Žurnāls: Vai gribam Rīgu kā korupcijas citadeli? 3

Komentāri (3)

Sskaisle 13.08.2020. 14.06

https://lr1.lsm.lv/lv/raksts/monopols/vides-dizaineris-janis-kinasts-nepieciesams-domat-un-uzdot-jauta.a132784/

”Neiespējamais var kļūt iespējams. Lietas, uz kurām raudzījāmies kā uz neapgāžamām – apgāzās. Aptuveni tā šo laiku raksturo Cēsu pluverisitātes kurators un idejas autors, pilsētplānotājs Jānis Ķīnasts, kurš ar nopietnu seju pasmaida par visu lietu kārtību un savā dzīvē pieņem mainību.” – SAPŅOTĀJS!

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 13.08.2020. 10.26

IR žurnālisti, kāpēc atkal tik ļauns un nepatiess , ja gribiet neveiksmīgs virsraksts?

Jūs uzspiežat mums viedokli, ka korupcija Rīgā un valstī ir atkarīga no mums – vai mēs to gribam vai nē. Skaidrs, ka tie, kuri laužas tikt pie varas Rīgā korupciju grib. Pavisam noteikti tas ir attiecināms uz šobrīd saeimā esošajām partijām – jo tās neviena nav ierosinājušas ne jaunus likumus, ne grõzījumus esošajos likumos, lai korupciju izskaustu. Mazinātu. Lai tiesu vara tiktu attīrīta – kā piemēram, Lietuvā, kur visus tos šļipsu bandītus apsūdz par tirgošanos ar varu un tā.

NU ko es varu gribēt? Lai korumpantus sadzen darba nometnēs un viņu sazagto, lai viņiem atnem. Jā – to es gribu – bet tas taču nav iespējams. Kā tad to varētu izdarīt, ja likumi mums tādi, kas korupcijai ļauj ziedēt un plaukt.

Tik cilvēku pazemojošs virsraksts – vai gribam ?!! – it kā tam būtu kaut vismazākā nozīme , ko mēs gribam.

NU FUJ !

0
0
Atbildēt

1

  altinyildiz > Sskaisle 13.08.2020. 11.10

  Darba nometnēs, aha! Par ko balsosi, kad tavi mīluļi, latviešu valsts un tautas ienaidnieki, saņems ko pelnījuši kā viņu tikumiskie un ideoloģiskie priekšteči 1919. gadā?

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: