Kļūdīties ir cilvēcīgi, ja kļūdu neuzveļ citam 1

Komentāri (1)

QAnon 17.05.2021. 21.32

Nekā īpaša Krievijas organizētās noziedzības un FSB pārvaldītā valstī. Putina favorīts, kuram, kā krievu militārista atvasei, vispār nekad nebija jānāk pasaulē, Vējonis, vairāk kā divdesmit miljonu lielo līgumu bez konkursa atdeva čekistiem, tā vietā, lai to izsolītu starptautiskā izsolē ar lejupejošu soli.
Lai arī čekisti ir speciālisti nagu maukšanā un citos dažādos noziegumos, kā piemēram politiķu pirkšanā un kompromitēšanā, viņiem prātā nebija, kā gudronu pārvērst sērskābē vai ģipsī un energoresursos: oglekļa oksīdā un ūdeņradī, tiem štelle neaizgāja. No valsts puses būtu bijis pareizi lauzt līgumu, piedzīt sankcijas un, nu jau normāli, sarīkot izsoli. Tā kā vides ministrijā sēdēja Putina slampas, Zatļera, tuvākais līdzskrējējs Sprūdžs, bet valdību vadīja Savicka apteksne, Dombrovskis, visai neliešu bandai nobrieda plāns par sataisīto brāķi no valsts izvilkt vēl liekus 16 miljonus. Tā nu sanāca, ka nozieguma pabeigšanas brīdī pie silēm vairs nebija Sprūdžs un Dombrovskis, to pabeidza kolorado lentenis, Straujuma. Gan jau domāju, ka arī abi mazie kroplīši par centību pa pāris simtiem tūkstošu saņēma.
p.s. izdzimteniem, kas šai vērienīgā latviešu valsts nozagšanas projektā, atļaujas pieminēt “kļūdīšanos” ir jābūt tur noslīkušo putnu un zvēru vietā.

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam