Stabilitāte uz dilstoša pamata

4

Komentāri (4)

vvilums 11.06.2021. 00.39

Negāju uz vēlēšanām, jo nav neviens vietējais masu medijs, kurš uzturētu kaut cik demokrātijas pamatprincipus. Vēlētāji caur surogātavīzēm pataisīti par” auniem”, -negribējās pievienoties “baram”.

0
0
Atbildēt

1

  Andris Vītols > vvilums 11.06.2021. 17.35

  Vai pats nespējat domāt ar savu galvu, ja jums vajag to avīzi, kura pateiks priekšā ??? … Kurš Jums spiež pievienoties ” baram ” , varat taču pats personīgi aprunāties ar kandidātiem un tad izdarīt izvēli. Vienmēr kāds traucē – tā ir tikai sava slinkuma attaisnošana.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Finegans 10.06.2021. 20.44

Pieļauju, ka katram (vai vismaz katrai sociālajai grupai) ir savi iemesli kāpēc neaizgāja/aizgāja pie urnām. Dažiem- tāpēc, ka nebija “haļavas” šņabja vai banānu, dažiem, -tāpēc, ka bija, dažiem- tāpēc, ka nestartēja/startēja kāds rads vai smukā kaimiņiene, dažiem-tāpēc, ka neredz lielu jēgu.
Prognozēju, ka lejupejošā tendence turpināsies. Cik ilgi un kamēr- labs jautājums. Varbūt tikmēr, kamēr “politiskā atbildība” kļūs par kaut ko reālu. Varbūt tikmēr, kamēr par smagiem noziegumiem iesēdinātie nevarēs kandidēt uz deputāta krēsliem.

0
0
Atbildēt

1

  Andris Vītols > Finegans 11.06.2021. 18.21

  Par neatkarību nobalsot aizgāja visi latvieši, kuri varēja paiet (pamatā visi). Bija viens saprotams MĒRĶIS. Tagad pa lielam tā izvēle nav BŪT vai NEBŪT . … Tagad ir jādomā ar savu galvu par dažādiem partiju piedāvājumiem, tie jāsalīdzina, jāvērtē. To vēlēšanos domāt mazināja ZZS demagoģija, kas bija pretīgāka par INTERFRONTES un KPV LV savulaik pausto. … Ja nepārtraukti stāsta, ka Covid krīzē vainojami epidemiologi un Pavļuts, Kariņš, tad daudzi sāk šaubīties par dalību vēlēšanās. Ja stāsta, ka VISI SLIKTI, tad jau var neiet balsot. Lemberga ”FANI” protams aizgāja, jo arī P.Apinis un A.Daukšte darīja visu, lai viņu atbalstītāju Lembergu ievēlētu.

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam