Tiesa stiprāka par oligarhu 25

Komentāri (25)

Sskaisle 03.03.2021. 08.27

Un vēl es domāju, ka runa jau nav par 350 milj eiro, gan jau ir visādi vēl sakārtoti ienāumus nesoši īpašumi.
Ma n par to cilvēki , it kā zinoši ir teikuši, bet nu – nevaru par to tieši rakstīt, jo es jau nezinu neko konkrēti.

Un ja visi – nu labi – kaut vai pārdesmit šādi “politiķi – uzņēmēji” tiktu arestēti ar mantas konfiskāciju – iedomājieties, kā mēs mainītos kā sabiedrība un valsts.

Tā vietā – jauni oik plāni, 2 miljardu apguvē, kurus nu “sitīs cauri” Briseles ierēdņu lēmumiem

0
0
Atbildēt

0

  Sskaisle > Bolero_10 03.03.2021. 08.24

  Paldies, es lsm,lv vienmēr izskrienu cauri un par šito jau agrāk bija rakstīts.

  Viens no upuriem bija man labas paziņas brālis, par kuru oficiāli tika ziņots… nu labi – lai paliek . Galu galā klāt nestāvēju,

  Bet nra. lv ir sirsnīga vēstule – Lemberga sveiciens no cietuma
  https://nra.lv/politika/340784-aivara-lemberga-sveiciens-no-centralcietuma.htm

  Jā un nesaprotu – kāpēc lietuvieši drīkst savus krāpniekus arestēt un apsūdzēt, bet Latvija tuprina piem, daudziem oik uzņemējiem maksāt būtībā noziedzīgi iegūtas naudas izmaksu varda tiešā nozīmē .

  Kur nu vēl skaistais stāsts par mūsu nezinīti inkēnu kur valsts pat neapzūdzēja 5 MILJ izmaksāšanā

  https://jauns.lv/raksts/arzemes/431090-lietuva-aizturets-viens-no-bagatakajiem-valsts-uznemejiem

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Sskaisle 03.03.2021. 12.47

  Salīdzināji ar. Lietuvas speciālie dienesti ķer krievu spiegus un atmasko pašu nodevējus, Lietuvas Prezidenti nebrauc pie ienaidnieka svinēt Staļina asiņaino uzvaru pār cilvēcību un veselo saprātu, Lietuva izpildīja nāvessodu krievu bandītam Borjkam Dekanidzei (mūsu variants būtu LC saimnieks Saška Lavents), Lietuvā notika krievu bandīta, Jurkas Borisova, pakalpiņa Paksa (mūsu variants Putina kuce Zatļers un viņa saimnieks, Meļņiks) impīčments, utt.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

murrey 25.02.2021. 23.16

[un patieso īpašumu slēpšanā amatpersonas deklarācijās] Noklausījos par šo preses konferencē – es gan neesmu jurists, taču manā uztverē pilnīgi neprofesionāls spriedums. Tajos laikos cilvēks vai nu bija īpašnieks vai nē un Lemberga gadījumā, vismaz pēc papīriem, viņš tāds nebija un pēc likuma ar to ir pietiekami.
[ Boriss Geimans veselības stāvokļa dēļ vairs nevarēja piedalīties tiesas sēdēs] Ierunājās sirdsapziņa…
[lūdza tiesu apcietināt Lembergu līdz ar sprieduma nolasīšanu, lai neļautu viņam aizbēgt.] Ja viņš to būtu gribējis, būtu izdarījis līdz spriedumam, kaut vai 21. februārī, ilūziju taču, domāju, viņam nebija. Bet darīt to pēc sprieduma īpašas jēgas nebūtu – vēl taču priekšā gadiem ilgas pārsūdzības, kuru laikā viņš būtu Ventspils mērs (un pat arī tagad būs). Manā uztverē – sīka, maziska un riebīga “iegriešana” un arī politisks aprēķins, tipar riebī un mazisks.

Un atcerēsimies, ka savā laikā Ivankins apsūdzību novērtēja kā visai vāju. Tā, ka attaisnošana vēl priekšā (protams, ja Latvija ir tiesiska valsts)un valstij vēl nāksies maksāt viņam kompensācijas. Žēl, ka ne no prokurora un tiesneses kabatas.

+1
-1
Atbildēt

0

QAnon 25.02.2021. 13.24

Fufels. Pret atklātiem Latvijas ienaidniekiem: Milušu, Lasmani, Vaškēviču, Miķelsonu, Magoni, Rimšēviču, tiesa ir absolūti bezzobaina un praktiski neiespējami, ka kamēr kremlis nebūs pārvērsts asiņainās drupās, ienaidniekiem: TECII 2. kārtas, Citadeles, LM, AirBaltic, OIK un citu valsts nozagšanas megaafēru vaininiekiem, būs visas iespējas nosprāgt mājās savās gultās. Tas pats attiecas arī uz 9. maija svinētājiem un latviešu varoņu piemiņas nīdējiem, kolorado lenteņiem.
p.s. Interesanti būtu paskatīties, kā patiesus oligarhus, uz kuru fona Lembergs un Šķēle ir utubungas: Skonto būve, Bindars, ABLV un Rietumu banku un Itera Latvija īpašniekus, kam kabatās ir pērkamie politiķi un MZL(masu zombēšanas), varētu tikt aizvilkti uz tiesu.

0
-3
Atbildēt

1

  Finegans > altinyildiz 07.03.2021. 21.43

  Aizkustinoša ir tava vēlme vienmēr kopā ar noziedzniekiem minēt Rimšēvicu. Aizmirsi gan vēl pieminēt, ka lembergu pareizticīgā Baznīca pasludināja par svēto.

  0
  0
  Atbildēt

  0

andrejs 25.02.2021. 11.28

Vai zināt, kas ir kronis visam?
Tas, ka kriminālajos noziegumos sodu piespriež tikai par smagāko noziegumu, bet administratīvo pārkāpumu sodus summē. Piemēram apturot auto par ātruma pārsniegšanu var pieplusot naudas sodu par nepiesprādzēšanos ar drošības jostu un dajebko citu.
Lemberga gadījumā noziegumu čupa, bet sods kā par vienu noziegumu, turklāt ar “atlaidi” par lēno izskatīšanu.

+2
0
Atbildēt

2

  QAnon > andrejs 25.02.2021. 13.34

  Vai domā, ka ar vienu mokošu nāvessodu vienam ienaidniekam par TECII2. kārtu par maz, vajag vēl pāris, arī par Citadeli, LM, OIK, draudiem izrēķināties, ar krietniem ministriem un visu pārējo?

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  Andris Vītols > andrejs 26.02.2021. 08.46

  Tas ir neparasti, ja tik daudz paņem – un notiesā. Neparasti laiki iestājušies!

  0
  0
  Atbildēt

  1

  andrejs > Andris Vītols 01.03.2021. 17.51

  ES runaju par principu, nevis par konkrēto gadījumu ar Ventspils Napoleonu

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 25.02.2021. 10.59

neesi taču tik naivs. Nu par šābrīža koalīcijas partijām cilvēki nebalsos.
Viena daļa nobalsos par gobzema partiju, bet pārējie ?

Viena lieta ir cerēt, cita lieta ticēt un vēl cita – īstenība -kā patiesībā ir.

Svēti ticu ka viena daļa sabiedrības tiešām lembergu uztver kā Latvijas Navaļniju – upuri. Un tam ir pamats – sākot ar mediju un tiesu pērkamību, beidzot ar politiķu pērkamību Latvijā

Manas māsīcas slepkava ir ielikts cietumā. Valsts viņam garantē tiesības lēmumu pārsūdzēt.
Ja viņam sodu – gadus cietumā samazinās, es noteikti turpināšu tiesāties . Bet redz kāda demokrātija – viņam slepkavam valsts visu apmaksā, man jādomā kur ņemšu naudu , lai tiesātos.

Izlasi, ko te raksta par ABLV banku – kāpēc tā nav likvidēta

+1
-1
Atbildēt

1

  Jānis Lakijs > Sskaisle 26.02.2021. 12.10

  “viena daļa sabiedrības tiešām lembergu uztver kā Latvijas Navaļniju”
  Nav viegli būt “lembergam”, kur nu vēl Navaļnijam. Ņems un nokancelēs…
  Die Menschenrechtsorganisation AI sieht in dem russischen Oppositionellen nicht länger einen “gewaltlosen politischen Gefangenen”. Hintergrund sind Beschwerden über Aussagen Nawalnys vor vielen Jahren.
  https://www.dw.com/de/amnesty-geht-auf-distanz-zu-alexej-nawalny/a-56679637

  0
  0
  Atbildēt

  0

Atis Priedītis 25.02.2021. 10.48

Fragments no topošās grāmatas “Kristaps – slepenie protokoli 2.Atgriešanās”
Neliels paskaidrojums. Tie, kuri ir izlasījuši nesen izdoto grāmatu “Kristaps – slepenie protokoli” jau ir sapratuši, ka šī grāmata sižetiski brīžiem sasaucas ar grāmatām “Meistars un Margarita” un “Kāds pārlaidās pār dzeguzes ligzdu”. Topošajai grāmatai nāks klāt kaut kas no lugas “Godo gaidot”.
Un atkal notika Kristapa tikšanās ar Gulbja zvaigznāja planētas Zinātnieku grupu. Turpinājās sarunas par Kristapa pirmo Zemes misiju, jo iepriekšējās sarunās Kristaps bija šo to noklusējis.
– Tātad, tu atzīsti ka par savu pēdējo slepeno dienestu pratināšanu visu tomēr nepateici, – teica Zinātnieku grupas vadītājs.
– Jā, man šķita, ka tas nav pārāk būtiski un tomēr gribu izstāstīt arī par to ko es nepateicu, – atbildēja Kristaps.
– Labi, stāsti!
– Mana pratināšana gāja jau uz beigām un pratinātāji bija sākuši piekļūt manas psihes arhetipiskajiem slāņiem. Es jau biju paspējis pateikt, ka esmu gan Jēzus, gan Mozus un tad atvērās slāņi, kurā atradās Dievu arhetipi.
– Kā tieši tu pratinātājiem to pateici?
– Es runāju pirmajā personā – Es esmu Jēzus vai es esmu Mozus un katru reizi īsi paskaidroju savu teikto.
– Un pēc tam?
– Nākamie atvērās antīko Dievu slāņi. Kārtību vairs precīzi neatceros bet tas notika apmēram šādi: Antīkie grieķu Dievi, arī pats Zevs un ēģiptiešu Ra. Bet pats būtiskākais bija cits. Es pateicu, ka esmu tās tautas Dievs, kuras valstī es dzīvoju. Un pratināšanas izskaņā pat – Es esmu Dievs, kurš ieradies uz Zemes glābt cilvēci no bojā ejas.
– Kas tev saistījās ar vietējās tautas Dievu?
– Es pateicu, ka esmu ieradies glābt šo tautu no bojāejas.
– Kāpēc tas šķita tik svarīgi?
– Vēlāk izrādījās, ka šī tauta un šīs tautas valsts tiešām tiek mākslīgi iznīcināta. Pie varas pēc ilgstošās okupācijas palika tie paši cilvēki, kuri pie varas bija okupācijas laikā. Es to sapratu uzreiz, tikai apkārtējie cilvēki tam nespēja noticēt. Pagāja 30 gadi līdz cilvēki sāka saprast, ka taisnība ir bijusi man un viņi visus šos 30 gadus ir tikuši ļoti prasmīgi krāpti. Tikai pēc 30 gadiem šī tauta pamazām sāka atbrīvoties no to cilvēku varas, kuri šo tautu un valsti centās iznīcināt.
– Vai tas izdevās?
– Jā, ne tik ātri un ne tik viegli kā gribētos. Bet tautas alkas pēc patiesas brīvības izrādījās stiprākas par centieniem tautu visu laiku turēt apspiestībā.

+2
-3
Atbildēt

1

  Atis Priedītis > Atis Priedītis 26.02.2021. 08.29

  Grāmata šobrīd tiek ļoti aktīvi lejupielādēta un iespējams, ka pavisam drīz par šīs grāmatas esamību beidzot uzdrošināsies uzrakstīt arī kāds lielais masu medijs.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Ilze Pētersone 25.02.2021. 07.16

Uzslava “Ir” vāka dizainam ar strīpaino Lembergu!

+8
0
Atbildēt

1

  QAnon > Ilze Pētersone 27.02.2021. 15.41

  Kritīs kremļa vara un propagandoni būs laimīgi, ja varētu ar Lembergu apmainīties likteņiem.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 25.02.2021. 04.54

Jā un vēl es domāju,ka lembergu upurē,lai valdība drošāk un pārliecinošāk ES ekonom. atveseļošanās 2 miljardus izsniegtu oik uzņēmējiem. Lai tauta gruzās par mocekli – kas par ,kas pret arestu, bet lai neuzdod jautājumus par dsudz daudz daudz vērienīgāku naudas izsaimniekošanu.

Tāpat es nespēju saprast par būvnuecību – mediji – nu uzrakstiet – cik Rīgā un Latvijā ir tukšu ēku. Kāpēc būvē jaunas,lai tās atkal būtu tukšas un lai nauda būtu izšķiesta.
Kauns teikt – bet es priecājos,ka manās kāpnēs nu jau 3.dzīvoklis stāv tukšs. Bet krastmalā var redzēt veselas ēkas – gadu gadiem tukšas, bet cels jaunas unvēlreiz jaunas.

Nu ko man domāt? Ko secināt?

+2
-6
Atbildēt

0

Sskaisle 25.02.2021. 03.55

Pamodos,jo bija baigie murgi. Pilnmēness.
Vakarā runāju ar vienu labu paziņu- viņa mani nobaidīja. Pamatīgi. Tad vēl ziņas paklausījos un viss – kūkoju. Varbūt iziešu pastaigāties, bet drusku bail. Vakarā sētā bija briesmīga kliegšana. Varētu lasīt, bet tāds baigais nemiers.
Vārdu sakot – viss slikti ne jau tikai Lembergam

+1
-2
Atbildēt

0

Sskaisle 25.02.2021. 03.52

Es cenšos vispirms grāvi pārlekt un tad saukt urrā.
Nākošajā saeimā vairākumā būs ZZS , tie tad sakārtos lietas tā,ka tiesu sistēma palēkdamās svēto mocekli atbrīvos.
Domāju,ka arī ECT darīs ko varēs oligarha labā tā kā – neskriesim ratiem pa priekšu.

+1
-6
Atbildēt

2

  J.šveiks > Sskaisle 25.02.2021. 09.12

  es esmu pretējās domās , jo kompartija ir nogāzta un atpakaļceļa tai nevar būt.

  +7
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > J.šveiks 25.02.2021. 11.00

  hā – nu mīļais šveik – nu elle un indija – nu kā vari būt tik naivs ?!!!!

  +1
  -3
  Atbildēt

  1

  J.šveiks > Sskaisle 25.02.2021. 12.41

  politiskie līķi nav līdz šim cēlušies , nolemtība nemainās

  +5
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > J.šveiks 25.02.2021. 13.39

  “Politisko līķu” idejas dzīvo un uzvar. Ar Šlesera ieliktnīšiem: Ozolu un Magoni, Vienotības morālie invalīdi pagarināja darba attiecības un turpina Šlesera ieviesto UA dalīšanu krievu bandītiem un čekistiem.

  0
  -3
  Atbildēt

  0

  QAnon > Sskaisle 25.02.2021. 13.29

  Šaubos vai. Jādomā, ka vēl iepriekšējās Saeimas vēlēšanās kremļjaģas izmantoja ASV ģem-parķijas viltošanas
  Dominion Voting Systems, kā rezultātā vienas Vienotības vietā, Saeimā iekļuva vēl tās kroplās atvases: Jaunā komparķija un Par(OIK).

  0
  -1
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam