Par vienlīdzību 5

Komentāri (5)

murrey 09.10.2020. 14.14

[Laulība manās acīs ir mīlestības apliecinājums, nevis juridiska procedūra, ko izveikt, ja abi iegādājas, piemēram, kopīgu īpašumu.]
Manā acīs pirmām kārtām juridiska procedūra, tādas procedūras, ko bez mīlestības neuzdrošinātos darīt.

0
0
Atbildēt

0

murrey 09.10.2020. 13.14

[Ja esam atzinuši, ka laulības vai citas ģimenes formas jēga ir cilvēku saderība un brīvprātīga vēlme kopīgi veidot savu dzīvi, kā gan šo iespēju varam liegt jebkuram pieaugušu cilvēku pārim neatkarīgi no dzimuma?]
Un kāpēc ne jebkurai pieaugušu cilvēku grupai – kā daudzsievību un daudzvīrību vai vienkārši svingeru kopienai? No bioloģiskā un demogrāfiskā viedokļa tas būtu pat daudz saprotamāk.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 09.10.2020. 10.44

par Marsa parka saglabāšanu savāca 1`5 000 parakstu – ko saeima atbildēja – jūsu viedoklis ir sūds.
Meloja mums kā tādiem truliem lopiem, ka koku izcrišana un cilvē»ku viedokļu ignorēšana esot valsts drošības jautājums . Kauna nav! Kuras valsts – PUTINA Krievijas – kurtu nu Makrtons te mums pasniedz kā lielo draudzeni un parnteri?!

0
-1
Atbildēt

1

  Sskaisle > Sskaisle 09.10.2020. 10.46

  žurnālisti tā arī nezurakstīja, cik miljonus VNĪ pazaudēja Latvijas budžetam, kad būvnieki pameta Pils laukumā iesākot RMM ēku?
  Kur tad bija valsts drošība?

  Tagad savākti 10 000 paraksti un pēkšņi – izrādās, ka geju tiesības ir svarīgākas kā viksu cilvēKu tiesības

  Izbeidziet šo pretīgo muldēšanu

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 09.10.2020. 10.40

Tik negodīgi, ka patiesībā būtu jākliedz pret debesīm.

Ļoti uzmanīgi klausījos fon Leidenas uzrunu ES parlamentā. Viss uzsvars uz to, ka demokrātija ir homoseksuāļu un bēgļu tiesību atzīšana.
Tiešām ? Un kā ar tiesiskumu citām cilvēku grupām? Kā ar to, ka pat Vācija zaudē tiesiskas un sociālas valsts statusu, kamēr Austrumeiropa to tā arī nekad neiegūs?

Kāpēc bēgļu un homoseksuāļu tiesības ir vērtīgākas un svarīgākas kā manas tiesības, kuras valsts nenodrošina – par 30 gados nomaksātiem nodokļiem saņemt kaut elementāru veselības aprūpi,objektīvu informāciju , veselībai nekaitīgu vai vismaz mazkaitīgu vidi?

Vai tāpēc , ka pret pašu f Leidenu līdzīgi kā pret mūsu varnešiem ir izmeklēšana par naudas izšķērdībām – nodokļu naudas izšķērdēšanu , par ļaunprātīgu varas izmantošanu?

Ja sabiedrībai izpratne par demokrātiju tiek uzspiesta tikai kā minoritāšu tiesības un vairākuma – nodokļu maksātāju beztiesiskums,- tad diemžēl ir jau par vēlu – sabiedrība ir slima un valsts iekārta – konkrēti – savienības ideja – sapuvusi .

Milzīga vaina ir arī medijiem
Cilvēku vairums Latvijā ir izmisumā un bezcerībā – jo nav darba, nav pieejami medicīnas pakalpojumi, grūti neslimot piegandētās, ķimizētās vides dēļ, nenormāli dārgo pakalpojumu un preču dēļ jādzīvbo nabadzībā.

Tā vietā, lai saeima kārtotu likumus , kas nodrošinātu visu – arī homoseksuaļu elementāras cilvēktiesības – nēsājas ar kaut kādiem likumiem kā suns ar nozagtu desu.

Sabiedrisko mediju ēkai – lasi – būvbniekiem 55 miljoni – nu NEPLP vēl lielajām algām sanāks, bet žurnālistikai jau vairs nesanāks

Hallo – Raudsep – kaunieties te bļaustīties par niekiem un noklusēt par to, kas dzen zinīcībā visu sabiedrību

Patiešām bezcerīgi un skumji

+1
-2
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: