoloģisko saslimšanu ….

Zemnieki pelna uz līdzcilvēku dzīvību rēķina.

Tas nav normāli, tā nedrīkstētu būt. Bet ko tu padarīsi bagātiem… lasīju,ka čakstes mazmeita Latvijas zemi pārdevusi Jordānijas pilsonim – lauks. zemju lielīpašniekam ….

Skaidrs,ka jo vairāk zemi izpirks bagātis ārzemnieki,jo “nekaitīgāka” būs tās ķīmiskošana …..

+3
-1
Atbildēt

1

  J.Biotops > Sskaisle 11.06.2021. 16.49

  Тьмы низких истин нам дороже
  Нас возвышающий обман…

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > J.Biotops 11.06.2021. 22.10

  To jau es tagad esmu sapratusi,ka Tu esi zemnieks un novērtē ķīmijas sniegtās peļņas iespējas.

  Nu es Tevi šai ziņā neatbalstu. Nu stāvi uz galvas, izlec no biksēm, bet es tik un tā uzskatu,ka ķīmiķotāji ir slepkavas. Nu ir … var taču visādi slepkavot – nav taču obligāti jāgiljotinē vai jāšauj

  Žēl, ka tā… biju iztēlojusies,ka ja biotops,tad dabas draugs, bet tu redz ,cik traki pretēji viss ir īstenībā

  +1
  0
  Atbildēt

  2

  QAnon > Sskaisle 12.06.2021. 08.58

  Lai tuvāko 50 gadu laikā planēta spētu pabarot 20 miljardus nēģeru parazītu, kā to plāno Vašingtonas un Briseles un tevis savēlētie Latvijas, kremlim paklausīgie pederasti, bez augsnes un augu ķimikalizācijas, nekādi neiztikt.
  Nav variantu, vai nu atveseļojošais nacisms, vai 80% planētas iedzīvotāju nāve no onkoloģijas līdz 30 gadu vecumam.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  J.Biotops > Sskaisle 12.06.2021. 09.01

  Dusmupūcīt, sirdsmīļā ar to saprašanu Tev kā parasti – nu ne visai precīzi. Līdz zemniekam man tālāk, kā kājām līdz Mēnesim, kaut šo sabiedrības elites grupu pazīstu tīri labi. Ja par dabas draugu skaitāms tāds, kurš tic tiem, kuru iztikas avots ir sistemātiska melošana, tad tiešām nederu.
  Kamēr šo rakstu, aiz pilsētas dzīvokļa vaļējā loga koncertē tie, kurus algotie ornitologi pat mežā nedzird. Pūci dzirdēju naktī, bet griezes –aizvakar, izmetot mazu līkumu ar ciskudrilli (jāuzmanās, eži!). Medus (bites – sievas vaļasprieks) jau tagad sanācis vairāk (rapši, lupīna), kā pērn pa visu gadu, bet to Tev nedabūt – pārdošanai neražojam, tikai radiem un draugiem.
  Lauku māju vietējais ērglis uz mani dusmīgs – ko tāds bezastainis grozās pagalmā, kur garšīgas vistas, kad zaķis iemūk biezos krūmos un lauku peles apnikušas – nu postā tā daba, galīgā postā. Melnais stārķis toties nedusmojas nemaz.
  Pilsētā man nopietnas domstarpības ar žagatu – kategoriski atsakās no fotosesijas, tāda smalka dāma, tīra un spodra. Toties strazdi un visādi sīkputni cimperlīgi nav. Brūnkakla pīļu lielģimene lepni pozēja vēl tajos laikos, kad mācītie ornitologi noliedza to esamību Latvijā.
  Dārzā pie laputu tēmas nopietni ķēries čunčiņš – laikam dabas ienaidnieki šo padzinuši no likumīgās vides.
  Ja gadās pabāzt degunu ārpus Rīgas – kilometrus 15 aiz lidostas dzirdēsi kokvardes, ja paveiksies, satiksi arī pupuķi.
  Par laimi apmaksātie dabas draugi skaidri zina, ka patiesībā dabā nekā no aprakstītā nav. Zinātniski pierādīts, no budžeta finansēts. Turpinām rakstīt projektus, dabūsim vēl.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > J.Biotops 12.06.2021. 11.27

  Nemelo – Tu rakstīji,ka Tavā sētā vedekla ar bērniem par rapsi dzīvojas.

  BBC ir videostāstspar to kā pesticīdi ietekmē vīriešu dzimumspējas zudumu…

  Nav jātic man – klausies zinātniekus

  0
  0
  Atbildēt

  1

  J.Biotops > Sskaisle 12.06.2021. 13.06

  Dusmupūcīt, lasītprasmes trūkumu Tev kompensēt nevaru

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam