Diktatoru vājums

4

Komentāri (4)

Sskaisle 24.01.2021. 07.37

“Batrikādēm “30 gadi. Dāvanā valsts sagatavojusi korupcijā apsūdzēto attaisnošanu un “ciešanu” kompensēšanu.

Savukārt, Rīgas Dome samazina sabiedriskā transporta reisu skaitu, lai vairāk ir ko kampt pašiem! Kungi ar sabiedrisko nebrauc un ka nabagi inficējas šos vismazāk tas uztrauc.

Līdzīgi kā valsts simtgadē bija noorganizēts – kamēr kungi svētku koncertā baudīja mākslu un šampi – tikmēr nabagi kā prusaki krita uz perona no pārpildītiem vilcieniem.

Ne jau esošie vai potemciālie diktatori kaimiņos apdraud mūsu labklājību, tiesības un pat dzīvības. Pašu kungu nežēlība un alkatība ir tāds pats posts mums.

0
0
Atbildēt

0

J.šveiks 23.01.2021. 20.42

https://agoniya.eu/archives/36
Puķins novedīs krieviju līdz sabrukumam

0
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > J.šveiks 24.01.2021. 07.31

  Tev arī ir impēriska domāšana. Jo Putins viens pats neko nespētu.

  Un otra lieta – skaties, kas notiek Latvijā. Kaimīņa partijas petraviča būs ” iztīrījusi” pansionātus. Mēs sabiedrība par to kkusējam. Inteliģence steidzas pakalpot sorosistiem un drukā atbalsta vēstules tradicionālo ģimeņu un cilvēku attiecību izjaukšanai. Kas tādiem – valsts īstenots veco un nespējīgo cilvēku iznīcināšana.

  Lūk, par to uztraucies.

  0
  0
  Atbildēt

  0

vvilums 22.01.2021. 18.54

Navaļnijs lielākoties ir imperiālists, kā Putins, tikai jaunāks un nav koruptīvs kleptokrāts. Tāds Putina aizstājējs kremlim derētu ,jo pārstartētos attiecības ar rietumiem , Putinam varētu nogarantēt mierīgas vecumdienas un ar mazāku valsts izzagšanu turpinātu Putina iesākto “varenās Krievijas ceļu “.

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam