Rīgu «restartēs» 16

Komentāri (16)

Sskaisle 08.09.2020. 18.40

Staigāju pa parku, to kur celšot panorāmas ratu , jo naudas plūsma esot sākusies un redzot tos nenormālos sastrēgumus Raņķa dambī un Slokas ielā , iedomājos – bet paga – nu kāds gudrais lai nomierina manu karsto prātu – vai to ratu grib celt tieši te , laispeciāli paralizētu kustību uz vienas no galvenām Rīgas maģistrālēm? Vanšu tilts esot vēl sliktākā stāvoklī kā Akmens tilts un pa to drāžas visa Jūrmala – tad kā interesēs būtu paralizēt šo centrālo vietu?

Nē nu kāds apsauciet mani, ja manas aizdomas par tālu aizgājušas.

Bet mums, manā mājā nav ūdens, remontē un labi, ka pirms 5 brigāde atbrauca, citādi satiksmes dēļ mēs ilgi vēl gaidītu meistariņus.

Nu tā kaut kā

+1
-1
Atbildēt

0

aprelowandzhe95 07.09.2020. 16.21

CEKC Знакомства и не только, помогут скрасить одиночество и развлечь. Там легко найти девушку в своём доме или дворе и все анонимно и бесплатно. Просто попробуй—- https://bitu.ir/6WZ59K

0
0
Atbildēt

0

J.Biotops 03.09.2020. 10.49

“…smagākais darbs būs Ušakova laiku koruptīvo tīklu un struktūru noārdīšana…” Kaut nu tā būtu.

Tomēr pagaidām izskatās, ka ne mazāk smaga būs produktīva darba panākšana pašā laimīgi mirdzošajā koalīcijā. Teatrāla niķošanās jau iet vaļā. Ja JKP klātbūtni un ākstīšanos var pielīdzināt kā nebūt paciešamām zobu sāpēm, tad regresīvi Progresīvie var izrādītēs kā trakumsērgas infekcija. Tā, kā zināms, ir neārstējama, ja nokavē vakcīnu.

+1
-1
Atbildēt

2

  Kamielis > J.Biotops 03.09.2020. 13.49

  Kāda tur restartēšana? Vispirms jāsaprot kā darbojas milzīgais un smagais koruptīvās birokrātijas aparāts. Ja nav iemaņu pašvaldības darbā un to diemžēl restartētājiem nav, tad jaunie gudrīši no malas dažās dienās/gados neko nevarēs izdarīt. Vai tiks risinātas transporta problēmas, ielu un pagalmu stāvoklis? Nē taču, ir svarīgāki jautājumi – veloceliņi un koki. Cilvēki attopieties!

  +3
  -2
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > J.Biotops 07.09.2020. 08.41

  Nū – lēni, bet sāku saprast, ka esi patriarhāli labējs ekstrēmists. Kā saka – gatavs valdīt smagu roku.
  Līdz kādam brīdim tas strādā, bet tad uzkaras tāpat kā kreisie un centra un un valdītāji.

  Starp citu, par tiem sadegušajiem kastaņiem, ņem vērā, ka apdegušas lapas ir visu sugu kokiem. Un tās ir spdegušas karstajā saulē. Un vēl – neatceros, ka vēl pirms gadiem 15 – 20 Latvijā , jo īpaši Rīgā būtu bijis tik daudz nokaltušu koku.

  Šādā situācijā turpināt izcirst veselus zaļojošus kokus ir vienkārši noziegums. Man tas ir pamats neuzticēties jaunajiem Rīgas kungiem, jo tas ir pirmais lakmusa papīriņa testa rezultāts, ka arī šie kungi grib tikai pelnīt. Daudz pelnīt un par katru cenu pelnīt.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

Urga 03.09.2020. 09.26

Dīvaini bija dzirdēt Vj.Dombrovska “jaunās atziņas” Preses klubā par N.Ušakova vadības stilu. Izrādās Saskaņas iekšienē kaut kādas sadursmes bijušas arī kodolā, tikai Vj.Dombrovskis sbiedrībai par tām pirms vēlēšanām, acīmredzot, izvēlējās noklusēt.
Personīgi patīkams pārsteigums par Progresīvo labajiem rezultātiem, tiešām vēlētāju vēstījums nepārprotams.

+4
-3
Atbildēt

2

  QAnon > Urga 03.09.2020. 11.39

  Vai tagad svētkos būs jāizkar arī varavīkšņu krāsu karogi?

  +1
  -5
  Atbildēt

  0

  traductrice > Urga 03.09.2020. 11.57

  “Personīgi patīkams pārsteigums par Progresīvo labajiem rezultātiem, tiešām vēlētāju vēstījums nepārprotams.” -> PARiešiem ir ļooooti jādomā, ko darīt ar partijas “sejām” – Jaunupu un Bļodnieci. Partijai pievienotā Anete arī jau ir paplucinājusi savu basketbolistes spozmi un kļuvusi par iepriekšminēto “rokaspuisi” (laikam jāsaka – rokasmeitu). Nepārprotamais ātro kredītu lobijs un Jaunups ir galvenie iemesli, kāpēc neatdevu savu balsi šai apvienībai, neraugoties uz simpātijām pret Progresīvajiem. Par Vj.Dombrovski var teikt tikai vienu – izvilka nepareizo kārti. Būdams Vienotībā, bija samērā “lojāls krievs”. Kāda muša viņam iekoda pārdoties Saskaņiešiem, kuri viņu izmantoja par lietderīgo idiotu un rupji “kinuļi”? Visspilgtāk, kad vienam ausainim sāka degt pakaļa un vajadzēja doties trimdā Vjačeslava vietā (kā to džentlmeniski raksturoja pats Vj.D.). Politiķa karjeru, domāju, viņš var mest malā, jo nav vajadzīgs ne latviskajām, ne krievu partijām.

  +7
  0
  Atbildēt

  3

  Urga > traductrice 03.09.2020. 13.44

  Arī es neatdevu savu balsi par A/Par to pašu iemeslu dēļ, bet vēlēšanu iznākums mani ļoti iepriecināja un, ja pareizi sapratu, tad M.Bendika komentārs NRA par zilo aci (Daži Rīgas vēlēšanās ir dabūjuši zilu aci) man gāja pie sirds ļoti. Atceroties kāzu viesus kādās kāzās, to nav iespējams aizmirst:).
  Bet Vj.Dombrovska indīgums pēdējā laikā bija ļoti nesimpātisks, tagad jādomā par viņa apsvērumiem (varbūt intelekta līmeni), kāpēc, jo patiesībā Rosļikovs ar saviem draugiem tad iznāk, ka spēlēja atklātākām kārtīm, bet, kas nu viņu zin, kā tur īstenībā bija.

  +3
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > traductrice 03.09.2020. 16.16

  Kā tad pārdevies, ja būdams Putina kuces, Zatļera, varzas loceklis (poc), kopā ar citiem valsts ienaidniekiem jau bija zem SC sedziņas?

  0
  -2
  Atbildēt

  0

  J.šveiks > traductrice 07.09.2020. 20.49

  jūs domājat par Aneti handjob??? Liekas ka tas tā varētu arī būt.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 03.09.2020. 08.14

Par Lietuvu ir jau 3x ziņots , ka valsts nedod nekādu !!! atbalstu uzņēmumiem, kuru nodokļi aiziet ofšoros. Kā ir Latvijā?

Mēs turpinam uzturēt gan bondarveidīgos , gan ofšoristus?

+2
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 03.09.2020. 08.12

Kad pirmdien uzzināju , ka šī valdība – gluži kā padomju okupācijas vara – kaut vai tai pašā Skrundas lokatora lietā ignorēja cilvēku veselības un drošības intereses – tad es stipri nožēloju, ka aizgāju tomēr balsot.

Šādi čekistu atraugas ne tiesiskas valsts pilsoņi tomēr nebija pelnījuši manu balsi.

+2
-5
Atbildēt

0

Sskaisle 03.09.2020. 08.09

Goda vārds – nesaprotu un tā ir žurnālistu vaina, ka neprot paskaidrot.
Vai tad RD deputāti ir likumdevējvara?
Vai tad tā nav saeima un tiesu , kura nespēj
radīt Latvijā tiesiskumu?

Kāpēc lai es noticētu kaut vienam solījumam, kaut vienai cerībai?

Vai tad kāds Saskaņas un GKR korumpants sēž cietumā par korupciju?

Tieši otrādi – tas pats Brandavs gluži kā Ameriks un Ušakovs tūltīt tiks jo dāsni apbalvoti ar jaunu valsts !!!! pasūtījumu miljonu eiro vērtībā.

+5
0
Atbildēt

1

  J.šveiks > Sskaisle 07.09.2020. 20.52

  Jūsu secinājums ir ļoti aktuāls . Cietumā diemžēl par miljonu nofenderēšanu nevienu nemet , tāda ir mūsu demokrātija , pret zagļiem un korumpantiem . Vells , vai tiešām viņi ir neredzami?

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > J.šveiks 08.09.2020. 11.29

  Neredzami, jo Lembergs visiem aizmiglojis saprašanu.

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam