Lai muzejs atdzīvojas! 2

Komentāri (2)

Sskaisle 05.10.2020. 11.59

IR – kauns un vēlreiz kauns par jūsu vājo žurnālistiku!
Godīga un uzticama žurnālistika būtu tad, ja Nagle publicētu Sedlenieces viedokli.

Kāda ir patiesība – esnezinu, es nevaru zināt. Melu lieljunkuri, melu un manipulāciju un krāpšanās pasaules lielmeistari!

Vēl – JŪGENDSTILA muzejs ir izcils. Man patīk. Ir daži iebildumi, bet nu tomēr , ir un tas ir izcili. Es gan domāju, ka RD tur maz nopelna, bet nu lai būtu.

Bet – Čaka muzejs – tā ir mūsu traģēdija – vispār literatūras muzejs arī – pat skolēniem jāmaksā 2 eur ieejas biļete. Šitā superbagātā pilsēta, šitie superlabi apmaksātie ierēdņi un pat skolas bērniem jāmaksā ieejas biļetes muzejos.

Kaunieties ! Pat okupācijas laikos izglītība un muzeji bija par velti bērniem.

Neko nezinu par kokrēto dāmu – tāpēc nekā personīga, bet tas ir drausmīgi, ka mums jāmaksā tik nenormāli augsti nodokļi un pat mūsu bērni nevar saņemt izglītību – visi miljardi aiziet čekistainajai politmafijai

Miljardi aiziet valsts aizsardzībai. Sakiet – ko aizsargās cilvēki, kuriem nebūs nekāda ne etniskā, ne kultūras, ne valodas piederība Latvijai?
Kurai būs tikai pieredze par politmafijas izdrāzto tautu?

fuj – dusmas nenormālākās

0
-1
Atbildēt

0

murrey 04.10.2020. 19.53

[Patiesībā ministrs Nauris Puntulis bija izšķīries Sedlenieci virzīt muzeja direktores amatā, bet tad viņa atsauca savu kandidatūru, Ir pastāsta Puntuļa padomniece Inga Vasiļjeva.]
Tiešām? Tu saki? Tieši tik vienkārši…

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: