Vietu, ko mīlēs pilsētnieki, ir grūti radīt mākslīgi

3

Komentāri (3)

Lonija Kossovica 02.09.2020. 12.32

Izbaudīju šogad izcilo Tērbatas ielas ,kad tur bija ”sabraukuši ”koki un puķes!Esmu Matisa tirgus apvidus iemītnieks,tāpēc ar lielu prieku ik rītu izgāju visu Tērbatas -zaļo,krūmu saliņām ielu!Un vēl katrā saliņā galdi;ni ar soliem!Tiešām vienmēr ieplānoju pirms darba tur piesēst.iemankot labu kafiju un vērot,vērot….Toties mājupceļā no darba,nesteidzoties atkal un atkal izied,satikt paziņas,patērzēt…Priecājos par vakara stundās omulīgo,nesteidzīgo T;erbatas ielu!Tik daudz jaunu ģimeņu ar b;ernu ratiņiem,riteņiem tērzāja kopā sanākuši ,krūmājos piesēduši…..un tas viss te pat ceļā uz darbu vai no darba…mirklis domām,pārdomām,vērojumiem!Izbaudīju,priecājos,lielijos radiem un draugiem un aicināju braukt un pašiem izbaudīt….Paldies idejas autoriem,gribu vēl….nebija nekur jāizbrauc un jāsēž korķos izbraucot…Atbalstu idejas par šādām vietām!

0
0
Atbildēt

0

Elektriķa dēls 01.09.2020. 12.21

Manuprāt, autors nonāk pretrunā ar paša jūsmošanu par RB ko neaizmirst pieminēt arī šajā rakstā. RB savienojums ar lidostu un tā neskaidrie tehniskie risinājumi ir ne tikai mākslīgi radīti, bet draud pārvērsties par milzonīgu “resursu kapsētu” !
Minhauzena cienīgi stāstiņi un milzīgā nauda aizmiglojusi ne vienu vien skatu !

0
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 01.09.2020. 08.57

Kaut es tā varētu – priecīgi vīterot un tad uzrakstīt un publicēt savu sajūsmu.

Šorīt raku internetā – Rīgas Domes mājas lapās gribēju atrast informāciju par Panorāmas ratu – tīri tehnisku projekta aprakstu. Nav. Neatradu. Tik cik medijos ir tik ir.
Projekts ielikts apspriežamo pronektu sarakstā, bet kad to atver – tad izrādās – apspries paredzēta tikai puķu šķirnes un smaržas.
Tagad jālasa likumi un kā saka — jāštuko kā noformulēt jautājumus šai čekistu valsts varai.
Ka protesti neuztrauc politiķus, kuru varā nu ir simti miljardi mūsu naudas – tas nu arī skaidrs .

+3
-3
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam